Posts by Ruthl3ss Kill3r

Eu is curios care sunt aia 7 vs 1 :)))) inafara de mine si @vixx care a venit acuma cateva saptamani nu stiu cine te-a mai atacat pe tine :)) tu sa il iei pe Dracu de bun pana o sa ma prinzi pe mine pe un univers cu chef de joaca...aicea am reusit sa te sparg fara nici macar putin deranj din partea mea. Is curios daca pe un viitor univers idolul tau Dracu o sa vrea sa joace cu tine in aly sau o sa revina la mine stiind cum sta treaba daca am chef de joaca.Nu ai auzit tu de ogame de cand ma stiu eu cu Draqu si avem si ceva istoric impreuna.

Acuma lasand gluma la o parte o sa iti zic parerea mea sincera care o poate confirma multa lume, tu si cu asa zisa gasca a ta sunteti niste jucatori mediocri care nu aveti nici o treaba cu jocul asta. Puneti mana si invatati sa jucati apoi incepeti sa va dati cu batul in balta;)

@draqula sper sa apari si tu pe acolo sa ii inveti pe astia mici cum sta treaba:bye:

cum tiam mai zis si inainte, eu am 3 saptamani de cand nu am mai avut timp de ogame, si puteati sa ma prindeti de mult, eu de luni pana vineri intram sa intorc desfasurarea, nu ma uitam la apsolut nimic alceva ca nu am avut timp,am jucat pe mercur cum nu as fi jucat nu am avut tragere sa joc eram eu singur vs 7 nonskill, si habar nu am avut ca miati dat jos luna si ati vazut intoarcerea, ca am fost mai ocupat ca nici o data si a meritat ocupatia, am facut in 3 saptamani cat nu am facut in 18 ani de spania ca sa intelegi ca ma doare undeva ce am pierdut, si inca ceva daca va credeti buni va astept in iarna cand o sa intre si baieti mei si Reaper, nu as vrea sa lipseasaca nici unu, pana atunci bafta inainte contul o sa il las

pana atunci mai ai timp sa inveti sa joci si poate o sa imi sacrific si atunci putin timp ptr voi sa va arat ca tot o masa de noobi sunteti si sincer sa fiu chiar astept cu nerabdare sa va strangeti toti sa vad ce scuze o sa mai gasiti atunciroflroflrofl pana una alta pune mana si strange bani sa bagi si tu ca mine cateva mii de euroroflrofl

Bai hulk nu mai da frate explicatii la alde l.ba trista astia, nu vezi ca orice ai zice u ei tot prosteasca lor o tin, d-ai in spanac d-aici .I.

Da ba aveti dreptate ruth este fat frumos, creste intr-o zi cat altii in zece, numa ca nu d-asta v-am facut jucatori de duzina ci datorita faptului ca cresteti un cont artificial jucati o luna maxim doua pe el si-l dati, ptr ca mai departe nu stiti si va e frica sa nu fiti sparti asa ca o sa ramaneti toata viata jucatori de duzina, noi insa o sa mai stam p-aici si cand voi n-o sa mai fiti si pana la urma flota aia mare tot in recuri ajunge si contul va fi ferma noastra de lux, pana vand respectivul care il ia se lasa de ciuda...🤣🤣🤣

pai si daca raman eu ce mai faceti? o sa umpleti sectiunea de top 10 numai voi 2 ?rofl

da frate nu sunt invidios, dar chestia ca se da ca ie mare jucator si ca el nu a bagat bani, macar sa stea in banca lui, pai de era Dracula eu pana acum eram spart la cum am jucat fara interes, si Rut nu ie in stare sa imi prinda nici flota de expediti, oricum ma prinde pana la urma nu zic ca nu dar am suportat in fata lui mai mult de cat ma asteptam,si daia mor rotflrotflrotfl ca nu ma rupe mai repede si pierd timpul pe ogame

ai rezistat ca nu ma intereseaza pe mine cand te sparg :) mai devreme sau mai tarziu tot la mine ajungi ca nu are cine sa te sparga

poate daca aveam concurenta ma dedicam putin mai mult dar asa nu ma grabesc...cu cat trece timpul cu atata esti mai gras si mai gustos daca vrei sa intelegi:stick:

Na bai lacheiilor, ca mi-a dat ruth msj in privat, si a zis sa nu mai fac referire la el cand ma cert cu voi, ca sunteti niste noobi si astea nu-s vb lui, a mai zis ca el nu ar vb niciodata ca-n mahala asa cum o faceti voi si ca sunteti d-astia care va dati bine pe langa el.🤣🤣🤣🤣🤣

pe tine te cam intrece inteligenta :)))) aseara vorbeam cu Vixx de ala care ti-a dat tie mesaj dar se pare ca si-a schimbat numele azi si v-ati gandit voi sa mai faceti o scena pe aici :))) dupa cum ziceam ala era contul lui Reaper de la inceput de uni cand cauta bagare de seama cu mine sa il bag in aly si dupa ce l-am refuzat la cateva zile a bagat vmode. Saracul isi stia menirea aici roflroflrofl

deci deja prostia a intrecut orice limita :)))) noi am observat ca tu nu stii sa scrii dar nici sa citesti?rotfl ai ragaz 2h sa citesti cometariile mele de la inceput sa imi zici si mie unde am zis eu ca tu ai fi reaper :))) oricum nu ar fi diferenta intre voi doi ca si calitate a jocului dar nu stiu ce te deranjeaza: daca il considerai mai bun poate te mandreai cu asta dar daca si tu il consideri noob ar fi deranjatnt sa te asocieze cineva cu el 🤣

i'm out !!! Deja incepe sa fiu alergic la prostie 🤣

Bai prietenas, uite vare este trb, pana acum eu nu am avut un coment la ruth pe forum, am si recunoscut ca am adormit de doua ori si m-a lasat de doua ori fara flota, nu stiu cum de fix in acele doua dati s-a nimerit, dar e trb lui, cu spioni, cu rabdare nu stiu, eu am gresit am ales sa stau jos cat mai mult desi simteam oboseala ca se acumuleaza, dar stiti cum este, vrei sa faci si cat mai multe exp, sa prinzi si pe cate unu sa-l arzi, asta e, asa e jocul, cum am mai spus greseala se plateste... Dar ce m-a deranjat si ce m-a facut sa intervin a fost faptul ca insinua in postari ca reapar joaca sub numele meu( ceva fals si rauintentionat pentru a se lauda cumva ca de fapt la lasat pe reapar fara flota si nu pe mine). Iar a foua faza ce m-a deranjat, este ca in timp ce se certa cu altii p-aici, ma tot manca pe mine de c..., Ba daca vezi ca nu te bag in seama, posteaza-ti frate hitu si vezi-ti de trb ta, ptr ca n-a realizat nimic ca m-a prins pe mine, eu am recunoscut si o recunosc, sunt slab ca jucator si nu ptr ca nu stiu jocul, ci ptr faptul ca desi nu am timp de joc, ma incapatanez sa intru pe fiecare univers, desi poate ar trb sa mai iau si pauze, asta e nu putem avea toti timp de joc asa cum are el.

Uite de din perioada asta joc constant pe fiecare server atat cat am timp:

OGame.ro Wasat Diverse probleme 2018-04-16

joc jocul asta din 2010, dar am mai avut si pauze, asa ca daca el vrea sa se umfle ca nu stiu jocul, n-are decat, dar eu zic ca nu se pune problema, eu sunt slab datorita timpului alocat jocului si datorita faptului ca nu investesc pe un server mai mult de 50 €, pe toata perioada cat joc.

Ca mi-am permis si eu sa enumar p-aici greselile de inepator pe care le face, asta se datoreaza tot comportamentului lui si faptului ca se crede prea bun, hai sa fim seriosi cati jucatori de top dau atacuri si nu isi sincronizeaza recurile? Chiar si la ultimul atac acum aceasi greseala, daca intram cu 5 min mai devreme, reciclam eu, ptr ca in momentul cand am intrat campul era la planete iar eu am intrat la 20 de minute dupa atac, inteleg si eu sa sincronizezi gresit la cateva secunde, hai un minut, dar la 20 de minute, pe un jucator off de o ora??? Sa traga expertii concluziile dar aia care stiu cu jocul...😉😉

Ma papusoiule, cand am zis eu ca tu esti reaper? Observ ca de la atata stres pe tine nu mai gandesti binerotfl degeaba arati tu ca ti-ai facut cont pe forum in 2010 cand tu ai fost un jucator mediocru pe oriunde ai jucat...si aia cu sincronizarea noobule se pare k am luat 2 df din 3 cand te-am spart si ultima data nu mai zi k ai intrat la 20 min dupa hit si inca mai era dful acolo ptr ca ai intrat exact la 2 min dupa ce te.am spart si mai aveau recurile 5 min sa ia dful asa ca tut cat te chinuiai sa faci pe dracu in patru acolo mai mult de o mana de ress nu apucai sa iei . Absolut orice ai scie aici se vede de la o posta ca habar nu ai de jocul asta si asta ar putea sa confirme oricine care a prins putin miscarea. Pana una alta mergi si mai plangi la alta masa :stick:

Nu stiu de unde atatea griji pe tine ptr banii mei...eu inteleg ca esti frustrat pe lumea care isi permite sa bage bani in jocul asta cand pe tu nu ai ce baga in gura dar asa este facuta viata, unii mai norocosi, altii putin mai prosti...rofl si da, este adevarat ca sunt arogant,dar de vina este tot viata ca si in cazul tau care m-a facut sa ma doara in p de oamenii ca tine care preferea sa se uite in curtea vecinului si nu in curtea lui. Eu la final tot acelasi taximetrist o sa raman care imi permit sa arunc banii pe joc si tu tot acelasi milog care plangi pe la toate portile poate iti arunca si tie careva un colt de paine.:stick:Bafta si spor sa ai !

