[TOT: 560.953.000] Gropar de meserie [NoSKiLL] vs. AleisterCrowley [Hanul] (A: 99.660.000, D: 461.293.000)

  • Postez pt colegul Gropar.

    Sa fie ptr NoSkill !

    Datoria e platita a ramas de luat dobanda! :thumbsup:

    Il lasam pe AleisterCrowley sa ne povesteasca.



    On 04-07-2020 --:--:--, the following fleets met in battle:



    Attacker Gropar de meserie [NoSKiLL]

    ________________________________________________


    Light Fighter 40.365

    Heavy Fighter 3.526

    Cruiser 6.810

    Battleship 4.350

    Battlecruiser 361

    Reaper 366

    Pathfinder 1.374

    Small Cargo 7.434

    _________________________________________


    Defender AleisterCrowley [Hanul]

    ________________________________________________


    Small Cargo 2.057

    Large Cargo 800

    Light Fighter 10.843

    Heavy Fighter 1.855

    Cruiser 3.217

    Battleship 1.662

    Recycler 4.392

    Espionage Probe 2.801

    Bomber 277

    Destroyer 198

    Battlecruiser 226

    Reaper 98

    Pathfinder 713

    _________________________________________



    After the battle ...


    Attacker Gropar de meserie [NoSKiLL]

    ________________________________________________


    Light Fighter 25.093 ( -15.272 )

    Heavy Fighter 2.664 ( -862 )

    Cruiser 6.343 ( -467 )

    Battleship 4.324 ( -26 )

    Battlecruiser 359 ( -2 )

    Reaper 366 ( -0 )

    Pathfinder 1.269 ( -105 )

    Small Cargo 4.578 ( -2.856 )

    _________________________________________


    Defender AleisterCrowley [Hanul]

    ________________________________________________


    Destroyed!

    _________________________________________



    The attacker has won the battle!


    The attacker captured:

    2.777 Metal, 1.576 Crystal and 6.669.220 Deuterium


    The attacker lost a total of 99.660.000 units.

    The defender lost a total of 461.293.000 units.

    At these space coordinates now float 276.563.943 metal and 138.547.658 crystal.

    The attacker captured a total of 6.673.573 units.


    The chance for a moon to be created from the debris was 23%.

    The attacker(s) captured the debris.



    Summary of profit/losses:


    Summary attackers(s)

    Metal: 208.456.720

    Crystal: 108.803.234

    Deuterium: 4.865.220

    The attacker(s) made a profit of 322.125.174 units.


    Summary defender(s)

    Metal: -282.169.777

    Crystal: -145.730.576

    Deuterium: -40.066.220

    The defender(s) lost a total of 467.966.573 units.



    Powered by OGotcha CR Converter 4.3.1

    My eyes seek reality
    My fingers seek my veins

  • Frumos, merge treaba pe noul univers :). Felicitari, desi nu stiu cui le adresez!


    Mi-am facut si eu cont aici, n-o sa stau mult dar o sa incerc sa joc cat mai efervescent.

  • Se pare ca Groparu si-a facut meseria, a facut bine groapa lui Alister si saracu sa impiedicat in ea :coffee:


    Alister..banuiesc ca esti unu din echipa Coardelor. Va stiti care va e destinul flotelor :devil::raspa: GL in RL

    Cunoaşte-ţi inamicul şi cunoaşte-te pe tine însuţi; dintr-o sută de bătălii, nu te vei expune nici unei primejdii.

  • Se pare ca Groparu si-a facut meseria, a facut bine groapa lui Alister si saracu sa impiedicat in ea :coffee:


    Alister..banuiesc ca esti unu din echipa Coardelor. Va stiti care va e destinul flotelor :devil::raspa: GL in RL

    Felicitări pentru reusita Ruth!

    Devilutz dacă tot îți place sa comentezi pe un univers pe care nu joci mai bine le povestești băieților cum ai picat tu de mana unora din "coarda" cum îți place ție sa ne spui. Ciocul mic și joc de glezne! :bye:

  • Felicitări pentru reusita Ruth!

    Devilutz dacă tot îți place sa comentezi pe un univers pe care nu joci mai bine le povestești băieților cum ai picat tu de mana unora din "coarda" cum îți place ție sa ne spui. Ciocul mic și joc de glezne! :bye:


    Cand m-am lasat de Ursa nu mai era poc... Pardon, pic de Coarde ca ati picat rand pe rand in recurile mele si a lu Ruth lmao rotfl


    Cat despre un univers care nu il joc.. u sure about that son? Doar pentru ca nu am nicku meu pus, nu inseamna ca nu joc, șezi bland :*

    Cunoaşte-ţi inamicul şi cunoaşte-te pe tine însuţi; dintr-o sută de bătălii, nu te vei expune nici unei primejdii.

  • Felicitari atacator. L-ai prins cand era in fata calculatorului dar fara sa dea vedere generala. Urat fel de a pierde flota:)

    Devil eu zic sa vi pe univers, sa ne spargi si apoi sa comentezi, zic si eu. Cand ne jucam noi in HOARDA tu nu stiai ce e ala ogame si vi sa comentezi la general aici.

    Hai ca m-am aprins, scuze de comment-ul lung.

    Aleistere erai predestinat pot zice..ru sau bafta in rl.

    Nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea.
    Personalitatea mea sunt eu .
    Atitudinea mea depinde de cine eşti tu !

  • Felicitari atacator. L-ai prins cand era in fata calculatorului dar fara sa dea vedere generala. Urat fel de a pierde flota:)

    Devil eu zic sa vi pe univers, sa ne spargi si apoi sa comentezi, zic si eu. Cand ne jucam noi in HOARDA tu nu stiai ce e ala ogame si vi sa comentezi la general aici.

    Hai ca m-am aprins, scuze de comment-ul lung.

    Aleistere erai predestinat pot zice..ru sau bafta in rl.

    Asa e, urat mod da e pierde flota. Dar totusi sa ne zica si noua ce a fost in capul lui cand s-a decis sa dea deploy peste noapte fix in gura lupului?

    My eyes seek reality
    My fingers seek my veins

  • nu am mai postat de ani pe aici.


    Ce am inteles a fost ca nu a vazut lunile groparului, nu a vazut flota groparului si nu a vazut atacul groparului.


    Bv de atack si profit, luat pe deploy pe lanx cand aparatorul nu isi asteapta flota

  • nu am mai postat de ani pe aici.


    Ce am inteles a fost ca nu a vazut lunile groparului, nu a vazut flota groparului si nu a vazut atacul groparului.


    Bv de atack si profit, luat pe deploy pe lanx cand aparatorul nu isi asteapta flota

    Pe langa gropar mai erau multi altii....poate nu cu flote atat de mari, dar puteau cu siguranta sa ii puna probleme daca era nevoie.:stick:

    My eyes seek reality
    My fingers seek my veins

  • Urcat in top 10 ! Felicitari !


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu