TD: 2.594.803.000 - casper & joo & Chuck Norris[Empire] & ryderr[Corvin] -vs- Schlaflos[SoG]

  • No Comment :D
    Buna organizarea ... nimic nu e imposibil..
    @Glotr Schlaflos

  • felicitari atacatorilor!meritati un 10!totusi din cate am auzit eu nu era schlaflos pe cont...el fiind plecat la munte cu prietena...in fine ,asta are prea putina importanta.contul e spart,si atacatorii merita felicitati!


    wanted: vezi sa nu te ia vantu'
    Iuda: mai greu asa ceva
    wanted: la 200 kile...asa e
    Iuda: 201,ca am mancat
    wanted: 1 kil de ceapa
    [color=#00ffff]Iuda: juma' de kil....restu' mamaliga

    [color=#00ff00]wanted: rotflrotfl

  • frumos hof . frumoasa coordonare a flotelor . meritati toata lauda . asa ceva nu cred ca sa mai vazut pe ro .

  • Quote

    Originally posted by wanted
    felicitari atacatorilor!meritati un 10!totusi din cate am auzit eu nu era schlaflos pe cont...el fiind plecat la munte cu prietena...in fine ,asta are prea putina importanta.contul e spart,si atacatorii merita felicitati!


    daca ai auzit asta inseamna ca il cunosti............si inseamana ca e si roman......glotr schlaflos inca odata

  • Quote

    Originally posted by wazap


    daca ai auzit asta inseamna ca il cunosti............si inseamana ca e si roman......glotr schlaflos inca odata


    NU-l cunosc!si nu e roman!e neamtz!dar am sursele mele care imi ofera informatii!oricum...nu cred ca omu va reface!asa ca ii urez glirl


    wanted: vezi sa nu te ia vantu'
    Iuda: mai greu asa ceva
    wanted: la 200 kile...asa e
    Iuda: 201,ca am mancat
    wanted: 1 kil de ceapa
    [color=#00ffff]Iuda: juma' de kil....restu' mamaliga

    [color=#00ff00]wanted: rotflrotfl

  • OMG cat'ai flota ati reciclat !
    10x10 pt hitu asta ... best of the best :D


    GLIRL Schlaflos ...

  • comenturi aiurea ,,cu siguranta avea ceva de l-ati prins voi'' cred ca il prindeai tu daca nu il prindeau ei........... da avea o problema nu facea fs si tot universul stia,cingo lovitura e nr.1 in ogame.ro nu numai in uni2.

    The post was edited 1 time, last by alexandriski ().

  • punk nu cred ca ii cea mai mare flota de pe .ro :D
    superb hitu pacat de de cont si de flota aia probabil ca schlaflos se da cu capu de pereti cand afla :d glitr probabil

  • Quote

    Originally posted by wanted
    felicitari atacatorilor!meritati un 10!totusi din cate am auzit eu nu era schlaflos pe cont...el fiind plecat la munte cu prietena...in fine ,asta are prea putina importanta.contul e spart,si atacatorii merita felicitati!


    E frumos ff frumooos :glmpf: :glmpf: dar ma intreb daca a lasat contu pe mana altuia cand o afla schlaflos de asta ce i-o face aluia :D :flamy: oare ii va trage o mama de bataie :adminbat: :adminbat: :whip: :punched: ca l ce flota o pierduut nu cred ca nai are kef :D
    E ff frumos colaborat :grats:

    [align=center]"Pot să pierd ultima picătură de sânge din mine, ca să ai tu dreptul să mă contrazici pe mine. Asta înseamnă, de fapt, democraţie!"
    Ion Raţiu

  • Nimeni nu este invincibil
    Nu sunteti sanatosi :) felicitari pentru atac si ce profit :grouppray:, sper ca nu ii spargeti si ultimele 2 rip-uri
    Glotr Schlaflos alt cont care pierde flota cand este pe mainile altuia


    PS : parca zicea cineva ca Schlaflos nu poate fi reciclat 8)

  • Quote

    Originally posted by PUNK4EVER

    FELICITARI...ati doborat cea mai mare flota din .ro


    cea mai mare flota de pe ro e la mine pe uni3. valoreaza aprox 2.3-2.4 kkk.


    tin sa va felicit pt lovitura. este intradevar o lovitura remarcabila care cred ca o sa ramana destul timp locul 1 pe universele romanesti. superba colaborare.


    aviz amatorilor care au flote mari.. indiferent cat de mare este tot trebuie sa faci fs chiar daca te ustura la consum.

  • Superhit! Chiar ma asteptan de la CITRO sa isi puna odata planul in aplicare! M-ati detronat cu cel mai mare hit pe ogame.ro!
    Un TD urias si un profit monstru! Uni 2 a revenit pe scena ogame.ro in forta!


    GLOTR schlaflos!

  • Un hit magnific, flote superbe in lupta!Felicitari invingatorilor!
    GLOTR/GLIRL schlaflos!

  • Quote

    Originally posted by KidemRaz
    Nimeni nu este invincibil
    Nu sunteti sanatosi :) felicitari pentru atac si ce profit :grouppray:, sper ca nu ii spargeti si ultimele 2 rip-uri
    Glotr Schlaflos alt cont care pierde flota cand este pe mainile altuia


    PS : parca zicea cineva ca Schlaflos nu poate fi reciclat 8)


    au fost sparte de catre citro ;) a fost postat inainte de hit in sectiunea hof ;)

  • E si uite asa un an nou, un hit nou, un No. 1 nou si uite asa pana la anu o sa ramana in top 10.


    Felicitarile mele atacatorilor. 10/10.


    Schlaflos nush ce sa`ti urez ... refacere usoara ... GL in RL ... alegerea ta.


    P.S. Da contul lu Schlaflos a fost facut de la 0.


    P.S. 2 Care e urmatoarea tinta ?

  • Felicitari celor din Empire pentru aceasta reusita...veti ramane in istoria ogame-ului cu lovitura asta:) mai rar asa ceva...

  • felicitari atacatorilor !!! asta a fost mucificare frate !
    un mare glotr aparatorului ....

  • Mda... Pacat de noul meu coleg cazut la datorie.... oricum ceva nu a fost in ordine acolo....ca la timpul cat il vedeam online nu putea face flota aia niciodata....deci mare sanse sa nu fi fost el pe cont zilele premergatoare atacului.....


    oricum felicitari...