[Ninja][TOT: 737.122.000] vortex briana [Elders] -vs- Hyde [AFGB] & vYxx [AFGB] (A: 680.000.000, D: 57.122.000)

  • Salut, Mid. Mai vrei ?


    Săracul a scos și el v mode, lovindu-se te teoria existențială asupra sexului masculin sau feminin. Nu știe încă, cine să se mai dea pe cont. Poate schimbă iar numele după pierderea asta. Cert este, că nu ai șanse aici. Dar îți apreciez din suflet intențiile. Sper să nu fugi iar în v mode și să lași băieții să se mai distreze în lipsa mea.


    Felicitări Vyxx pentru continuarea planului, felicitări lui Hyde că avut răbdare să stea nemișcat :))) Refacere ușoară, MID!


    La 04-09-2019 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator vortex briana [Elders]

    ________________________________________________


    Interceptor 8.000

    _________________________________________


    Aparator Hyde [AFGB]

    ________________________________________________


    Transportor mare 30.000

    Nava de Colonizare 1

    Reciclator 1.500

    Proba de spionaj 100

    _________________________________________


    Aparator vYxx [AFGB]

    ________________________________________________


    Crucisator 54.639

    Nava de razboi 20.587

    Interceptor 19.946

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator vortex briana [Elders]

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________


    Aparator Hyde [AFGB]

    ________________________________________________


    Transportor mare 26.612 ( -3.388 )

    Nava de Colonizare 1 ( -0 )

    Reciclator 1.365 ( -135 )

    Proba de spionaj 83 ( -17 )

    _________________________________________


    Aparator vYxx [AFGB]

    ________________________________________________


    Crucisator 54.173 ( -466 )

    Nava de razboi 20.580 ( -7 )

    Interceptor 19.945 ( -1 )

    _________________________________________



    Aparatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a pierdut un total de 680.000.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 57.122.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 189.940.100 metal si 241.193.400 cristal.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    ________________________________________________


    Camp de ramasite recyclat de aparator(i):

    20.475.000 Metal si 20.475.000 Cristal

    7.800.000 Metal si 7.800.000 Cristal

    161.665.100 Metal si 212.968.800 Cristal


    Camp de ramasite total reciclat de aparator(i):

    189.940.100 Metal si 241.243.800 Cristal



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: -240.000.000

    Cristal: -320.000.000

    Deuteriu: -120.000.000

    Atacatorul(ii) au pierdut un total de 680.000.000 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: 158.597.100

    Cristal: 216.681.800

    Deuteriu: -1.217.000

    Aparatorul(ii) a facut un profit de 374.061.900 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.2.2



    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Cat de usor e sa pacalesti un noob, cand stii ca este noob.


    A fost suficient sa-l facem sa lanseze de cateva ori in gol, ca sa se umfle orgoliul in el si sa-si bage picioarele in orice precautie. Atac fara safety = invitatie la ninja.


    Atacator, degeaba ai flota. Succes la invatat strategie!

  • O colaborare frumoasa cu vYxx care e mereu dornic sa ajute. Pe aceasta cale tin sa ii multumesc, eu neavand un rol decat pasiv in acest hit, cel mult. :D

    Intr-adevar, strategia a fost stabilita de la inceput, din fericire pentru noi a a iesit in cele din urma.

    Hitul este pentru colegii de alianta care fac o treaba minunata pe univers.


    Briana, iti urez refacere usoara, chiar apreciez fair-play-ul de care ai dat dovada. Pierderea nu este foarte mica, deci cu atat mai mult felicitari. Totusi, ai un cont bun cu care sunt sigur ca vei reface destul de rapid si probabil...ne vom mai revedea pe aici. Spor la joc !

  • Are balta pește ?. Felicitări colegilor pentru răbdare, talent și profit. Refacere ușoară doamnă!

    Sunt atât de inteligent, încât niciodată nu înţeleg nimic din ceea ce spun. (Oscar Wilde)

  • Rabdare si perseverenta.... :)) Ma bucur sa vad ca a iesit pana la urma fix cum s.a facut planul :D:)) Ce sa mai zic ... Executat ca la carte :D Atacator , refacere usoara si te mai astepta baietii :D

  • Wow.... cata aroganta ai Gusty... Nu zic ca nu ar fi frumos hit-ul, ba chiar va felicit baieti, dar inainte sa postezi ceva verifica-ti te rog tot textul ca sa nu mai pui "te" in loc de "de". Si mai lasa englezismele ca nu sunt de tine... "v mode"... "vacanta" pt ca esti roman nu chinez. In rest e ok... Iar referitor la cine e pe cont stiu din surse sigure ca nu mai este Midfielder pe el. Da intradevar nu este o fata, dar nici Midfielder nu este.


    Inca o data, felicitari!

  • Wow.... cata aroganta ai Gusty... Nu zic ca nu ar fi frumos hit-ul, ba chiar va felicit baieti, dar inainte sa postezi ceva verifica-ti te rog tot textul ca sa nu mai pui "te" in loc de "de". Si mai lasa englezismele ca nu sunt de tine... "v mode"... "vacanta" pt ca esti roman nu chinez. In rest e ok... Iar referitor la cine e pe cont stiu din surse sigure ca nu mai este Midfielder pe el. Da intradevar nu este o fata, dar nici Midfielder nu este.


    Inca o data, felicitari!

    Ma pregateam sa-ti zic ca n-ai voie sa faci mai multe conturi pe forum, cand mi-am dat seama ca nici in joc n-ai voie si totusi asta nu pare sa te jeneze.


    Refacere usoara! Si nu uita, minciuna nu e stategie! O fi singura chestie pe care stii s-o prestezi, dar strategie tot nu e.

    The post was edited 1 time, last by vYxx ().

  • Macar stii cine sunt de ma acuzi de conturi dublate pe forum sau in joc? Dar daca nu sti te rog sa nu mai deschizi gura aiurea!

    The post was edited 1 time, last by Regele ().

  • Macar stii cine sunt de ma acuzi de conturi dublate pe forum sau in joc? Dar daca nu sti te rog sa nu mai deschizi gura aiurea!


    Esti un noob c-o parere prea buna despre el (game-wise) :).


    Ce e aiurea la ce-am scris? In joc te stim cu totii c-o arzi pe mai multe conturi - dovada e chiar faptul ca recent ai fost banat impreuna cu doua dintre ele si debanat doar pe pricipal.

    Minciuna e unealta ta favorita asa cum singur recunosti (e femeie, nu e femeie, samd).

    Pe board te vedem cum o arzi incognito la anumite postari, iar acum vii sa comentezi cu un user abia creat (ca sa intretii misterul?) in loc sa comentezi de pe numele tau.


    Nu, nu-i nimic aiurea la ce-am scris mai sus. Nu-i nici minciuna, nici exagerare, nici off-topic.


    Ps: regii nu se ascund in tufiş, regii isi asuma si succesurile si esecurile!

  • Man, vYxx, de ce te certi cu toti noobi?! :)) In locul tau, eu nu l-as baga in seama... Daca Mid vine sa iti faca creierii varza de pe un cont incognito tu chiar ii cazi in capcana? Ce Dumnezeului ma omule! Dar sa stii ca moderatorii au dreptate, chestiile astea sunt off-topic.


    Lasand astea deoparte, felicitari pentru hit!