Modificare caracteristici server Xalynth

  • votul s-a incheiat cu selectarea variantei 1 . Sunt dezamagita de numarul foarte mic de voturi, total nesemnificativ. Nici nu am curajul sa solicit modificarea.

    1. economie 10x cu flota 3x , 60%CR + deut in cr
  • Eu zic totusi sa se solicite modificarea, dupa atata tam-tam care s-a facut aici dar si pe discord ar fi mare pacat.
    Am zis cateva posturi mai sus:


    - 92 active

    - 263 Inactive

    - 355 registered


    Apropo, felicitari celor care au initiat modificarea caracteristicilor pe universul Xalynth.

    votul s-a incheiat cu selectarea variantei 1 . Sunt dezamagita de numarul foarte mic de voturi, total nesemnificativ. Nici nu am curajul sa solicit modificarea.

    1. economie 10x cu flota 3x , 60%CR + deut in cr

    MotanuD: nu-l ai pe MotanuD in lista de Y!M, nu existi!
    Nu faci fs albastru, nu existi.
    -----------------------------------------------------------------

  • votul s-a incheiat cu selectarea variantei 1 . Sunt dezamagita de numarul foarte mic de voturi, total nesemnificativ. Nici nu am curajul sa solicit modificarea.

    1. economie 10x cu flota 3x , 60%CR + deut in cr

    o sa ramai și mai dezamăgită după implementarea vitezei la flota X3

    Aici nu vorbesc în numele meu,pt că eu nu pot ține pasul cu viteza actuala,la cat de dezvoltat este serverul,dar cunosc câțiva care o sa bage direct vacanta la o viteza mai mare la flota.

    Daca crezi că se merita sa strici jucăriile pt 3 maniaci care nu au nimic altceva de făcut,decât să stea cu ochii beliți non-stop pe joc,cere modificarea 🙂

  • votul s-a incheiat cu selectarea variantei 1 . Sunt dezamagita de numarul foarte mic de voturi, total nesemnificativ. Nici nu am curajul sa solicit modificarea.

    1. economie 10x cu flota 3x , 60%CR + deut in cr

    Pai de unde mai multe voturi?

    Alexandr are 4, 5 conturi active lejer.

    L-ar mai activa si pe Anonim, dar cred ca i s-au terminat cartelele :))

    Ruth se chinuie sa vanda contul de 1 an de zile, dar testoasele nu mai sunt la cautare pe 2024.

    Vogul tine 70.000 ripi in FS de 2 saptamani.

    Shadow face umbra universului degeaba.

    Sabbatul ar pune-o si pe nevasta-sa sa voteze, dar nu cred ca are drept de vot- little black sabbat.

    lazarowsky si zamolxis joaca doar pe activitati false.

    danm si ghost joaca doar la licitatii.

    restul omoara inactivii si expeditiile si vm.

    Mai sunt 2, 3 care doar comenteaza pe forum fara sa aibe habar ce se intampla pe Xalynth.

    Deci care jucatori?

  • Multumesc fanilor mei care au raspuns lucrurilor mentionate mai sus: mai o licitatie, mai o serie de vanatori in santier, mai niste mesaje pe joc.

    "Ba baieți" se poate!

    Formele de viata prind contur si asteptam sa avem parte de viteza XXX pt toti baietii cu vocabularul XXL!

  • votul s-a incheiat cu selectarea variantei 1 . Sunt dezamagita de numarul foarte mic de voturi, total nesemnificativ. Nici nu am curajul sa solicit modificarea.

    1. economie 10x cu flota 3x , 60%CR + deut in cr

    Buna Valent,

    de ce nu postezi rezultatul votului sa isi clateasca lumea ochii ?

    Munceste pentru visul tau!

  • salutare,

    deci se implementeaza 10x eco /1x flota?:)

    unde vezi tu 1x flota?


    "votul s-a incheiat cu selectarea variantei 1 . Sunt dezamagita de numarul foarte mic de voturi, total nesemnificativ. Nici nu am curajul sa solicit modificarea.


    economie 10x cu flota 3x , 60%CR + deut in cr"

    MotanuD: nu-l ai pe MotanuD in lista de Y!M, nu existi!
    Nu faci fs albastru, nu existi.
    -----------------------------------------------------------------

  • :arrow: Sa inteleg ca in urma trecerii timpului si a fuziunilor, acesta reprezinta cel mai vechi server din OGame.ro:?:

    Cam asa...


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu