Retragere!!!

  • a venit si timpul meu sa ma retrag de pe ogame.ro,mi-am facut si prieteni si dusmani in acest joc dar totusi trebuie tratat ca un joc si chiar daca pierdem flote tre sa ne gandim ca este doar un joc si sunt doar simple numere si sa nu punem la suflet.numai am tragere de inima sa mai continui ,pur si simplu sunt satul.poate poate voi revenii vreodata si sper sa gasesc multi prieteni care sa mai povestim.mult noroc tuturor!!!

  • Ti s-a luat si tie?Incet...incet o sa renunte toti.
    afta in RL dar cu siguranta ne om mai intalni pe joc...e cam greu
    sa scapi asa repede de 'microbul' asta.



    "Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet.Teme-te daca te opresti."

  • :object:
    Imi pare rau ca t retargi :(
    Iti respect decizia si iti doresc mult succes in RL !
    Sa fii sanatos,bucuros si la punga gros alaturi d cei dragi !
    Forta fie cu tine !
    Bafta


    P.S. Ai grija cu acele "oportunitati" p care trebuie sa l cantaresti mai intai ! Fa-o cu mare atentie si bagare d seama !(stii u despre c vb)

    [align=center]

    [/align] [align=center][img]https://dl.dropboxusercontent.com/content_link/XugqlFwq2Nd7Us3oRt0ejVqdNf4UoY6yUpes507IoPUhiT1OpEHRGF5RypuJxcYP/file?dl=0&duc_id=oXjAKoeKFRS3ejWcIaRiz00VqDQa7o9AfDHKNeNRvDSfVBHFIuinSh6A5cDmFbAd&raw=1&size=640x480&size_mode=3[/img] [/align]
  • :hi:
    Inca un jucator de clasa superioara se retrage, din ce in ce mai putini jucatori cu experienta...trist dar adevarat! :object:
    L3go, mi-a parut bine ca te-am cunoscut, ai dovedit ca esti un om cu caracter si acea persoana pe care te-ai baza la greu. :pray:
    Succes in RL, si sper sa ne vom revedea pe alte servere. :goodluck:
    Bafta si numai bine! :gimme5:
    :bye:

  • Succes in RL ,si sa ai grija de tine , odihnestete , dormi mult .
    Ai grija sa cantaresti bine ofertele din rl inainte de a lua decizi , acolo este mai important decat in joc sa fi sigur ca ai luat decizia corecta .
    Ca jucator ai reusit sa iti creezi un nume in joc .
    Probabil vei reveni mai repede decat crezi .