Posts by Varza murata

    Și ptr băieții cu banu' scoateți ceva ptr care sa se merite un 10,€! O nava, o mina, un jeton, ceva sa știi ca dacă-l ai ești "bun".. Ce vinde Ogame, ai mocca dacă ai răbdare sa strângi DM....

    O inițiativa excelenta. Draqula a punctat excelent, fără cei din top 10 la câștig (ptr ei sigur nu contează 10€)..

    Personal, sunt convins ca evenimentele întinse pe durata lunga ajuta la păstrarea jucătorilor.

    Și creerea unui eveniment în care atacurile aduc bonusuri într-un anumit interval de timp (reglementează haosul creat de FS, MD, distrugere de dragul de a distruge) atunci și cei puși pe distrus, se vor gândi de doua ori înainte sa atace random... Poate îl prind în eveniment și atunci am beneficii mai mari

    Și a avea ceva evenimente graduale, funcție de implicare, cu mai multe praguri de premii, ajuta la menținerea interesului...

    Felicitări pentru hit! Raijin, ai fost foarte curajos sa refaci și sa îți iei revanșa.

    Cât despre Aceman, a stiut cum sa facă fata la 3 jucători și cum sa profite!

    Ca era sau nu Draqqula pe cont? Nu este o scuza. DOCfather a anunțat universul atunci când a dat contul.

    Draqqula a pierdut flota din cauza lui Ombly, el putea tine departe acest atac dar atacatorii știau ca el este veriga slaba.

    Încă odată felicitări pentru munca excelenta.

    E de rasul plinsului :))

    Dorm pe mine cu flota jos si DOC mi-o sparge si suntem acuzati de push!

    Apai dragilor ocoliti-ma .. Ace nu mai are ce vana si este inadmisibil asa cevarofl


    Ace , si eu rog admini sa verifice acel atac pt ca a fost unul corect DAR sunt curioasa daca "limbajul tau" va ramane fara sanctiune :thumbsup:

    Bunul tău prieten putea sa te ajute sa mai ai o flota... Oricum, despre ce vorbim? Aceman te-a cam servit când a avut el chef... Oferta lui era mai buna! Și încă ceva: Am oprit autocorect-ul special ptr cei care cred ca exista în limba italiana fraze românești care se pot traduce din engleza.. Felicitări Def ca flota ta a fost "arsa" de Aceman!

    Îmi cer scuze pentru greșelile grave de gramatica din prima postare tuturor cititorilor forumului.