[TOP 4][TOT: 1.963.699.000] DOCfather [Ceata] vs. Bubulina [RoStars] (A: 257.283.000, D: 1.706.416.000)

  • Buna seara din nou forum!In primul rand vreu sa o felicit pe bubu pentru fair play si pentru atitudinea ei ,dupa cum i-am scris si in mesaj imi pare rau ca e vorba de ea dar a fost putin neatenta si nu vroiam sa o prinda altineva mai bine ca am fost eu :) ,refacere usoara si toate cele bune!!Dedicatiile merg catre Ombly pe care il astept din nou pe aici ,si nu in ultimul rand baietilor din spatele butoanelor care sunt in ceata si celor ce imi vand gaz:D

    La 29-05-2022 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator DOCfather [Ceata]

    ________________________________________________


    Vanator usor 162.967

    Crucisator 97.418

    Nava de razboi 12.800

    Interceptor 12.560

    Pathfinder 6.093

    Transportor mic 18.239

    Proba de spionaj 1

    _________________________________________


    Aparator Bubulina [RoStars]

    ________________________________________________


    Transportor mic 20.153

    Transportor mare 6.229

    Vanator usor 24.686

    Vanator greu 11.853

    Crucisator 4.291

    Nava de razboi 1.995

    Nava de Colonizare 1

    Reciclator 1.038

    Proba de spionaj 164.017

    Bombardier 1.934

    Distrugator 1.182

    RIP 2

    Interceptor 1.656

    Reaper 1.340

    Pathfinder 6.772

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator DOCfather [Ceata]

    ________________________________________________


    Vanator usor 133.354 ( -29.613 )

    Crucisator 93.763 ( -3.655 )

    Nava de razboi 12.709 ( -91 )

    Interceptor 12.485 ( -75 )

    Pathfinder 5.850 ( -243 )

    Transportor mic 14.872 ( -3.367 )

    Proba de spionaj 1 ( -0 )

    _________________________________________


    Aparator Bubulina [RoStars]

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    236.338.079 Metal, 28.739.919 Cristal si 62.139.066 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 257.283.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 1.706.416.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 588.707.400 metal si 484.150.200 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 327.217.064 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    ________________________________________________


    Camp de ramasite recyclat de atacator(i):

    588.707.400 Metal si 484.171.200 Cristal



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 648.083.479

    Cristal: 442.969.119

    Deuteriu: 51.760.066

    Atacatorul a facut un profit de 1.142.812.664 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -1.040.555.079

    Cristal: -765.714.919

    Deuteriu: -227.363.066

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 2.033.633.064 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.2

  • Asta da atac. Felicitari de atentie si da mi-ai dat raspuns cu ceva bun tare, din pacate nu prea mai sunt flote pe univers, in afara de cele cateva mari...

    Felicitari de fairplay Bubulina, acum poti mineri fara probleme:)). Refacere usoara!

    Nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea.
    Personalitatea mea sunt eu .
    Atitudinea mea depinde de cine eşti tu !

  • Felicitari pt atac !

    Neatentia se plateste dar e doar o flota ce se va reface . Macar nu a ajuns la Ace cel rau:thumbsup:

    Bucuria oferita de Dinamo a meritat si pierderea flotei rotfl

  • Felicitari pt atac !

    Neatentia se plateste dar e doar o flota ce se va reface . Macar nu a ajuns la Ace cel rau:thumbsup:

    Bucuria oferita de Dinamo a meritat si pierderea flotei rotfl

    ai dreptate bubulina , dă resurse aliaților tăi, cu siguranță este mai bine decât să mi-l dai mie :search2:

  • sa vazut, cea ce spusesem mai inaite, fara Dracula sunteti niste noobi :devil::devil::devil:

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • Aceman, stiu ca tu crezi ca asta e push si chiar rog un admin sa verifice atacul complet daca se poate ca sa se demonstreze ca eu joc corect:) nu cu autorefresh cum o fac si altii cat despre tine hulk eu nici nu inteleg de ce esti prezent aici Ti-am spus si ti-o repet nu eu am fost ferma lu Draqqula* tu ai fost ala :)

  • E de rasul plinsului :))

    Dorm pe mine cu flota jos si DOC mi-o sparge si suntem acuzati de push!

    Apai dragilor ocoliti-ma .. Ace nu mai are ce vana si este inadmisibil asa cevarofl


    Ace , si eu rog admini sa verifice acel atac pt ca a fost unul corect DAR sunt curioasa daca "limbajul tau" va ramane fara sanctiune :thumbsup:

  • Mai oameni buni, am și eu o curiozitate: Nu v-ați saturat sa fi-ți Romani?!?

    VA popati in bot pe toate Universe le românești și aci dati vina pe Baubau sa face-ți un mic push... Ce dreaku mai... Voi încă vindeți castraveți la grădinar? Rusinica.. Ați rămas la mentalitate ca acum 15 ani.. Când am lăsat eu Ogame-ul.

  • Aceman, stiu ca tu crezi ca asta e push si chiar rog un admin sa verifice atacul complet daca se poate ca sa se demonstreze ca eu joc corect:) nu cu autorefresh cum o fac si altii cat despre tine hulk eu nici nu inteleg de ce esti prezent aici Ti-am spus si ti-o repet nu eu am fost ferma lu Draqqula* tu ai fost ala :)

    te dai mare cocos dar de ce te ascunzi dupa alte nume ? si cu ferma lui Drq stai linistit ca habar nu ai cati bani baga Drq sa ma poata prinde,ai vazut tu ce ai vazut pe forum dar intre noi nu ai vazut nimic,nu te crede ca ma prindea asa usor,chestia intre unu si altul era ca el baga maxim de bani, cum a facuto si pe izar la inceput aveam flota dubla cat el, si a bagat omu bani instant sa faca de 3 ori mai multa ca mine sa ma prinda ;) asa ca daca nu sti ciocu mic

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • Bai hulk ba, te rog eu cauta atentie in alta parte si nu mai posta la atacurile noastre.

    Nu stii sa vorbesti din niciun punct de vedere, nici gramatical nici respectuos. Plus ca nu ne cunosti ca sa stii sa vorbesti despre noi. Asa ca te rugam posteaza unde joci tu.

    Refacere usoara Bubulina!

    Nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea.
    Personalitatea mea sunt eu .
    Atitudinea mea depinde de cine eşti tu !

  • Plus ca nu ne cunosti ca sa stii sa vorbesti despre noi

    Din contra, pe bubulina o cunoaste, despre ea a fost primul lui mesaj, nicidecat despre voi. A venit replica lui alinilie cu un flame fara rost, parerea mea, apoi omul si-a luat apararea spunand povestea reala dintre el si dracula, simplu.

    Felicitari de atac, aparator nu prea isi are rostul sa iti urez ru

  • Altul care se baga, uitate te rog la primul mesaj al lui hulk, ne face noobi, la cine crezi tu ca se refera cand doar eu cu doc suntem in alianta ceata?

    Va rog eu sariti-ne cand ne vedeti pe forum. Multumim.

    Nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea.
    Personalitatea mea sunt eu .
    Atitudinea mea depinde de cine eşti tu !

    The post was edited 1 time, last by Ombly ().

  • E de rasul plinsului :))

    Dorm pe mine cu flota jos si DOC mi-o sparge si suntem acuzati de push!

    Apai dragilor ocoliti-ma .. Ace nu mai are ce vana si este inadmisibil asa cevarofl


    Ace , si eu rog admini sa verifice acel atac pt ca a fost unul corect DAR sunt curioasa daca "limbajul tau" va ramane fara sanctiune :thumbsup:

    Bunul tău prieten putea sa te ajute sa mai ai o flota... Oricum, despre ce vorbim? Aceman te-a cam servit când a avut el chef... Oferta lui era mai buna! Și încă ceva: Am oprit autocorect-ul special ptr cei care cred ca exista în limba italiana fraze românești care se pot traduce din engleza.. Felicitări Def ca flota ta a fost "arsa" de Aceman!

    Îmi cer scuze pentru greșelile grave de gramatica din prima postare tuturor cititorilor forumului.

  • Bunul tău prieten putea sa te ajute sa mai ai o flota... Oricum, despre ce vorbim? Aceman te-a cam servit când a avut el chef... Oferta lui era mai buna! Și încă ceva: Am oprit autocorect-ul special ptr cei care cred ca exista în limba italiana fraze românești care se pot traduce din engleza.. Felicitări Def ca flota ta a fost "arsa" de Aceman!

    Îmi cer scuze pentru greșelile grave de gramatica din prima postare tuturor cititorilor forumului.

    Cine a spus ca nu am flota ? Aceman s-a servit doar din flota de expeditii dar oferta lui cea buna i-a adus o meritata vacanta :thumbsup:

  • Aceman din mila nu ai postat?atacul ala a fost pe o flota de expeditie a bubulinei =)) mai bine zis nu ai postat de rusine ca la ce flota ai ar trebui ceva mai maricel ,atacuri din alea se da zilnic pe server :))

  • The last reply was more than 365 days ago, this thread is most likely obsolete. It is recommended to create a new thread instead.

    The maximum number of attachments: 10
    Maximum File Size: 1 MB
    Allowed extensions: bmp, gif, jpeg, jpg, pdf, png, txt, zip