[TOP 2]Top 1 [TOT: 2.676.556.000 ] Ruthl3ss Kill3r [NoSkiLL] vs. VladTepes [SG1] (A: 137.445.000, D: 2.539.111.000)

  • Bai frustratule, eu pana acum nu am comentat pe forum si nici nu m-am luat cu tine pe privat, dar cu ce te lauzi u acum mi-ar fii rusine. Sa stie toata lumea care te considera mare jucator p-aici ce-i de capul tau, esti zero barat prietene, in primul rand de ce nu ai postat si atacul in care nu ai fost in stare sa reciclezi si am reciclat eu tot? In al doilea rand ai spus si ca de 8 ori ai lansat pe mine atac in ultimele doua zile si ai luat ciuciu? Si da frate esti zero ptr ca te lauzi cu un atac reusit pe un jucator care a crescut fara sa bage nici macar 50€, nu vb de miile pe care le-ai bagat u si da era normal sa clachez si sa adorm cu tel in mana, ptr ca eu stau zi de zi pana la 2 noaptea, fac exp, mine si asta pe langa faptul ca am si un serviciu destul de solicitant, dar am crescut cinstit nu ca tine sa te lauzi cu cardul si cat de multi bani bagi u, asa va hai sictir si lauda-te cand spargi pe vreunu de teapa ta si aici nu ma refer la a sti cu jocul, ci la a trage cu cardul...Si besi cuminte ca daca te prind pe vreun server pe timp de toamna-iarna, unde am si eu mai mult timp de joc, iti promit eu ca iti scot ogame-ul din cap nob-ule!


    *Madutza: Avertisment pentru insulta.

  • Ești un trist. N-am jucat vreodată pe Callisto dar in fine poți visa și tu ca alții

  • Lasa-i reapare in pace, nu-i mai baga in seama, nu vezi ca atata pot!? Nobi ce isi fac reclama pe numele tau frate, trist rau... Chiar imi pare rau ca nu mai joci, ca aveam si eu cu cine sa-i dau ninja la gasca la alea 8 atacuri cu toate interele din garj pe care le avea.

  • ATENTIE!

    Aviz amatorilor, reapar nu este vladtepes si vladtepes nu este reapar, da suntem amici si cand reusim sa avem timp jucam in aceasi alianta. Ps. Daca intra si reapar si inca un amic, erai istorie ruth cu tot cu banii tai, asa ca bucura-te de faima, l-ai prins pe vlad, dar mai ai mult pana sa devii jucator de ogame!



    GYLDA//Atentionare pentru postare dubla. Folosesti si functia edit la post ca nu te musca.

  • Apropo am uitat sa-ti zic, eu din gasca asta sunt cel mai slab jucator si totusi te-ai chinuit cam mult cu mine, asa ca trage concluziile singur unde iti este locul fata de hulk sau reapar...😉



    GYLDA//Avertisment pentru postare dubla. In loc sa faci doua postari la mai putin de 24 de ore unul de altul desi stii ca regulile nu permit asta, mai bine scrii tot in prima postare. Daca vrei sa mai adaugi ceva, ai optiune de edit.

  • de unde sa bagi tu 8000e amaratule cand mai sus plangeai ptr 100e rofl eu ti-am mai zis si in privat cand mai vorbisem ca iti trebuie si putin cap cum sa consumi materia si cum sa te dezvolti rapid. tu si ca alti 90% de pe serverul asta habar nu aveti sa dati expeditii si plangeti dc am crescut eu asa repede :))) eu cand faceam cate 4-500kk la zi voi va zgudurati cand terminati ziua cu 50kk profit si o gaura neagra rotfl deja incepe sa imi placa sa ma amuz pe seama voastra rofllasai Vixxule ca mai au de invatat astia mici cu ce se mananca jocul asta... ei sunt la nivelul ala cand s-au nimerit mai toti pe aceleasi universe cu un stil de joc mediocru si apare unul mai rasarit si imediat cauta sa il atace dar ei nu incearca sa descopere unde gresesc ei. :stick::stick:

    Fata mea daca vreau bag ca am de unde, nu cum faci tu de iti bagi in fiecare luna pensia rotfl asa ca lasane ca toata lumea stie ca tu ai fost sponsorul ogame.rorotflrotflrotfl cum tiam zis am bagat mii de euro dar in alte jocuri ;) si cu expeditile mai ai de mancat, crezi ca sti cum se fac cele mai bune, dar mai ai de invatat

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • uite puradeii cum s-au gasit sa comenteze rotfl de unde de 8 ori ma am lansat pe tine in 2 zile ? asta a fost a 2a oara si a fost cu succes si cand te-am spart de nu am reusit sa reciclez m-am multumit cu alea 300kk luate de pe tine :))) iar daca veneam cu interele nici tu cu hulk ala la un loc nu aveati ce sa faceti ;) doar din ce scoti pe gura se vede ca habar nu ai de jocul asta rotfl si cum ai zis si tu mai esti cel mai slab jucator de pe aici ca in decurs de 3 saptamani am 3 topuri date pe tine si de 2 ori te-am postat . roflroflroflrofl

  • uite puradeii cum s-au gasit sa comenteze rotfl de unde de 8 ori ma am lansat pe tine in 2 zile ? asta a fost a 2a oara si a fost cu succes si cand te-am spart de nu am reusit sa reciclez m-am multumit cu alea 300kk luate de pe tine :))) iar daca veneam cu interele nici tu cu hulk ala la un loc nu aveati ce sa faceti ;) doar din ce scoti pe gura se vede ca habar nu ai de jocul asta rotfl si cum ai zis si tu mai esti cel mai slab jucator de pe aici ca in decurs de 3 saptamani am 3 topuri date pe tine si de 2 ori te-am postat . roflroflroflrofl

    ce sa faci fata mea cate uni sunt pe pla lor in viata reala si alti ca tine sunt in ogame ca ii tine buzunarul ce plm plateste bine pensia statul rotflrotflrotflsi pe mine ma tine buzunarul dar nu am de gand sa investesc prea mult pe ogame, din cate am inteles vrei sa vinzi contul cu 1500e, (posibil sa iti scoti bani inapoi, ca tiai dat seama ca ai fost un....)



    GYLDA//Atentionare pentru limbaj si posthunt.

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

    The post was edited 1 time, last by hulk69 ().

    • VladTepes12.08.2022 22:02:47 De ce mai consumi gazul daca sunt on?
    • Ruthl3ss Kill3r12.08.2022 22:04:21 incerc si eu
    • Uite bai tristule, am postat conversatia cu tine, sa vada lumea cat de mincinos esti, exact cum ma asteptam, mincinos si laudaros, probabil ca in viata reala esti ala de nu-l alegea nimeni in echipa ptr ca era afon si defapt afon esti si aici cu jocul, numa ca din dorinta de a arata ca sti si u ceva bagi bani ca sa compensezi antitalentul.
    • Daca erai mai bun ca mine nu bagai atatia bani, oricand o dau cu tine si te las praf in urma daca joci fara bani, dar nah asa sunt uni, nici la femei nu se descurca fara bani...🤣🤣🤣

    *Madutza: Avertisment pentru insulta.

  • Si mucles ca ti-am oferit deja mai multa atentie decat meritai.🤫🤫🤫



    GYLDA//Primesti o atentionare pentru postare dubla.Te rog sa ramai pe tema topicului, daca vrei sa dai replica cuiva ai la dispozitie PM-ul.

  • Postez aici dovada ca esti un mare mincinos si laudaros!

    • VladTepes12.08.2022 22:02:47 De ce mai consumi gazul daca sunt on?
    • Ruthl3ss Kill3r12.08.2022 22:04:21 incerc si eu



    GYLDA//Nu este permisa postarea consecutiva de doua sau mai multe ori in mai putin de 24 de ore de catre acelasi utilizator al forumului.

    Avertisment pentru postare dubla.

  • tu nu mai vorbi cu pl cand esti pzd tot;) toata viata ta te-au alintat barbatii °fata mea° si acuma vrei sa o faci pe interesantul cu copiii de pe aicea?:-?? pana una alta vorbeste cu lumea de la tine din alianta sa nu iti mai zica °videochatista cu scticlutza° daca vrei sa creada lumea ca esti un barbat adevaratroflrofl hai ca eu va las sa va treziti de la sarea de lamaie trasa pe nas si ne auzim la urmatorul hit facut pe unul din jucatorii astia remarcabili roflrofl



    *Madutza: Avertisment pentru posthunt si spam.

  • Bai frustratule, eu pana acum nu am comentat pe forum si nici nu m-am luat cu tine pe privat, dar cu ce te lauzi u acum mi-ar fii rusine. Sa stie toata lumea care te considera mare jucator p-aici ce-i de capul tau, esti zero barat prietene, in primul rand de ce nu ai postat si atacul in care nu ai fost in stare sa reciclezi si am reciclat eu tot? In al doilea rand ai spus si ca de 8 ori ai lansat pe mine atac in ultimele doua zile si ai luat ciuciu? Si da frate esti zero ptr ca te lauzi cu un atac reusit pe un jucator care a crescut fara sa bage nici macar 50€, nu vb de miile pe care le-ai bagat u si da era normal sa clachez si sa adorm cu tel in mana, ptr ca eu stau zi de zi pana la 2 noaptea, fac exp, mine si asta pe langa faptul ca am si un serviciu destul de solicitant, dar am crescut cinstit nu ca tine sa te lauzi cu cardul si cat de multi bani bagi u, asa va hai sictir si lauda-te cand spargi pe vreunu de teapa ta si aici nu ma refer la a sti cu jocul, ci la a trage cu cardul...Si besi cuminte ca daca te prind pe vreun server pe timp de toamna-iarna, unde am si eu mai mult timp de joc, iti promit eu ca iti scot ogame-ul din cap nob-ule!

    Salut.


    Am cateva intrebari:

    -Jocul asta fara sa cumperi materie DELOC, este la un nivel, iar daca incepi cu multa materie, este alt joc - tu din care categorie faci parte?

    -Ruth si-a crescut flota exclusiv din atacuri date pe jucatori mai neatenti si pe cei atenti dar insuficient pregatiti. Vezi pe altul sa tipe ca tine pe aici, cu lacrimi in oki ca a fost spart?

    -Vezi vreun camarad de-al tau sarind in sus de suparare ca este o surpriza neasteptata ca ai pierdut flotade 2 ori?

    -Si daca bagi 8k euro, neavand mine mari, ce se alege de ei? :)))

    -De ce nu au venit toti eroii tai sa joace pe serverul Mercur, ca acolo inteleg ca este singurul loc unde ai fost spart :P

    -De ce nu esti plin de iubire pentru aproapele tau si nu intorci si celalalt obraz cu fericire? Nu esti un bun creStin?


    Multumesc in avans pentru raspuns.


    Bicicleta parasita.



    GYLDA//Avertisment pentru posthunt si spam.Te rog sa ramai pe tema topicului.

    .

  • fata mea lasate cu vrajeala asta, cand am inceput servarul am bagat 100k e eram la egalitate si dintro data ai sarit la 5x puncte de mine, asa ca prosteste tu copiii ca pe mine nu ai cum sa ma prostesti, si a doua oara cand a fost 30% mai multa materie ai sarit 10m puncte asa ca ciocu mic ca stiu ca iti ie jena sa stie lumea ca iti bagi pensea de handicapat in ogame(pentru cei ce nu stie ia pensie de handicapat nu ie un insult)

    Sa invatam sa folosim auto-correct pe limba lui Eminescu, daca lipsesc notiuni de gramatica elementare.


    GYLDA//Atentionare pentru spam si postare dubla.

    Te rog frumos sa citesti cu atentie!

  • Ieși la o țigară și poate îți amintești când m ai farmat tu pe mine. Mă confunzi, alt nume nu am jucat, alta personalitate nu am( oare e greu de crezut pentru tine ? ). Sunt curios ce nivel de IQ poți avea când vorbești despre întâmplări care nici macar n-au avut loc. Când arunci cu noroi este firesc să aduci presupuneri bazate pe întâmplări reale, ceea ce am făcut eu mai sus. Tu doar ai apărut să ți demonstrezi talentul că ai fost tu marele Nicușor de Ogame Romania. O singura data nu ai jucat regulamentar in toata cariera ta asta care ți o afișezi pe forum. N-am nevoie sa dau hituri sau sa postez, atâta timp cât rad de oameni ca tine cum visează că mă farmeaza. Mai era unul ca tine...ceva cu G... Acum a ajuns bine mersi la lista de interziși

    Mă mir cum de nu ți-au găsit și ție locul, încă. Legat de offtopic, Hulk îmi e tovarăș și am apărut să îi iau partea, când vedeam că se neaga ceva ce chiar a avut loc. Tu din 10 fraze aduse, 9 au fost bazaconii și ca interes a fost un flame in:airborne:

    GYLDA//Atentionare pentru spam si postare dubla.

  • ATENTIE!!!

    Aviz amatorilor, reapar nu este vladtepes si vladtepes nu este reapar, da suntem amici si cand reusim sa avem timp jucam in aceasi alianta. Ps. Daca intra si reapar si inca un amic, erai istorie ruth cu tot cu banii tai, asa ca bucura-te de faima, l-ai prins pe vlad, dar mai ai mult pana sa devii jucator de ogame!

    Pare ca se bucura Ruth de faima, iar tu nu faci decat sa ii adaugi si elementul financiar la palmares :))))




    GYLDA//Nu este permisa postarea consecutiva de doua sau mai multe ori in mai putin de 24 de ore de catre acelasi utilizator al forumului.

    Avertisment pentru postare dubla si spam.

  • Uite si dovada ca marele ruth este in mare mincinos si un impostor!

    • VladTepes12.08.2022 22:02:47 De ce mai consumi gazul daca sunt on?
    • Ruthl3ss Kill3r12.08.2022 22:04:21 incerc si eu
  • Uite si dovada ca marele ruth este in mare mincinos si un impostor!

    • VladTepes12.08.2022 22:02:47 De ce mai consumi gazul daca sunt on?
    • Ruthl3ss Kill3r12.08.2022 22:04:21 incerc si eu

    Uofff voi chiar n-ati inteles nimic din jocul asta, daca marea dilema este de ce a lansat desi vedea activitate.


    E din ce in ce mai amuzant.

  • Pai vad ca u il pupi p-ala.undeva intruna si nu esti atent la ce posteaza, el a zis ca nu a lansat aiurea pe mine de 8 ori in doua zile, cum ca eu as minti si v-am pus dovada sa vedeti cine minte, si prietene stai linistit ca am stat intentionat la panda pe o planeta noua sa nu-mi vada activitatea si sa lanseze aiurea sa piarda gaz, ptr ca am vazut ca obisnuieste full flet cu intere, asa ca se pare ca voi nu stiti jocul...🤣🤣🤣



    GYLDA//Atentionare pentru posthunt si spam, daca vrei sa dai replica cuiva ai la dispozitie PM-ul.