Posts by Brainiac

hmmm

Eu cred ca se vor duce spre ceva si mai neasteptat, in directia asta au contribuit la final cu fiecare episod din sezonul asta :)
    Eventual sa ia tronul Aria? Oricum, n-as vota penteu alegerea evidenta - Tyrion.

Apropo de Arya si de toate scenele prin care a trecut personajul in ultimul sezon ,am auzit ca a fost sunata de Nick Fury si i s-a propus un loc in echipa Avengers dupa serial. Probabil au sesizat rezistenta ei neomeneasca , fara armura chiar ,a supravietuit la atatea ,chiar si la cladiri care au cazut peste ea :) Superba veste,voi fi vesnic multumit sa o vad luptandu-se contra lui Thanos.. Dar hei .. Thanos cred ca va face o pauza , fiind multumit de faptul ca Dany l-a scutit de cateva milioane de oameni ce trebuiau omorati

Oh dar chiar iti multumim ca ai avut pretiosul timp sa vii cu reply-ul asta, sa ne mai amuzi putin cum faci mereu.. Oare se poate face un nou rang pentru tine si gusty pe forum ? Culoarea roz cred ca se potriveste bufonilor ca voi

Noul univers Betelgeuse s-a deschis , puteti intra acum facandu-va conturi . V-am lasat aici link-ul pentru a intra rapid :

:censored:

- Avertisment verbal/ nu te promova

Mao