[TOT: 153.093.000] Jack Back [HIMERA] vs. Eragon [Space P] (A: 3.133.000, D: 149.960.000)

  • Refacere rapida Eragoane! rotfl


    S-au pus "bombardierii" pe tine! :rocketlauncher:


    A vrut si Terror sa faca o figura frumoasa ca sa isi mai spele rusinea din TOP10. Bravo boss!:grouppray:


    In concluzie: Vacanta placuta Terror! :pooryou:

    Ai dat teroare la modul vacanta. :bricks:

    Ma mir cum de ai stiut sa mai scoti vm-ul?!?!? :headwall:


    Joaca unde stii sa joci: cu Sinerman, Conte Dooku si cu baietii tai de pe Xalynth... FIDISUL e pentru alta LIGA!:goodluck:


    :bye:


    La 08-11-2022 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Jack Back [HIMERA]

    ________________________________________________


    Interceptor 3.662

    Transportor mic 39.000

    _________________________________________


    Aparator Eragon [Space P]

    ________________________________________________


    Transportor mare 11.520

    Proba de spionaj 1.720

    RIP 1

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Jack Back [HIMERA]

    ________________________________________________


    Interceptor 3.637 ( -25 )

    Transportor mic 38.748 ( -252 )

    _________________________________________


    Aparator Eragon [Space P]

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    0 Metal, 8.437 Cristal si 397.582.639 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 3.133.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 149.960.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 37.687.000 metal si 38.172.000 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 397.591.076 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    Agresorii au capturat epavele.



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 36.433.000

    Cristal: 36.676.437

    Deuteriu: 397.207.639

    Atacatorul a facut un profit de 470.317.076 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -74.120.000

    Cristal: -74.848.437

    Deuteriu: -398.582.639

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 547.551.076 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.2

  • multumim de atentie

    Quote

    In concluzie: Vacanta placuta Terror!

    concluziile mi le-am facut mai demult, acu' doar le-am verificat. (....deci,se poate)

    Quote

    FIDISUL e pentru alta LIGA!

    "Money is a good servant, but a bad master" - Franscis Bacon

    "Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta." :ban:

  • "Money is a good servant, but a bad master" - Franscis Bacon

    Nu cred ca banii bagati in joc de Eragon l-a facut pe LemON sa te aduca in TOP 10.roflroflrofl

    Hai sa nu fim ipocriti! :gimme5:


    Si Ruth a bagat o gramada de bani si sta linistit in vacanta! rofl

    Acum investeste pe alte servere.

    Probabil inca invata ce e cu formele de viata, la fel cum a invatat si aplicat strategiile lui Squaker, ca ale lui...au fost bune, dar pentru LemON, i-a aliniat cam pe toti care nu au stat in vm, inclusiv pe Ruth l-a adus in TOP10. :vain:


    Deci ne concentram la joc? sau stam sa numaram banii altora?:headwall:


    Succes!

  • cand o sa ma prinda pe mine unul cand joc ca si fleeter atunci sa se laude😉 pana atunci mandritiva ca ati prins un miner fara chef de joc :stick: Daca m-ar mai interesa asa mult jocul cu o mana de bani as putea oricand sa bag o flota instant si sa il fugaresc chiar si pe eragon la cata flota a bagat...contul sta in vmode cu resurse cat jumate din pctele lui eragon :)))) cand o sa mai revin eu sa joc o sa aflati, asa ca stati fara griji ca e posibil sa ne mai vedem in viitor:thumbsup:

  • oaca unde stii sa joci: cu Sinerman, Conte Dooku si cu baietii tai de pe Xalynth.

    Faci ce faci si tot te agati de numele meu , chiar daca te-am rugat sa te abtii ... Asa miere buna am? hai , stai linistit cu jucariile tale acolo...



    Hai sa nu fim ipocriti!

    Replica venita de la cel mai ipocrit jucator (sunteti cativa dar tu esti la egalitate cu inca un guraliv) .... mosule , infara de un ninja luat pe carca cand ai venit pe yakini , in rest , numai gura a fost de tine pe tot serverul ... Mai ales pe fidis, pe carca altor jucatori .... In rest, nu esti in stare sa misti doua bile si vi sa suferi aici ca ai inventat apa plata... Am inteles cu totii , rolul tau e de jhonny joker dar mai usor cu ruptul in figuri ca te bate vantul prin turul pantalonilor. ... cand o sa vi cu un cont ridicat de la 0 , muncit de tine si cu fapte concrete dpdv militar, atunci sa mai vi sa ne vorbesti din bananier.... nu pe spatele altor jucatori si sa faci misto de jucatori care au cel putin 3-4 clase peste tine in ceea ce priveste ogame ( NU e vorba de mine , ca sa nu sara de fundulet in sus vip-urile generatiei noi). Hai, baga o ceapa ca vine frigu si sa nu racesti

  • Buna seara!


    Mereu cautati sa va inflamati unul pe altul cand e mai ok o simpla postare cu atacul. Dar deh...de ce sa nu impungem putin cu batul prin gard?

    O sa ajungem sa inchidem topicurile de aici direct dupa postarea atacului daca nu va potoliti.

    Seara faina

    Va rog sa va folositi PM-ul cu incredere pentru replici,jigniri,etcccc

  • Faci ce faci si tot te agati de numele meu , chiar daca te-am rugat sa te abtii ... Asa miere buna am? hai , stai linistit cu jucariile tale acolo...

    Te-ai atacat grav ca ti-a aparut numele pe forum rofl

    Relax baby, poti recunoaste ca pe Xalynth chiar ii faci fata lui Terror, in rest, te-am vazut pe forum, dar pe dreapta! :bump:


    Sa nu imi zici ca vrei sa iti dau explicatii cu ce am jucat eu de la zero?rotfl

    Cu cat stii mai multe despre mine, cu atat s-ar putea sa-ti creasca tensiunea, deci stai safe.:yea:


    Pune mana si invata cate ceva pe universurile pe care mai joci, ca vine fuziunea maine, poimaine si te trezesti cu flota "-n vine".:vain:

    Daca nu mai ai rabdare, te asteptam pe FIDIS, e unul care mai ofera "Apa plata cu LemON", s-ar putea sa iti schimbe putin parerea, in general vorbind. :stick:


    Cat despre Ruth, ce sa mai zic...ghinion mare pe baieti ca s-a trezit el sa joace ca miner dupa ce a alergat tot universul si nu a prins echipa care i-a bagat alianta in vacanta.

    In special pe colegul lui Ruth care a scos contul cu totul de pe univers, imi scapa numele, probabil ca nu e un jucator atat de important pe cat se lauda. rofl

    P.S. Ruth nu te mai lauda la lumea buna ca ai pachetele sa refaci jumate din ce au altii, pune-le "pe masa" si o sa fii surprins.


    Las TOPIC-ul deschis, chiar sunteti amuzanti!

  • Buna seara!


    Va rog sa va folositi PM-ul cu incredere pentru replici,jigniri,etcccc

    Nu TOPIC-ul este problema, ci educatia pe care o au unii jucatori.

    Asta se vede si din felul in care folosesc limba romana.


    Eu le-as interzice sa posteze celor ca nu stiu sa foloseasca corect limba romana, ca este clar ca si continutul textului e catastrofal si poate avea un impact emotional asupra cititorilor.


    P.S.: daca cineva s-a simtit jignit la cuvantul "ipocrit", hai sa utilizam impreuna DEX-ul:

    "ipocrit, ipocrită_adjectiv

    Deci nu sunt jigniri cand spunem despre cineva ca este "fals"/"prefacut".


    Succes!




    GYLDA//Avertisment pentru Postare Dubla.