Discutii Fuziune

  • Aici vom discuta despre fuziune.

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • Mult-asteptata fuziune...speram pina atunci sa fie clarificata intrebarea ce tine de cedarile de cont...
    sunt jucatori care au conturi in min 2 universuri care fuzioneaza

    "Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta." :ban:

  • Xalynth ramane neafectat... desi mai suntem 50 jucatori...
    Iar Yakini care e aparut dupa Xalynth participa la fuziune.


    Unde este corectitudinea in acest aspect?

  • Xalynth e deschis după wassat și este la același nivel... De ce naiba nu face Xalynth cu wassat și lasă yakini liber ? Că abia au câteva puncte acolo! Serios ?


    Eu cred și sper să fie o greșeală de tipărire. Sa fie confundat Yakini cu Xalynth.
    Pentru că așa ceva mi se pare imposibil.


    Univers Wassat - Rank 1 - 7.492.776 puncte
    Printscreen cu top15 - https://ibb.co/cpvwwp


    Univers Xalynth - Rank 1 - 8.797.360 puncte
    Printscreen cu top13 - https://ibb.co/jQ1899


    Univers Yakini - Rank 1 - 1.426.797 puncte
    Printscreen cu top15 - https://ibb.co/btYibp

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

    The post was edited 1 time, last by Gusty ().

  • Exact același lucru l-am punctat și eu. E inuman să faci asemenea fuziuni.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Cand vad ca va plangeti de cate pcte are unu si cate are altu in loc sa va bucurati ca o sa fie activitate...sunteti obisnuiti sa jucati cu 20-50 de jucatori si vreti sa ramaneti blocati la nr ala inca 3-5ani...nu vad rostul in a mai juca ogame daca preferati asa ceva....
    Succes la fuziune, abia ast sa vad niste td-uri mari si niste confruntari intre jucatori mai "mari".

  • Cand vad ca va plangeti de cate pcte are unu si cate are altu in loc sa va bucurati ca o sa fie activitate...sunteti obisnuiti sa jucati cu 20-50 de jucatori si vreti sa ramaneti blocati la nr ala inca 3-5ani...nu vad rostul in a mai juca ogame daca preferati asa ceva....
    Succes la fuziune, abia ast sa vad niste td-uri mari si niste confruntari intre jucatori mai "mari".

    Eu zic sa citesti mai bine.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • >>>>>>>De asemenea, fiti informati ca in urma fuziunii TOATE conturile vor fuziona - indiferent daca sunt inactive sau in vacanta. Conturile care nu vor fi selectat o tinta in faza de selectie vor fi distribuite intr-un univers tinta aleatoriu ales. (in functie de capacitatea serverului)<<<<<<<<<


    Deci tinand cont ca eu am deja cont pe U1 si Jupiter daca nu am alta optiune de univers target... si nu "selectez" nimic inseamna ca am sansa sa ajung pe Taurus/Yakini/Pegasus ?

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • Nu îmi convine că Orion merge cu 3 universuri mai puternice (în special jupiter) și aș fi preferat sirius, quantum etc..... însă m-am plictisit așa rău aproape singur prin univers că nici nu mai contează cu cine fuzionează:)

    Sunt atât de inteligent, încât niciodată nu înţeleg nimic din ceea ce spun. (Oscar Wilde)

  • Cand vad ca va plangeti de cate pcte are unu si cate are altu in loc sa va bucurati ca o sa fie activitate...sunteti obisnuiti sa jucati cu 20-50 de jucatori si vreti sa ramaneti blocati la nr ala inca 3-5ani...nu vad rostul in a mai juca ogame daca preferati asa ceva....
    Succes la fuziune, abia ast sa vad niste td-uri mari si niste confruntari intre jucatori mai "mari".

    Nu ne plangem de fuziune, ci de serverele alese.

  • Cand vad ca va plangeti de cate pcte are unu si cate are altu in loc sa va bucurati ca o sa fie activitate...sunteti obisnuiti sa jucati cu 20-50 de jucatori si vreti sa ramaneti blocati la nr ala inca 3-5ani...nu vad rostul in a mai juca ogame daca preferati asa ceva....
    Succes la fuziune, abia ast sa vad niste td-uri mari si niste confruntari intre jucatori mai "mari".

    Aici nu plange nimeni de nimic in afara de tine....dupa atentie.Citeste mai bine!
    Eu unul fiind pe Xalynth nu sunt afectat de nimic cu fuziunea asta...chiar daca universul meu participa sau nu la fuziune.Doar ca ar fi bine sa intre Xalynth cu Wasat sa am si eu mai multe tinte de farmat...si de ce nu poate scapam de NonAcs + x1 speed !!!

    Gusty : "...impotentei de a juca..." morrrrrr

  • speram pina atunci sa fie clarificata intrebarea ce tine de cedarile de cont...

    Putin probabil, deci nu.

    Eu cred și sper să fie o greșeală de tipărire. Sa fie confundat Yakini cu Xalynth.

    Nu este nici o gresala.

    Succes la fuziune, abia ast sa vad niste td-uri mari si niste confruntari intre jucatori mai "mari".

    :thumbsup:

    Deci tinand cont ca eu am deja cont pe U1 si Jupiter daca nu am alta optiune de univers target... si nu "selectez" nimic inseamna ca am sansa sa ajung pe Taurus/Yakini/Pegasus ?

    Va exista o solutie.

    Nu ne plangem de fuziune, ci de serverele alese.

    Cum am spus, decizia NU este discutabila, nu luam in calcul plangeri subiective.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • Și acum al nostru GA, o să zică. Noi nu am avut nimic de zis. rotfl

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Trebuie sa renunt la 2 dintre ele. Atatia ani pierduti se duc aiurea

    De ce să renunți la ele când poți face push ? :love:

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • :) Le da-i la fratele geaman.
    Sau o solutie ce nu va fi acceptata niciodata: cine detine conturi pe mai multe univ si ajung pe acelasi univ "target", acestea sa fuzioneze intr-un singur cont