Concurs aniversar - OGame RO 9 ani

  • salutare,


    parerea mea este ca trebuia facut pentru fiecare univers...


    cel mai bun din U1, cel mai bun de pe Orion,Jupi.... cel mai bun de pe etc...


    in felul asta aveau mai multi de castigat, nu doar cei cu 'nspe mii de Ripi si milioane de vanatori ( nu vorbesc de cineva anume ci la modul general )




    spor la concurs!

  • Buna idee. Conform cu ideea ta si aici recunosc ca nu am fost atent, trebuia asa sa fi facut, concursul sa fie doar pe U1. Pentru ca acum 9 ani, in data anuntata, doar U1 s-a deschis. Si apoi, in functie de fiecare server, asteptam 9 ani sa-i facem event separat.


  • concursul sa fie doar pe U1.


    De fapt asa e. Doar pentru u1, insa vad ca trebuie desenat cumva ca sa inteleaga toata lumea. Bine acum, hai sa zicem ca si Jupiter intra in schema. Restul suntem doar spectatori. Nu ca ar fi mare pierderea de 50 de euro.

  • Din cate imi amintesc este foarte greu sa organizezi un concurs pe .ro.


    Dorinta de perfectiune este coplesitoare.


    Felicitari echipei pentru organizare si jucatorilor pentru participare

  • e hilar ca virgula carcotasi sunt o caruta dar doar 2 rapoarte postate :))) sa vedeti ce usor o sa se dea premiile alea fara prea mare competitie :)) mai bateti toaca degeaba, ca baietii si-au asigurat locurile si acu sorb din spritz

  • De ce sunt invalide hit-urile lui mugadabumbu si primul a lui tuxedo ?


    Cum ai tras concluzia asta?
    Scrie clar #hit valid , ceea ce inseamna ca cele doua lovituri au fost validate.

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS