Ogame Tactical School

  • bravo lor ca au avut curajul sa creeze aceasta alianta ...


    de aceasta alianta e mare nevoie pe universele noastre (ma refer la universele pe care nu e :D ) :D ... mai ales acuma cand au aparut ceva noobi foarte activi.


    cei ce au facut alianta au un 10 de la mine :)

  • si mie imi pare bine ca sa infintat aceasta scoala/alianta
    ar fi frumos daca ar fi pe toate universele

    Am fost moderator și lider rso @ogame.ro, moderator @bitefight.ro, moderator și operator @tanoh.ro


    www.gnulinux.ro

  • o sa propun schimbarea numelui aliantei mele in uni2, dar sa stiti ca nu ne schimbam obiceiurile... noobii nostri vor fi noobi mineri si care stiu sa faca FS cu conditia sa fie in top 400

    The post was edited 2 times, last by Aimant ().

  • Quote

    Originally posted by Aimant Electrique
    o sa propun schimbarea numelui aliantei mele in uni2, dar sa stiti ca nu ne schimbam obiceiurile... noobii nostri vor fi noobi mineri si care stiu sa faca FS cu conditia sa fie in top 400


    atunci nu meriti sa schimbi numele la alianta in OTS! :object:
    noi luam oameni care incep si de la 0...si voi luati de aia din top 400? :baby:
    intr-o scoala iei PE ORICINE!! daca vrei sa-i inveti pe jucatorii de ogame cate ceva...atunci fao cu toti...nu o faceti cu pretentii! :object:

  • Si eu vreau sa ii felicit pe cei care au creat OTS si am salutat initiativa de la inceput.
    Fiecare dintre noi a invatat de la altii cum se joaca Ogame si apoi a aplicat ceea ce a invatat la programul lui.
    Probabil ca in fiecare alianta la inceputul universului a fost un pic de scoala.
    Sunt foarte multi pentru care acest univers a fost prima experienta Ogame.
    Eu sunt unul dintre ei si stiu ca fara sfaturile "profesorilor" mei de Ogame as fi fost mancat de mult. Ca o ironie a sortii unul dintre cei care m-au invatat este azi clasat putin sub mine pt ca joaca aici doar de "hobby" iar celalalt la ora asta tine contul in VM pt ca are probleme infinit mai importante in RL(Cata sunt alaturi de tine!)
    Ca un fapt divers acest univers a avut si un Numar 1 care era "noob"!
    Asa ca fiecare dintre cei nou veniti in Ogame.ro poate sa aiba speranta ca si in ranita lui de soldat poate fi un baston de maresal!


    Mult succes OTS in continuare, sper sa scoateti multe promotii de Ogameri! :D

    ...

    The post was edited 2 times, last by hyacintus ().

  • hmmm.. sa shtitsi ca e greu :)
    dar oricum bravo pt initsiativa


    unica obiectsie ca avetsi aere de caracter mesianic
    am ridicat shi eu multsi noobi de la zero atyt aici, cyt shi la rushi
    dar nu cred ca chiar tre sa laud asta sa ma vada totsi


    bafta ;)

    The post was edited 1 time, last by Sith88 ().

  • s-a laudat cineva?
    pana acum nu a postat nici un fost membru avansat din O.T.S