GYLDA Board Administrator

  • Member since Aug 19th 2009
  • Last Activity:
Posts
731
Likes Received
34
Points
6,040
Profile Hits
1,724
  • Status: S-a raspuns la tichet.
    Manipulat de: Acest tichet este manipulat de catre GameOperator.

    Mesajul tău: 2024-06-03 08:06:19

    Conturi implicate:cancellor astra

    Nick-ul implicat al unui membru al staffului:Black_d

    Motivul plangerii:nejustificare ban si abuz .

    Informatii suplimentare pot fi folositoare:Am fost banat pe motiv de folosire script faca a mi se pune la dispozitie date sau informatii din care sa reiasa ca am folosit script sau vreun program . Consider ca este un abuz deoarece si in istoria jocului nu sunt singurul care am fost banat pe acest motiv. Insist sa mi se prezinte date si informatii si mai ales cauza sa nu fie rezolvata de cel care a banat contul ci de superiorii acestuia in joc. Multumesc
    ce se intelege din raspunsul de mai sus ? traduce cineva?
  • Buna seara,imi cer scuze de deranj,dar chiar nu mai stiu ce sa fac,am fost banat de 2x pe 2 universe diferite de fiecare data cu motivul(script ) dar eu habar nu am ce este script(am folosit doar materie neagra si anti game fara alte programe) chiar asa am ajuns ca cineva sa isi bata joc de munca si de bani unui jucator?
  • cred...ca nu i de la mine...dar am...forme..de viata...pe putin 30 mn...niv...20...si tot construieste....si is mai multe...daca ai timp..sau ...te rog ...sa ma indrepti..unde as putea sa vb...cu alcineva,,,??
  • cred///cas cret eu..
  • sal...