PS: tura care vine in loc sa plangi ca arunca lumea banii cand tu nu ai ce baga in gura mai bine deschizi o strangere de fonduri poate i se face la careva mila sa doneze 50 de lei sa ai si tu de putina materie si ceva de astupat spatiul ala gol din gura ;)

GYLDA//Avertisment pentru limbaj/insulta.

Iar când apari tu, al doilea mare investitor Gameforge, din partea Ogame.ro, era clar sa se formeze doua tabere: noi, cei de rând care nu prea ne descurcam sa investim bani, și voi, investitori profesioniști în crypto Ogame.ro. Daca dai și lecții de antreprenoriat lasa-ne macar un link sa nu stau degeaba cu banii neinvestiti... Poate ii gestionezi fluturașul lui Ruth... Sau mai bine zis bonul ăla tăiat de uber

Chiar pe forum se vorbea de către Ruth cum că ar fi timpul sa se apuce de flota. El la vremea aia era Rank 1 detasat cu economia dubla fata de sugar daddy -ul lui, ares.

I s a sculat la băiat și a băgat flota să curețe universul. Asta a făcut aici și se mândrește..pe fidis a vândut flota doar sa nu fie el în locul lui Vlad. In fine, ai gândit o bine taximetre, in locul tau probabil as fi făcut la fel

discutia asta am mai purtato si la alta postare unde ti-am demonstrat ce mancator de ...esti rofl eu cred ca ai uitat acuma cateva saptamani cand vroiai sa vii la mine in aly si mi-ai zis ca esti tu dar sa nu bag de seama comentariile tale de pe forum ca tie iti place sa atati lumea rotfl ca asta e o strategie de a ta...is curios unde e strategia cand tu nu te faci remarcat cu nimica:-??doar un noob cu gura mare si ferma pe unde a jucat...este grele cu jucatorii astia de carton:stick:

GYLDA//Atentionare pentru limbaj si spam.

roflruth...parca ai zis mai sus intr-o postare ceva de xp......sa stii ca a fost regele ogame.ro.....pe unde te prindea te radea .....asa ca ,ciocul mic si joc de glezne

nu stiu de unde ai aparut si tu dar eu pe unde l-am prins ori l-am spart cand juca cu alt nume (si il dadusera de gol baietii de la el din alianta) si unde a jucat cu numele lui l-am bagat in vmode sau l-am banat la cat de corect juca roflcand mai deschizi cartea de istorie citeste numele corect nu pe dos rofl

si apropo eu am fost ala care l-a primit in alianta si l-a invatat sa dea un atac si sa faca safety cand s-a apucat de ogame ;)asta din cauza ca mi se facuse mila de el ca plangea cand il tot farmam pe activitate apoi dupa ce il invatasem si mai prinsese si el cate ceva din joc a vrut sa o faca pe interesantul dar nu a tinut ca eu si atunci cand invat pe cineva ii pun bazele jocului in brate nu ii dezvalui toate secretele mele;) astea se invata pe decursul anilor de joc nu peste noapte cum cred unii

Si uite in sfarsit un comentariu decent dar cu niste acuze nefondate luandu-se dupa gura lumii dar este de inteles la el ca a si mentionat ca este incepator fata de restul care se dau mari jucatori:thumbup: acuma o sa va arat tuturor ceea ce am luat eu din expeditii de la inceputul universului si va las pe voi sa faceti calculele cate mii de euro am bagat eu si la sfarsitul socotelilor o sa va dati singuri palme si poate cu ocazia asta o sa va puneti un semn de intrebare unde ati gresit. Eu momentan am 32kk pcte dar daca construiam alta flota care nu necesita asa mult deut cumparat de la comeriant la niste rate exagerat de mari aveam poate peste 40kk pcte. Acuma o sa va las sa rumegati si deabea astept sa vad daca este careva asumat sa zica ca a gresit cand m-a acuzat ca am bagat nu stiu cate mii de euro doar ca sa ascunda faptul ca este un noob( incepator inseamna ptr aia care nu stiu) si nu are habar sa dezvolte un cont. dedesubt pun linkul unde are loc toata magia. Enjoy!

Acesta este profitul facut din expeditii

Si acesta este o parte din profitul facut din atacuri ptr ca nu au fost contorizate toate