• Problema mea e urmatoarea.
    Tot apareau errori cand foloseam skynet(se selectau toate lunile,nu mai afisa productia corect,ect)..
    am dezinstalat skynet si am lasat doar ago si unv view.
    Ce trebuie sa fac ca sa imi apara butonul de la websim in raportu de spionaj?
    Trashsim e cam enervant....plus ca dureaza o vesnicie ca sa simuleze o lupta.
    Am cautat dar nu am gasit nimic...apare doar daca ma skynet instalat...si sunt satul de ,,mofturile" acestei unelte.



    Carl von Clausewitz'' wrote:

    Războiul este o continuare a politicii prin alte mijloace.

  • Aceeasi problema o am si eu si am rezolvat-o temporar tot cu skaynet,am debifat majoritatea facilitatior si am lasat bifa doar la speedsim :S:

    Paradoxurile sunt folosite pentru a atrage atentia asupra ideilor.

  • Instalează infocompte. Îţi oferă buton direct de speedsim, aşa cum o făcea odată Antigame!







    Pentru cei ce vor să instaleze versiunea aflată în printscreen, să instaleze infocompte folosind link-ul de mai jos.
    Dar înainte să daţi click pe el, ŞTERGEŢI ultima versiune de infocompte ce o aveţi.


    https://openuserjs.org/scripts/benneb/InfoCompte3

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • mai verifica ce scripturi mai ai , eu folosesc InfoCompte3 3.12.12 , si extensii AGO si Skynet si nu apare ca la tine (google chrome)

    Paradoxurile sunt folosite pentru a atrage atentia asupra ideilor.


  • Tot nu apare , cel mai probabil este de la versiunea de Firefox

  • Înainte să instalezi, ai şters infocompte ?


    Folosesc Chrome, doar nebun să fiu să mai folosesc prostia aia de mozilla :)





    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg

  • Cel mai simplu din ce a zis Gusty, si functioneaza fara probleme.Dar eu am preferat sa nu mai am multe add-nuri instalate la browser si prefer sa copiez API de la raportul de spionaj si sa il bag la simulat pe speedsim/osimulate folosind site-ul topraider.Doar bagi API si apoi simulazi cu ce jucarii vrei.


    http://topraider.eu/index.php?page=simulator

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • Am sters tot , inclusiv am reinstalat chrome si nimic...poate careva fii mai explicit cu totul de la zero ( sa zicem asa...pt. berbeci ca mine :P )
    Sau exista vreun tutorial pe undeva??


    multumesc anticipat**

    Jucatorul heruur iti spune urmatorul lucru:
    da Mihaita... cat de bine ma intelegi.... :))) Bravo... daca nu reciclam ma lasam de joc... dar am avut ambitia sa nu il las sa ia nimik.... cu pustoaica pe un picior, cu o mana invarteam o lingura in laptele ei (pregateam biberonul de seara fiindca nevasta-mea facea baie) si cu cealalta mana pe shoarec.... l-am facut pe fraier... L-AM FACUT...

  • vezi ce a spus mai sus squaker
    salveaza-ti linkul
    chiar merge

    ---------------------------------------------------------------------------


    Istorie se cheama ceea ce s-a intamplat cu adevarat, nu ceea ce am vrea sa se fi intamplat

  • La mine a mers mereu cu info. E bună şi varianta lui Squaker, dar pentru leneşi ca mine, e mai bună a mea :))))




    Mai ales pe univers nou, unde trebuie să simulezi cam tot ce vezi, pentru a farma.

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg