[TOT: 3.213.362.000] Cocosu [MVP] vs. IdreonaMati (A: 462.585.000, D: 2.750.777.000)

  • Postez pentru colegul, felicitari... uneori nu e nevoie de boostere sa urci in clasament, apel direct la persoana a IV-a, Draqula, limba romana, origini erei bronzului

    La 03-11-2021 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Cocosu [MVP]

    ________________________________________________


    Reaper 2.510

    Vanator usor 933.974

    Crucisator 98.448

    Nava de razboi 19.994

    Interceptor 29.578

    _________________________________________


    Aparator IdreonaMati

    ________________________________________________


    Transportor mic 2.157

    Transportor mare 22.714

    Vanator usor 66.210

    Vanator greu 14.328

    Crucisator 8.694

    Nava de razboi 2.549

    Reciclator 19.664

    Proba de spionaj 92.839

    Bombardier 1.127

    Distrugator 1.260

    RIP 12

    Interceptor 5.636

    Reaper 827

    Pathfinder 7.074

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Cocosu [MVP]

    ________________________________________________


    Reaper 2.502 ( -8 )

    Vanator usor 837.133 ( -96.841 )

    Crucisator 96.944 ( -1.504 )

    Nava de razboi 19.813 ( -181 )

    Interceptor 29.349 ( -229 )

    _________________________________________


    Aparator IdreonaMati

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    24.354.884 Metal, 13.498 Cristal si 63.352.509 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 462.585.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 2.750.777.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 842.998.295 metal si 588.001.706 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 87.720.891 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    ________________________________________________


    Camp de ramasite recyclat de atacator(i):

    842.998.295 Metal si 588.002.831 Cristal



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 531.055.179

    Cristal: 468.332.329

    Deuteriu: 56.749.509

    Atacatorul a facut un profit de 1.056.137.017 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -1.422.692.884

    Cristal: -1.090.259.498

    Deuteriu: -325.545.509

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 2.838.497.891 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.2

  • Felicitari Cocosule, si RU IdreonaMati, pacat ca nu ai grija de flota aia!:(:(:(

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • Mica oportunista ce esti :nono: Postezi pt. altcineva doar de dragul de a il mai intepa pe Draqu un pic rotfl

    Felicitari atacator !

    Def... vmod placut !

    Spor si bafta all !

    giphy.gif

    Cand toata lumea doarme, eu imi fac de mancare :lol:

    The post was edited 1 time, last by acid ().

  • Care e Treaba Draqqula ti-am luat Pita de la gura numa la burta ta te gandesti , nu iti place cati suflu in ciorba , geafa ?

  • Facea trade de resurse cu tine de aia a fost dat afara din alianta



    -Avertisment Verbal

    Postare dubla


    -zackey

    The post was edited 1 time, last by zackey ().

  • Facea trade de resurse cu tine de aia a fost dat afara din alianta

    rotflrotflsi asta e buna...a facut de 2x trade cu mine dupa ce l-ati dat afara:blah: ...dupa ce a fost spart de acid,motivul real asta a fost,l-ati dat afara ca l-a spart acidrofl

    si acum l-ai spart tu,doar ca ti s-a pus pe tava....in g3 in sistem...al naibii pana acum avea flota doar in g5 departe de toti piratii roflrofl


    daca e pe bune,ma repet, felicitari!:bump:

    dar nu prea mi se pare pe bune(astept si aparatorul sa confirme ca a fost pe bune,s-au macar de a fost el pe cont) :vain:

  • La 50 de sisteme de mine l-am spart in g3 si iam dato si in g2 tot in acelas timp. Da care e problema ta ti-a sacazut lptele daca lam spart intreabal cand iasa din vacanta de curios pai doar nu ai vrut sa til las tie asa mare foamete e prin partile unde stau u nu te mai satura ala de sus

  • Vroiam sa io mai dau si in g5 ca mai avea cv pe acolo da nu am mai apucat tiam lasat tie firmiturile sa giugulesti si u


    -Avertisment verbal

    Postare dubla


    -zackey

    The post was edited 1 time, last by zackey ().

  • post.jpegPosteaza Reapere si atacul dat pe Colegul vostru :lol:

    Pe idreona a fost pe bune, si pe Hulk e la fel ? :poke:

    Acid este corect sa fie reciclat in familie hulk69 de catre cocos nu este considerat push si nici nu a facut profit nejustificat pe un jucator mai mic clasat, se pare ca regulamentul s-a schimbat.:blah::blah::blah:

  • Acid este corect sa fie reciclat in familie hulk69 de catre cocos nu este considerat push si nici nu a facut profit nejustificat pe un jucator mai mic clasat, se pare ca regulamentul s-a schimbat.:blah::blah::blah:

    post.jpegPosteaza Reapere si atacul dat pe Colegul vostru :lol:

    Pe idreona a fost pe bune, si pe Hulk e la fel ? :poke:

    Evident....doar la noi este posibil rofl

    dar de bine de rau tot in recurile noastre o sa ajunga,asta evident daca v-a mai scoate vm roflrofl

  • Evident....doar la noi este posibil rofl

    vorba asta .... sa va aduc aminte din nou cum pe Hyperion, contul lui Mihai are 3 altele mancate la activ si nu s-a luat nici o masura impotriva ca deh, "nu exista dovezi"? evenimente de genul ... X pune contul pe delete, Y il sparge il ultima ora si-l recicleaza (uni-s aici pe forum, altii sunt banati pe viata) , manevra nefiind facuta o singura data. astea da lectii de ogame rofl


    Cocos a explicat in tichet de ce l-a spart pe Hulk, voi credeti ca ati prins ocazia sa-i trolati acum:stick:

  • Frumoasa familie!! :thumbsup:

    Hulk ii posteaza lui cocosu atacurile si il ridica in slavi...la 2 zile distanta cocosel se supara si il ridica pe Hulk " in ceruri " . Frumoasa alianta, reciclare in familie :lol:

  • vorba asta .... sa va aduc aminte din nou cum pe Hyperion, contul lui Mihai are 3 altele mancate la activ si nu s-a luat nici o masura impotriva ca deh, "nu exista dovezi"? evenimente de genul ... X pune contul pe delete, Y il sparge il ultima ora si-l recicleaza (uni-s aici pe forum, altii sunt banati pe viata) , manevra nefiind facuta o singura data. astea da lectii de ogame rofl


    Cocos a explicat in tichet de ce l-a spart pe Hulk, voi credeti ca ati prins ocazia sa-i trolati acum:stick:

    hulk spart la orele cand este cel mai activ:gamer:

    de vorbit este usor,de dovedit,normal,ca in ROMANIArofl

    curiozitate,acum ca reaper este colectionar,e urmatorul trade de flote :bump:

    The post was edited 3 times, last by draqula ().

  • vorba asta .... sa va aduc aminte din nou cum pe Hyperion, contul lui Mihai are 3 altele mancate la activ si nu s-a luat nici o masura

    Conturile alea 3 cu care Mihai si Draq au facut push au fost Reaper , Hulk si al tau AlleXyS rotflrotfl

  • :lclosed:si urcat in TOP 10.


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu


  • Scos din top 10 !


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu