Vot univers Nou

  • Va atentionez ca NU voi accepta un univers similar cu cel deschis anterior.
    Aveti inca timp de vot pana joi la amiaza.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Va atentionez ca NU voi accepta un univers similar cu cel deschis anterior.
    Aveti inca timp de vot pana joi la amiaza.

    Văd că la voturi, până acum, predomină un no-acs
    La eco, se poate 6 x cu cercetări 12 ? ( Nu am verificat posibilitățile, de aceea întreb )


    Sfatul meu, economia să fie asemănătoare, pentru ca pe viitor, să existe șansa de a fuziona împreună cu cel anterior, altfel ar fi diferențe catastrofale și iar se întâmplă faze precum cele din greșelile grave ale ultimei fuziuni.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Votul pentru Betelgeuse s-a incheiat.


    Caracteristicile pe care le-am cerut in urma votului sunt:


    • RO: Eco x6, Fleet x2, Research 12x, 70% DF, 4 Galaxies, 0.5 Deut consumption, NO-ACS, +25 fields, 25000 DM. Probe storage OFF.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • pe cand lansarea nu se stie ?

    Cand Gameforge va decide ca trebuie lansat ne va informa.
    Cand ne va informa vom transmite informatia comunitatii.

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • Mi sa cam facut dor de ogame.. asa ca, posibil sa revin si eu pe noul univers. Numa bun NON ACS pentru un miner cu timp limitat :D

    Cunoaşte-ţi inamicul şi cunoaşte-te pe tine însuţi; dintr-o sută de bătălii, nu te vei expune nici unei primejdii.

  • Pff nu am mai jucat pe Ro de ani de zile si mi sa facut un chef org e pun pentru numar de playeri dar tot ro a ramas in inima.
    Pacat ca e no acs dar ma voi alatura si eu .

  • Chiar ma intrebam zilele astea cand se anunta.. Ma bag si eu, ma luat doru de ogame chit ca nu mai am timp mai deloc ca a nascut nevasta-mea plus job si facultate dar miner part time o sa incerc, sa vad cum rezista :D Non ACS bag teasta si mineresc :))

    Cunoaşte-ţi inamicul şi cunoaşte-te pe tine însuţi; dintr-o sută de bătălii, nu te vei expune nici unei primejdii.

  • Acele 4 galaxii arată bine. Dar precum cel de deasupra, nu ar strica un miner. Deci, vedem ce apare.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Acele 4 galaxii arată bine. Dar precum cel de deasupra, nu ar strica un miner. Deci, vedem ce apare.

    Ok, am inteles, deci pot sa pun pe stergere contul de pe Antares, nu?


    Interesant univers insa raman fidel @Noobs ...

  • Pe 25 se va deschide si la noi.

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • stiu...dupa ce am postat am gasit pe forum informatia cu deschiderea...sorry...uitandu-ma pe alte forumuri ogame am vazut stirea la news si cum la noi nu era in acelasi loc, am presupus ca nu s-a postat....acum s-a clarificat...pe 25 se deschide si la noi, cu caracteristicile votate de noi...sa vedem ce viata va avea, pentru ca jucatori activi pe .ro sunt doar cativa......restul...balast.

  • Noul univers Betelgeuse s-a deschis , puteti intra acum facandu-va conturi . V-am lasat aici link-ul pentru a intra rapid :


    :censored:

    - Avertisment verbal/ nu te promova


    Mao