Dau cont orion miner

  • Univers: Orion
    Nume cont: Bobo
    Rang: 72


    Planeta principala + 7 colonii + 2 luni
    Nivel mine:
    Principala: 34 metal 29 cristal 31 deuteriu
    Colonie: 31 metal 26 cristal 27 deuteriu
    Colonie: 32 metal 25 cristal 27 deuteriu
    Colonie: 30 metal 25 cristal 27 deuteriu
    Colonie: 31 metal 25 cristal 27 deuteriu
    Colonie: 31 metal 25 cristal 27 deuteriu


    Colonie: 31 metal 27 cristal 27 deuteriu
    Colonie:: 29 metal 23 cristal 25 deuteriu


    Flota nu am,am aparare pe fiecare planeta.
    Doresc sa las contul unuia cu experienta,care sa il creasca in continuare
    Am crescut acest cont de la 0,fara sa bag bani in el,doar timp am bagat in el.
    Din lipsa de timp am decis sa-l dau,decat sa fiu ferma pentru cei din top10.
    Lasati reply aici,iar cand decid cui ii dau contul,o sa-i dau pm si o sa anunt in acest topic


    Nu șterge acest mesaj:


    Atenție pentru cei interesați de acest cont! În ultima perioadă au existat persoane care au susținut că au fost păcălite sau cărora le-au fost furate conturile.
    Aveți mare grijă când preluați un cont, apelați la ajutorul unui operator în momentul în care doriți să preluați sau să oferiți un cont.
    Conturile sunt gratuite, dacă încercați să tranzacționați un cont, riscați să rămâneți fără bani și fără cont, echipa OGame.ro nu vă va ajuta în acest caz.
    Sfatul echipei OGame.ro este de a vorbi doar prin intermediul forumului și de a nu accepta nici un fișier trimis de persoanele necunoscute, acestea putând fi fișiere de tip keylogger.

  • Quote

    SI eu il vreau :D


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu


  • Contul o sa mearga la oxi(Leonidas),deoarece stiu ca joaca bine...Ocupa pozitii bune si pe alte universe si o sa aiba grija de el
    Multumesc tuturor care ati postat