[TOT: 291.810.000] the REAPER [Revenge] vs. Sinnerman [Ancients] (A: 170.000, D: 291.640.000)

  • Cu ocazia a inca un hit pe contul de "test" al lui Sinnerman , am reusit sa ating 1 kk p.o. Aparatorul a intrat la putin timp dupa ce i-am stricat iar flota "de expeditie" si a bagat niste recs cu detroizi sau materie, irelevant. Atata timp cat am profit, tot am decis sa postez. Situatia universului este destul de clara dupa poza atasata

    La 24-10-2022 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator the REAPER [Revenge]

    ________________________________________________


    Interceptor 15.000

    _________________________________________


    Aparator Sinnerman [Ancients]

    ________________________________________________


    Transportor mic 4.246

    Transportor mare 8.312

    Vanator usor 3.686

    Vanator greu 2.187

    Crucisator 522

    Nava de razboi 350

    Nava de Colonizare 2

    Reciclator 437

    Proba de spionaj 12.406

    Bombardier 169

    Interceptor 363

    Pathfinder 1.153

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator the REAPER [Revenge]

    ________________________________________________


    Interceptor 14.998 ( -2 )

    _________________________________________


    Aparator Sinnerman [Ancients]

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    12.615.017 Metal, 4.022.250 Cristal si 1.360.333 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 170.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 291.640.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 42.524.400 metal si 39.267.000 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 17.997.600 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    Apărătorul(i) au capturat epavele.



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 12.555.017

    Cristal: 3.942.250

    Deuteriu: 1.330.333

    Atacatorul a facut un profit de 17.827.600 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -111.778.617

    Cristal: -95.565.250

    Deuteriu: -20.502.333

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 227.846.200 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.2

  • Lai facut ferma pe Sinerman rotflrotflrotfl

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • Aparatorul a intrat la putin timp


    De fapt , dupa cum ti-am zis , am intrat inainte cu 5 secunde de impact...ai fost la o secunda avans sa dai in gol ;)


    Lai facut ferma pe Sinerman

    S-a gasit cine sa comentezerotfl....Stai linistit in groapa ta cu nisip ca pana sa devin ferma,drum lung... nu cum ai fost tu pe xalynth:))) Cu tot cu autoresfresul tau de am maturat universul cu tine (nu mai zic ca te-a julit si vyxx de cateva ori) pana ai fugit cu coada intre picioare,contul ajungand pe la yakuza...Dar lasa-ma sa ghicesc , nu erai tu pe contul galezului nu?La fel cum nici aici nu era alt cont al tau , banat intre timp?Ca asta e scuza penibila ce se poarta....Ma rog, contul ala a fost facut posta de voi ,grupul vesel ( va bateati care sa il joace ziua,care noaptea)..de a ajuns vai de capul lui....hai, cuminte in banca acolo :stick:


    In caz ca ai uitat :


    [TOP 2][TOT: 33.854.843.000] Sinnerman vs. HULK69 (A: 3.491.229.000, D: 30.363.614.000)


    {.S. *l-ai .... e grele , stiu :)


  • hahah, baiatas in viata ta nu mai prins tu pe mine, nici in visuri, si aratami unu unde mai prins tu sau vyxx, nici o data singuri care mau prins a fost dracula si ruth atat,asa ca ciocu mic, ca daca as fi fost eu nu prindei tu pe nimeni, ca am avut eu un cont si i lam lasat lui yakuza si lai prins pe yakuza aia nu inseamna ca mai prins pe mine, asa ca teai dat bun pe forum ca ai facut copii care nu au habar,cum ai dat de unu mai bun esti pa, nu stiu de unde ai scos tu aia ca mai facut tu pe mine rotflrotflrotflrotflrotflrotflrotflrotfl , am gasit pe forum si mam uimit ca lai facut pe hulk69 rotflrotflrotflrotfl, daca te face fericit sa crezi ca am fost eu dai inainte, dar eu nu am stat mai mult de o zi pe servarul ala dupa care am facut schimb cu yakuzza mia dat alt cont pe alt server, asa ca in capusorul tau poate crezi ca mai prins da tu pe mine nu puneai mana in timpul ala daca eram eu ;) si cum tiam mai zis esti degeaba in fata unui jucator bun, vYxx cat de bun o fi cand a fost pe hyperion era top 1 eu 12 si nu a putut pune mana pe mine si puneai tu rotflrotflrotflrotfl, si inca ceva acelas lucru sa intamplat acum 10 ani, am fost spart doar de shades, dupa care mam razbunat si lam spart, si am lasat contul meu la altu si nu a schimbat numele si vezi doamne tot pe mine au crezut ca mau prins, cum tiam mai zis singuri care ma prins a fost Dracula si Ruth ( ca erau 7 vs 1) ca singur tot nu mar fi prins

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

    The post was edited 7 times, last by hulk69: Sinnerman ().