In amintirea lui Cristian/Naitsirc

  • Stiu din experienta ca intr-un astfel de caz nu exista cuvinte suficiente pentru a descrie sentimentele ce le simtim. Pentru cei ce l-au cunoscut nu raman decat amintirile. Astfel el n'o sa fie uitat niciodata.
    Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

  • Un jucator foarte bun, atent si perseverent, dar nu asta conteaza ci faptul ca un baiat tanar ne-a parasit in eternitate !


    D-zeu Sa-l odihneasca !

    O linguriţă de isteţime face uneori cât un car de putere.

    Liviu Rebreanu

  • Astazi m-am trezit cu un nod in gat,cum s-ar spune,stiind ca e ziua lui Cristian si el nu mai e printre noi.Am crezut ca trecand inca un an,poate poate mai dispare din amaraciune,dar s-a dovedit ca nu a disparut nimic.Imi e dor de bunul meu prieten,dar nu am ce face,viata continua iar cu timpul se vor inchide si ranile.Sper ca doar ca zambeste de acolo de sus si rade de noi cand facem vreo prostie .Odihneste-te in pace,Cristian.
    Asa cum am luat initiativa anul trecut,asa voi lua in fiecare an si voi aminti de Cristian.Tot respectul pentru cei ce au lasat un reply si va doresc multa sanatate.
    O seara placuta sa aveti!
    Cu respect,Bogdan!

  • :pooryou: Sănătate și ție B0gdan, zile bune și multe, numai bine!


    Odihnească-se-n pace. :(


    ...vroiam să mai zic ceva de cancer și cine-l provoacă...dar lăs așa, sunt prea tăios la obraz...

  • nu l-am cunoscut in joc, chiar daca am activat pe acelasi univers...dar in asemenea momente in care ne aducem aminte de cei care nu mai sunt cu noi fizic, nu pot sa spun decat DUMNEZEU SA AIBE GRIJA DE SUFLETUL LUI, caci de acolo de sus poate ne priveste in aceste clipe.

  • Dumnezeu sa-l ierte!
    Sa-i fie tarana usoara!
    Odihneasca-se in pace!
    Sa nu fim tristi Dumnezeu a avut alte ganduri cu el.

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !

    cine nu stie si stie ca nu stie, e nestiutor... invatal ; cine stie si stie ca stie , e intelept... ascultal ; cine nu stie si crede ca stie tot , e prost ... ocolestel