Discutii despre Raport universul 1

  • Frumos maestre. Un inceput bun. Bun venit in echipa si sa te tii de treaba :lol:

  • Ce vorbesti omule de timp putin de joc in MVP?! Uita-te la mine. E ora 3 noaptea si stau pe aici. Inafara de orele de somn in care ma mai scol uneori sa mai vad cum merge treaba (asta mai mult din cauza motanului meu exagerat de jucaus) sunt online permanent. Am net acasa, am net la munca si am modem pentru cand imi pica netul. Ca sa nu mai zic ca am un UPS de-mi tine laptopul de la munca vreo 5 ore cand pica curentul.. si nu prea pica :)


    Din cate am vorbit in ultimele luni cu baietii, stiu ca alianta MVP este foarte activa. E drept, nu exagerat de activa, dar toata lumea e prezenta la posturi.


    E pacat sa arunci barfe dintr-astea fara sa stii ce vorbesti.


    Parerea mea!! :)

    EU: stai ca l-am spart pe unu azi!
    EA: bine, atunci astazi ai mancare de metal la cuptor, cu salata de cristal si garnitura de deuteriu!
    --------------------
    Wall-e: bagi flotă ca berilă
    Marvin: şi bag bere ca flotilă

  • Bine mai drq am al treilea td aprox 300kk pe uni 1 in luna ianuarie si tu nici nu ma bagi in seama?
    Puteai si tu sa amintesti macar asa in treacat de mine...Acu' daca nu ai amintit cred ca o sa ma ocup de flota ta ca sa ai motive serioase sa amintesti si de mine data viitoare...
    Cat despre raport...ce sa zic... e un inceput in toate...invata sa fi si mai partinitor si totul o sa fie ok:))))


    btw ..nu te astepta sa sara prea multi in sus cu comentarii...o sa vezi tu de ce:D


    edit... fa link catre raport si nu mai lasa pe altii sa comenteze direct pe raport:D

    The post was edited 1 time, last by CITRO ().

  • Bine mai drq am al treilea td aprox 300kk pe uni 1 in luna ianuarie si tu nici nu ma bagi in seama?
    Puteai si tu sa amintesti macar asa in treacat de mine...Acu' daca nu ai amintit cred ca o sa ma ocup de flota ta ca sa ai motive serioase sa amintesti si de mine data viitoare...
    Cat despre raport...ce sa zic... e un inceput in toate...invata sa fi si mai partinitor si totul o sa fie ok:))))


    btw ..nu te astepta sa sara prea multi in sus cu comentarii...o sa vezi tu de ce:D


    edit... fa link catre raport si nu mai lasa pe altii sa comenteze direct pe raport:D


    Nu am facut acest raport ca sa adun reply-uri.


    Imi cer scuze ca nu am vazut avansatele tale, m-am uitat doar pe primele doua pagini...si raportul este structurat pe aliante. Cat despre flota, nu face planul ca olteanul!


    nemesis : cand ma refeream la alianta inactiva ma refeream la lipsa de atacuri postate, daca nu ne aratati ce faceti de unde putem sti noi?
    Multi sunt on cat esti tu si sunt degeaba.:)

  • drq hoful meu e pe prima pagina...da' nu'i bai ..doar ma amuzam si eu:D
    mao nu exista link aici la "discutii raport "spre raportul propriu-zis si daca iti pui ochelari o sa descoperi un comentariu chiar in raport...nemesis e ala care comenteaza unde nu trebuie:P
    stiu nu e nevoie sa iti mai ceri scuze cand gresesti..o faci perfect ca go in joc cand sistemul da erori:))))


    si inca ceva...titlul la subiectul asta trebuia sa fie :"Discutii la raport uni 1" asta ca sa il diferentiezi fata de raportul propriu zis:P

    The post was edited 3 times, last by CITRO ().

  • Felicitari pentru raport Andrei, e ok pentru ce activitate a inregistrat RSO-ul pana acum. Insa nu stiu ce te-a manat s-o faci, avand in vedere lipsa crunta de subiecte generoase. Probabil speri sa iti speli pacatele si sa-ti indrepti imaginea, ca sa zic asa, negativa. Oricum, in cazul tau, o initiativa laudabila.

  • Am editat atat titlul cat si linkul spre material. =)


    Fiti va rog mai mult constructivi si mai putin carcotasi.
    Dati idei, nu doar crucificati.
    Mai si incurajati ca nu va sar tastele :lol:

  • Eu nu am facut decat sa atrag atentia asupra aspectelor negative evidente. In plus mai jelule cand m-ai vazut/auzit tu pe mine sa laud pe cineva? Ce draq doar ma cheama citro nu zaharel...
    Munca lui drq e de apreciat da' daca il laud din prima o sa se zica ca sunt inteles cu el....Nu ca nu as fi:))))



    edit... fkk... mi-a sarit o tasta:)))

    The post was edited 1 time, last by CITRO ().

  • nush de ce am senzatia ca citro e dintr-un spot publicitar in care nimic nu-i bun, doar ce are el este recomandat tuturor ...
    multumim ca ne-ai prezentat "chilotii cu tel"



    cat despre raport ... felicitari drq ...
    mai ai de lucrat oricum ... dupa cum vezi ca zice lumea rotfl

  • Axe eu iti inteleg frustarile si obsesia legata de mine...ca altfel nu vad motivul pentru care tot faci referiri la adresea mea fara ca eu sa te bag in seama.
    Esti doar un pusti oarecare cu ceva idei fixe...incearca sa iti canalizezi ideile fixe spre alta persoana. Te ignor din principiu dar nu o pot face la infinit.


    Referitor la raport...
    DRQ incearca sa suplineasca o lipsa acuta e reporteri si un dezinteres aproape total pentru aceasta munca, asa ca macar din acest punct de vedere merita sa apreciem efortul lui. Daca il critic sa ii fac niste observatii el stie prea bine ca nu le fac din rautate si sunt convins ca intelege si/sau vede motivatia mea.
    Cum il cunosc si in RL pot sa va spun ca e un tip ambitios si respectos asa ca eu cred ca daca si-a propus sa devina reporter va continua indiferent de comentariile noastre.


  • Referitor la raport...
    DRQ incearca sa suplineasca o lipsa acuta e reporteri si un dezinteres aproape total pentru aceasta munca, asa ca macar din acest punct de vedere merita sa apreciem efortul lui. Daca il critic sa ii fac niste observatii el stie prea bine ca nu le fac din rautate si sunt convins ca intelege si/sau vede motivatia mea.
    Cum il cunosc si in RL pot sa va spun ca e un tip ambitios si respectos asa ca eu cred ca daca si-a propus sa devina reporter va continua indiferent de comentariile noastre.


    Sunt foarte bune aceste observatii, din greseli invata omul! V-am zis : nu sunt foarte talentat dar fac ce pot.

  • :lol: e fain sincer, decat deloc.. ma asteptam la ceva informatii si din interiorul aliantelor, ca deh.. ai relatii :D:D


    felicitari!

  • ma asteptam la ceva informatii si din interiorul aliantelor, ca deh.. ai relatii :D:D


    felicitari!


    Alea sunt publicate post top10.

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze