Bye

  • Am sa fiu scurt si la obiect, ma retrag din echipa "GameForge" (deoarece nu sunt membru doar pe .ro ). Sper ca persoanele care considera ca le-am banat in trecut pe nedrept sa fie fericite acum ;)


    Voi continua in universul 3 deoarece contul imi este usor de intretinut.


    Cu acestea spuse, hugs and kisses to all <3

  • :(


    Imi pare foarte rau ca te retragi , esti un om de treaba cu care mi-a placut sa lucrez :) , totusi e bine ca nu te desprinzi de tot de ogame , ca ramai pe uni3 si o sa mai bantui din cand in cand pe forum .



    Oricum toate cele bune in RL Razvane :) , toti am sa ne retragem mai devreme sau mai tarziu.



    bye cosmarel. :(

    BICIUIT PE PLANTATIE!

    nightcrawler-> <-------Valent

    Fost jucator de Ogame!

  • Sincer imi pare rau ca pleci! Esti un tip de treaba chiar daca in trecut am avut noi diferendele noastre. Sper sa revii in curand, si sa fie doar un concediu prelungit acum! Succes in RL, orice te-ar fi determinat sa iei aceasta decizie!

  • 8o ce?!
    Chiar nu ma asteptam la asta. Imi pare rau c-ai decis sa te retragi... Multa bafta in RL, Razvane! Sper sa mai revii pe forum din cand in cand ^^

  • Quote

    Originally posted by bushwacker
    Hai frateeeeee ... :O;(8o?(X(:evil: ...
    Vezi tu ce viol iti administrez pe Y!


    LOL :P
    pacat retragi....chiar daca mi-ai dat un warn mi l-ai dat corect fata de altii :evil: mie mi s-a parut ca ai facut treaba buna..app..il lasi pe portocala singur? :D :D :D

    The post was edited 2 times, last by Vlad ().

  • Imi pare rau ca te retragi man , iti doresc mult succes in RL si poate poate vei reveni odata .. :(

  • imi pare rau ca te retragi tu si echipa ta de moderatori ati facut o trebaba de minune pe forumul acesta;)Multa bafta in RL si in u3

  • mult succes in rl man!sper ca cel care te va inlocui sa faca aceeasi treaba buna ca si tine!;)


    wanted: vezi sa nu te ia vantu'
    Iuda: mai greu asa ceva
    wanted: la 200 kile...asa e
    Iuda: 201,ca am mancat
    wanted: 1 kil de ceapa
    [color=#00ffff]Iuda: juma' de kil....restu' mamaliga

    [color=#00ff00]wanted: rotflrotfl

  • pff toti oameni de treaba se retrag:( :bricks: eu nu am avut de la tine warns:)


    succes in rl ne mai vedem in uni3


    spor la joc


  • se pare ca dupa un timp totise retrag
    eu am crezut ca tu nu o sa te retragi niciodata
    dar se pare ca m-am inselat
    bafta si succesc in viata reala
    sper sa mai bantui pe forum din cand in cand asa cum fac si eu

    Am fost moderator și lider rso @ogame.ro, moderator @bitefight.ro, moderator și operator @tanoh.ro


    www.gnulinux.ro

  • Chiar imi pare rau sa aud asta :( Tot cu tine tineam legatura cand aveam vre'un mail de dat GO-ului si tot timpul ai fost baiat finutz si m-ai ajutat.


    Multa bafta-n continuare ;)

  • las nightmare :)) ca ai scapat tu de mine in ogame da in real te bat de faci pe tine :)) :D pana revii tu pe ogame :D

    The post was edited 1 time, last by *Crus4d3r* ().