vYxx[ F-D ] -vs- AleisterCrowley[Bandits] ~(TP: 618,87 M)

  • Odododododo ce imi vad ochii ! Felicitari nenea Claudiu, ce frumos. Vad ca ai inceput cu dreptul pe noul cont. In timp o sa-ti reiei abilitatile de pe universurile vechi . La mai mari domnu ! :grouppray:

    tommy - sunt la fel de iute ca un ghepard: nu pot fi prins, iar cand atac, e fatal!

    Nu crezi ca esti cam plin de tine? Nu ca zic, dar vreau sa-ti spun ! :china:



    P.S. Aleister , ai grija de contul lui byla ca nu te vad prea bine :pwnd:



    Quote

    Ne vedem la anu


    Draqshorul

    :bedtime: Epic Nenea Calin !!! rotfl rotfl


    Quote

    ,,Tommy: Imi place nuanta de roz "

  • Cei mai mari jucatori astia din F-D, va trimiteti spionii la noi in alianta sa ne afle activitatea si dupa va spargeti in figuri ca l-a spart pe alister. :lurk:


    :censored: :censored:



    Si pentru nassus vezi ca nu suntem atat de noobi sa nu ne dam seama ca stai la panda, iti gasisem si colonia ca sa stii.
    Iar in byla niciodata nu am avut incredere :evilyou: de cand s-a intamplat atunci de la farmat imediat pe vixx, a batut la ochi si dupa cand trebuia sa ii dea nija a bagat-o paia ca are flota impartita pe mai multe luni, sa fim seriosi cine isi tine flota impartita ? :-@


    Alianta F-D dupa ce ca sunteti ferme mai si semnalizati. :lol: Mare caractere aveti acolo in alianta. :ban:

  • Da, stiu si nu ma intereseaza! oricum aici se dau banuri dupa bunul plac si mai nou nu ai pile ai ban pana anul viitor :))

  • nu credeam k ai sa fi in stare de asa ceva ... ti'am dat contu pt k am crezut k esti baiat valabil ... nu am avut asemenea conversatie cu nassus ... nu este nici razvan nici muga pe acel cont acum ... este un om care nu se preteaza la asa ceva ...
    dak ce ai postat era adevarat puneai o poza ceva ... nu doar copy paste la mesaje ... ;)

    [color=#ff0000][size=12] Gloria este trecătoare. Obscuritatea dăinuieşte la nesfârşit.

  • Mda...Cred ca nimeni nu mai intelege nimic inafara de voi :\ :lol: :lol: downloadeaza lightshot daca vrei sa faci vreun print. :bedtime:

    Biruinta nu-i obligatorie,0bligatorie e lupta.

  • Nu ne puteti prinde niciodata pe noi intr-un joc corect fara
    chestii jalnice...pentru ca suntem MULT dar fenomenal de mult peste voi.
    Sunteti doar de umplutura pe acest univers.
    Tot ce a dat alianta f-d pana acum in genul
    asta s-a realizat. Acum inteleg multe persoane care au decis sa renunte
    aici...sa lasam trisorii singuri. Atacurile mari au fost LUCRATE DE
    VOI! RUSINEEE!
    memo+ - o fi bine asa? comenteaza acum;)


    Si pt restul celor care se bucurau ca a picat unu din BANDITS...asa trebuie sa picam? ASA MA?
    Invidia asta pana unde a ajuns ...dar cand ai o alianta INVINCIBILA in fata trebuie sa faci dastea ...nu ?=))



    byla eu as spune sa te abtii..ar fi mai frumos asa;) Normal ca ridic alianta in slavi...NU? Jucam corect noi;). In fine..nu trebuie sa scri.


    firewalker..ce nu ai inteles? nu citesti? se intelege perfect;) Le era frica si au lucrat murdar.


    :ban: :bye:

  • In primul rand contul tau nu e la mine. Alister ma sunat azi mi-a povestit si i-am zis sa imi lase mesajele intr-un pm. In al doilea rand se vede ce fel de persoana esti negand asta, cu toate ca tu stii ca e adevarat, nu aveam de unde sa iau eu id lu' vixx si daca alister nu a sters mesajele o sa vina si poza stai linistit sa vedem ce mai spui atunci. Mari caractere sunt si au fost acolo in fd.


    Pentru cei care cred ca este o facatura ... Nu aveam de ce sa il denigrez eu pe bila in modul asta, nu mi-a facut nimic personal , am fost in aceiasi alianta, Nu am avut niciodata un conflict cu el.

  • :))) nu pot decat sa rad ...


    nu pot sa cred de ce sunteti in stare doar ca sa va ridicati din vorbe in slavi ... sunt 1-2 jucatori acolo care nu merita asta ... printre care aliester daia i'am dat contu ...
    dak aveam ceva de ascuns stergeam mesajele ...
    imaginatia lui poc este larga ...

    [color=#ff0000][size=12] Gloria este trecătoare. Obscuritatea dăinuieşte la nesfârşit.

  • Poc, deoarece cu bună intenție ai încălcat regulamentul, îți petreci revelionul cu Ombly și Boboteaza pe tușă, găsești tu pe cineva.


    Până acum (eu) nu am pedepsit spamul astfel, cine continuă pe arătură, face cabană cu Poc și Ombly

  • V'a fost spart un coleg,ok,se mai intampla d'astea in ogame,dar nu inteleg de ce trebuie sa va laudati si sa ii jigniti pe toti ceilalti 1 saptamana pentru treaba asta?Chiar credeti ca lumea crede ce ziceti voi?Vorbiti prea mult,si aiurea,aleister n'o sa primeasca flota inapoi,nu va mai agitati atat...Voi credeti ca ati reinventat OGame'ul?Oricine poate pica.
    O sa se intample ce am zis de cand s'a format grupul asta vesel al vostru,sunteti furtuna de la inceputul universului,nu veti rezista mult,sunt jucatori mult mai buni,si o parte din ei inca nu au facut flote.
    Cred ca ar fi mai frumos sa il felicitati pe katz,ca a reusit sa sparga pe unul din alianta minune.
    Felicitari katz si ru aleister,ca nu esti baiat rau,nu stiu ce cauti cu baietasii astia in alianta.

    “Never play chess with a pigeon.

    The pigeon just knocks all the pieces over.

    Then shits all over the board.

    Then struts around like it won.”

  • Nu am prea mare legatura cu universul asta , am urmarit ce se intampla pe forum .
    La inceput chiar ii simpatizam pe cei din tgv - bandits , pentru activitate pentru ca incercau sa concureze cum puteau cu f-d si pidky
    doua aliante ale caror jucatori (majoritatea ) incepusasera sa se intreaca in insulte balacareala si impresi pe forum .
    Dar ce sa vezi o data cu trecerea timpului ati devenit mult mai rai ca ei .
    Cea ce la inceput parea entuziasm si o colaboare frumoasa intre voi , pareati chiar simpatici cand spuneatia ca bandits sunt cei mai tari , etc
    Acum a devenit o inganfare fara margini din partea voastra .
    Sunt la voi in ally 1-2 jucatori buni , unu era lego care sa lasat ..si cativa bunicei , restul mediocri spre slabi ....
    Mare parte a activitati si succeselor voastre se datoreaza faptului ca petreceti foarte mult timp in joc ...(fara suparare , desi la cum am vazut ca reactionati in ultimul timp , suparare va fi ).
    Pe un univers de asa mare viteza , calitatile unui jucator nu mai conteaza chiar asa mult diferenta find facuta mai mult de timpul alocat jocului ...
    si eventual si de materie (dar asta e alta discutie ) , nu spun ca nu conteaza de loc cunostintele legate de joc si calitatea unui jucator , dar chiar si asa la viteza asta va fi greu sa concurezi cu un jucator bunicel-sau bun care sta 15 h sa zicem in joc ...


    Cat despre mesaj tind sa cred ca este real...


    Felicitari katz pt hit lui alistar nu mai are rost sa ii spun ru , deorece a gasit alt cont
    Nu cred , ca merit warn dar il astept ...
    Nu zice nimeni ca trebuie ca moderatori sa tolereze derapantele si iesirile pe aratura cum spune draqhorul , dar parca staaful inceraca uneori sa arate ca este mai performant decat cenzura comunista , imi cer scz pentru aceasta afirmatie nu vreau sa ii jignesc si doar sa spun ca un pic de ingaduinta si relaxare din partea lor nu ar strica .

  • gamblers .


    Prin comportamentul afișat de unii indivizi dispare elementul de relaxare pentru alții. astfel dacă eram cenzură comunistă, mulți jucători erau suspendați permanent de mult timp. Ei îți pot confirma cum am discutat cu fiecare în parte despre derapajele în insulte pe care le-au avut și cum fie civilizați pe forum.


    Și nu, nu ai de ce să-ți iei warn, a fost o reacție total normală și era 'warnuibilă" dacă ne serveai stafful cu puțină carne, de sărbători :)

  • Jucatorilor, va rog, nu va mai certati!
    Nu-i frumos sa va tot jicniti atata.
    Nu toata lumea e perfecta.
    Va rog, nu va mai certati!
    Refacere rapida amandurora!
    Greseala unuia este comoara si fericirea altuia.


    Greseala unuia este comoara si fericirea altuia.
    Greseala unuia este supararea altuia.
    Pacea este greu de gasit si de creat, dar razboiul este usor de gasit si de creat.
    Va urez numai bune!
    Succes si bafta tuturor!

  • ma fratilor cata galceava aici :stick: .....l-a prins merita felicitat si atat,in rest alister a gasit un cont mult mai bun ar trebuii sa fie foarte multumit.daca nu era spart nu primea acel cont rotfl luati sticla in mana si hai sa ciocnim sa intram in noul an fara prea multe suparari pt ca pana la urma e doar un joc.La Multi Ani la toata lumea!!!