• sal...am si eu o intrebare.... sunt membru MMOgame de cativa ani...se mai ocupa cineva de aceasta sectiune???? de actualizarea conturilor...se mai puneau acolo niste bilute de diamant, aur, argint, topaz, etc....sa stiu daca se mai merita sa tii incarcat serverul si cu asa ceva..merci anticipat.

  • Da, sunt actualizate in functie de evolutia ta pe serverele pe care joci.
    Bafta

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • Quote

    Următoarele erori au avut loc.Din nefericire nu joci niciun joc care prezintă informații pe G-Card.De aceea, G-Card nu poate fi utilizat eficient.


    ..asta imi apare la sectiunea G card...pe vremuri mai jucam ikariam...sa fie din aceasta cauza???ca am sters acel cont, iar ogame nu se mai actualizeaza???..mie imi apar la "jocurile mele"tot vechile conturi...explicatii v-as ruga..

  • Salutare!


    Este vorba de adresa de e-mail. Adresa de e-mail pe care o folosesti pe contul din OGame nu este setata si la contul de G-Card. Din aceasta cauza nu iti apare contul de OGame acolo.

  • :hi:observ ca de ceva timp au fost actualizate G-card-urile...nu stiu daca este in urma postului sau din alte motive, dar e bine....acum poate se vor sterge vechile conturi, cele de pe care s-a fuzionat..ocupa spatiu degeaba in G-card... :bye: