Din pacate....

  • Din pacate, probleme de ordin personal ma determina sa nu pot face fata si acestei activitati. Multi ani mi-am facut datoria alaturi de Mao si de toti colegii mei, insa corectitudinea care m-a caracterizat dintotdeauna nu ma lasa sa figurez alaturi de voi in echipa dar eu sa fiu inactiva....


    Imi place sa cred ca va fi o retragere temporara, componenta echipei de Joc si Forum fiind poate cea mai eficienta si sigura in acest moment. Ratiuni de ordin sentimental ma vor aduce poate candva inapoi.


    Am inteles ca buna si capabila noastra colega Valent s-a retras si ea, regret tare mult acest lucru... ani de zile a carmuit cu succes acest minunat joc. HalfOp, doresc sa fac o sugestie directa si transparenta cu aceasta ocazie.... sunt convinsa ca Mao, care a fost mana dreapta a lui Valent in toti acesti ani va fi de folos si se va descurca exceptional in locul ei, alaturi de Das. Analizeaza acest lucru si daca vei considera ca este oportun, jocul va avea sanse reale sa ajunga cum era candva :) Sunt convinsa ca Mao va avea tot sprijinul de la toti colegii nostri :)


    In incheiere, dragii mei, va doresc o activitate fara evenimente complicate, tot binele in viata personala si distractie maxima ca doar se apropie vara! Va pup cu drag pe toti, la revedere! :bye:


    Esse quam videri malim

  • Sara'mana!
    Va asteptam inapoi ..cat mai rpd.

    crow23tek ne spune:

    Quote

    miner nu inseamna ca joci , miner inseamna ca esti un om fara viata si fara ocupatie dependent de niste clickuri , nu e nicio satisfactie sa intri de 2 ori pe zi pe joc si sa dai 2 clickuri mai bine bei o bere te uiti la ceva interesant...


    Quote

    27.02.2015 23:18:20 Valent Draqshorul 14.07.2042 23:18:20 Incalcare T&C

  • Multa sanatate cu bucurii in RL
    Bafta

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • Revin eu, dar pleci tu ? Nu e corect :(


    Mult succes în tot ceea ce ţi-ai propus cu viaţa reală. Multe împliniri şi sănătate. Aveţi grijă de voi.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Sony pacat ca te retragi dar eu una cred ca este o decizie buna sa stai o perioada fara drog.Mult succes in Rl si tot ce iti doresti.



    Cu respect Ella


    [size=24][color=#660000]

    Hell is empty and all the devils are here[align=center]

  • Draga prietena, sper sa revii cat mai curand, iar aceasta retragere temporara sa-ti fie de folos in particular. Multa bafta si sanatate !


    Cat despre propunerea ta, venind de la tine ea ma flateaza si ma obliga la si mai mult profesionalism. Insa, CoMa stie cel mai bine cum sa managerieze echipa, asadar sunt convins ca va lua intotdeauna cele mai bune decizii.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Sper că vei reveni cândva! Ai făcut foarte multe lucruri pentru joc, dar sper să rezolvi toate problemele și să te bucuri de timpul în RL.


    Am încredere că avem o echipă care poate face treabă bună în continuare, în frunte cu Mao care are o mare experiență în echipă, și cu Das care a dovedit că merită poziția pe care o ocupă în echipa jocului.

  • Din pacate, probleme de ordin personal ma determina sa nu pot face fata si acestei activitati.


    Imipare foarte rau ca aud asta....te astept cu drag inapoi...si tinem legatura in real...toate cele bune de la Ploiesti...


    ...NUMQVID DE DACIS AVDISTI?"
    (Horatius, Satire, II, 6, 53.)
    "...ce ai mai auzit despre daci?"


    JUPITER ...Pe saptamana : 556.862.040 Metal / 172.301.136 Crystal / 113.480.976 Deuterium
    "Surprinde-ti ficatul, bea niste apa" !

  • Iti doresc mult succes in rezolvarea oricarei situatii cu care te confrunti !!!


    Jocul e joc, iar realitatea din afara lui primeaza! Sper, totusi, sa nu dureze mult sa rezolvi orice este de rezolvat, asa incat sa revii cu forte proaspete, entuziasm si bucurie!



    Toate cele bune!

  • Toate cele bune in RL!
    Sper ca ne mai vedem la Pui de urs :)

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”