[TOT:687.727.000 ] Cocosu [MVP] vs. Mihai [RoStars] (A: 77.573.000, D: 610.154.000)

  • Posetez pentru colegu


    La 17-10-2021 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Cocosu [MVP]

    ________________________________________________


    Bombardier 1.803

    Distrugator 1.290

    Vanator greu 6.712

    Reaper 1.346

    Vanator usor 332.971

    Crucisator 41.220

    Nava de razboi 12.831

    Interceptor 20.018

    Pathfinder 5.275

    _________________________________________


    Aparator Mihai [RoStars]

    ________________________________________________


    Transportor mic 1.187

    Transportor mare 9.142

    Vanator usor 827

    Vanator greu 225

    Crucisator 140

    Nava de razboi 24

    Reciclator 55

    Proba de spionaj 104

    Bombardier 79

    Satelit solar 242

    Distrugator 3

    Interceptor 22

    Pathfinder 4.606

    Lansator de Rachete 137.268

    Laser Usor 12.004

    Turela cu Plasma 248

    Scut Planetar Mic 1

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Cocosu [MVP]

    ________________________________________________


    Bombardier 1.803 ( -0 )

    Distrugator 1.290 ( -0 )

    Vanator greu 6.689 ( -23 )

    Reaper 1.346 ( -0 )

    Vanator usor 314.689 ( -18.282 )

    Crucisator 41.137 ( -83 )

    Nava de razboi 12.822 ( -9 )

    Interceptor 20.006 ( -12 )

    Pathfinder 5.267 ( -8 )

    _________________________________________


    Aparator Mihai [RoStars]

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    8.647.462 Metal, 12.893.188 Cristal si 4.153.790 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 77.573.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 610.154.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 70.788.843 metal si 65.799.158 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 25.694.440 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    Agresorii au capturat epavele.



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 21.963.305

    Cristal: 59.002.346

    Deuteriu: 3.743.790

    Atacatorul a facut un profit de 84.709.441 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -420.724.462

    Cristal: -164.611.188

    Deuteriu: -50.512.790

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 635.848.440 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.2

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • "Cât un pic, Cât un pic, pana nu mai ramane nimic".:crazy:

    rotflrotflrotflrotflrotfl


    Ceai facut Mihaitza

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • se pare ca din prea mult entuziasm ai posta de 2 ori acelasi atac ?:lol:

    Ru def!

    Spor si bafta all !


    Posta o fi cu probleme ? :)...Hulk ai putea traduce cand vrei sa ne scrii :))

  • se pare ca din prea mult entuziasm ai posta de 2 ori acelasi atac ?:lol:

    Ru def!

    Spor si bafta all !

    eu lam postat o data, dar nu stiu ce sa intamplat ca nu aparuse pe forum, asa ca dupa 2 minute cum nu era nimic lam postat iara, ca dupa 10 minute sa apara postat si primul, asa ca nu a fost vina mea, posibil ceva LAG

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • Îți traduc eu ce e esențial... O sa ajungi in dreapta pe forumul ăsta fie că e cocosu, Hulk sau altul din alianța aia. Apoi o sa te poți duce la unghii liniștită

    Am inteles..tu esti postasul :bye:

  • mai astia din MVP vedeti ca va cam umflati bumbac si nu v a vad bine. ..

    eu pe astia din Rostars ii vad foarte bine aici pe forum, stai linistit nu te alarma ca va vine randu la fiecare,:raspa:

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • fapte nu vorbe!

    pana acum doar pe dreapta ati stat!

    felicitari coco,

    refacere rapida, Mihai!

    tu comentezi dar habar nu ai ce sa intampla pe servar,am stat pe dreapta ca am urcat minele, acum am inceput sa bag flota,si de acum incolo o sa mai vezi cum cade cate un Rostars =))

    (gata a tras Dracu cu arcu rofl)

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • Hulk ce se intampla pe server ? :D

    Va loveste draqul unul cate unul si voi faceti spamuri de spionaje si mai prindeti ceva flota de expeditii ...lool

    Veniti acum cu povesti ca o fi si ca o pati dar asta e can can ... aratati fapte ca zmei din taste stiu ca stiti sa fiti rotfl

  • Hulk ce se intampla pe server ? :D

    Va loveste draqul unul cate unul si voi faceti spamuri de spionaje si mai prindeti ceva flota de expeditii ...lool

    Veniti acum cu povesti ca o fi si ca o pati dar asta e can can ... aratati fapte ca zmei din taste stiu ca stiti sa fiti rotfl

    a lovit Drq la inceput ca nu am fost pe flota, dar de o saptamana am inceput sa bag si eu flota sa va vad acum, bunilor, ai flota top 5 si stai cu ea numa in zbor, un atac nu ai dat, faci fs cu saptamanile, asa buni sunteti tineti flota numai in fs va e frica sa atacati, daca nu ar fi fost Drq ati fi fost toti ferme,aveti noroc cu drq ca ii fura lu bunicasa pensia sa o bage pe Ogame,ca voi restu sunteti degeaba!:devil::devil::devil:

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • hulk... stai lin....daca te uiti in arhiva esti numai pe partea dreapta.....asa ca ...mucles

    Iara a tras Dracu cu arcu aaa, numa sageti are pe aici pe forum, Tiai facut cont mascat ca teau baneat baieti! asa mihaita rotfl

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • ha ha ce mare dreptate ai Don........asa o sa fie ......am vorbit si cu baba Vanga.......

    Daca esti prost de mic cand esti mare doar te joci

  • Hulk ce se intampla pe server ? :D

    Va loveste draqul unul cate unul si voi faceti spamuri de spionaje si mai prindeti ceva flota de expeditii ...lool

    Veniti acum cu povesti ca o fi si ca o pati dar asta e can can ... aratati fapte ca zmei din taste stiu ca stiti sa fiti rotfl


    bubu, tu cea care nu faci diferenta intre un farm pe sateliti si o distrugere graviton (ultimul tau reply la adresa mea) esti pe forum doar sa dai replyuri altora!? :lol:


    frumos hit, cel mai probabil contul Mihai va fi pus pe delete si spart de draqula cu cateva minute inainte, sunt faze binecunoscute si acceptate in comunitate :raspa::beer: