[TOT: 3.291.936.000] Cocosu [MVP] vs. Unknown (A: 402.332.000, D: 2.889.604.000)

  • Tin sa postez pentru fostul meu coleg din cauza neplacerii lui de a posta pe forum si totodata pentru a semnaliza problema cu care a fost ars si fratele nostru, RAGE de pe Eridanus..


    Am intrat astazi pe cont la ora 13, imediat dupa spionajele colegului lui (Reaper) si am bagat mod vacanta imediat dupa ce am activat versiunea pe mobil.


    -Am mai observat ca ordinele de constructie din santierul naval trebuie uneori puse si de cate 2 ori pentru a incepe constructia, dar nu mi am imaginat ca as putea patii la fel si cu modul vacanta. Totusi datorita ignorantei si grabirii, nu am stat sa fac legatura si sa observ ca in modul versiunii pe telefon are aste de bug-uri ce persista si mai sus de santierul naval.


    Am testat acum cu cateva conturi proaspat facute si intr-adevar... pe versiunea de pe mobil nu ia mereu comenzile din prima.


    Acestea fiind intamplate tin sa l felicit pe Cocosu inca odata si in rest...atentie la FS


    Reaper... enjoy bro :)))



    On 14-11-2021 --:--:--, the following fleets met in battle:



    Attacker Cocosu [MVP]

    ________________________________________________


    Large Cargo 1

    Destroyer 2.544

    Reaper 13.558

    Light Fighter 20.000

    Heavy Fighter 18.384

    Battlecruiser 83.714

    _________________________________________


    Defender Unknown

    ________________________________________________


    Small Cargo 54.720

    Large Cargo 21.128

    Light Fighter 59.725

    Heavy Fighter 15.266

    Cruiser 8.940

    Battleship 3.328

    Colony Ship 1

    Recycler 11.458

    Espionage Probe 26.281

    Bomber 2.739

    Destroyer 1.814

    Deathstar 14

    Battlecruiser 2.758

    Reaper 1.617

    Pathfinder 6.745

    Rocket Launcher 9.299

    Small Shield Dome 1

    _________________________________________



    After the battle ...


    Attacker Cocosu [MVP]

    ________________________________________________


    Large Cargo 0 ( -1 )

    Destroyer 2.510 ( -34 )

    Reaper 13.434 ( -124 )

    Light Fighter 9.290 ( -10.710 )

    Heavy Fighter 11.620 ( -6.764 )

    Battlecruiser 80.564 ( -3.150 )

    _________________________________________


    Defender Unknown

    ________________________________________________


    Destroyed!

    _________________________________________



    The attacker has won the battle!


    The attacker captured:

    9.897.726 Metal, 16.650.565 Crystal and 46.556.510 Deuterium


    The attacker lost a total of 402.332.000 units.

    The defender lost a total of 2.889.604.000 units.

    At these space coordinates now float 731.672.445 metal and 532.820.056 crystal.

    The attacker captured a total of 73.104.801 units.


    The chance for a moon to be created from the debris was 20%.

    The attacker(s) captured the debris.



    Summary of profit/losses:


    Summary attackers(s)

    Metal: 561.770.171

    Crystal: 377.178.621

    Deuterium: -3.683.490

    The attacker(s) made a profit of 935.265.302 units.


    Summary defender(s)

    Metal: -1.568.569.726

    Crystal: -1.096.811.565

    Deuterium: -297.327.510

    The defender(s) lost a total of 2.962.708.801 units.



    Powered by OGotcha CR Converter 4.3.2


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu


  • Eu unul, am jucat si voi juca pe telefon pana in martie, sper.

    Joc pe telefon, cu interfata OGame-ului, de PC. Nu imi place deloc interfața versiunii de telefon.

    Nu stiu cate Bug-uri sunt pe interfata de telefon, dar sunt suficiente si pe interfata de PC. )))

    Refacere usoara daca m-ai doresti sa continui aici, Zackey.

    Si tot odata, felicitari lui Cocos pentru atac!

  • Si tocmai ce laudam ieri jocul ca mie imi merge bine :))

    Neatentia se plateste.. mai ales una prosteasca


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu


  • oho bun atac felicitari

    totusi dilema este....cele 8miliarde facute pe colegul de ally a ramas nerezolvata:nono:,felicitari...v-ati descurcat binerotfl


    urmeaza push cu reaper sau vlad tepes :?::?:<3


    -Warn

    Flame


    -Zackey

    The post was edited 1 time, last by zackey ().

  • Da tocmai mam uitat in agenta vad ca e Draqqula pe lista :lol::bye:

    de asta fugi ca un las...nu e problema,idea e sa potirofl

    spor la cumparat..ah vezi ca si hulk mai are vreo 6md flota de dat...uf,si programele sa nu uitam de ele ce te avertizeaza si te tine cu activitaterofl


    -Warn

    Flame, Spam


    -zackey

    The post was edited 1 time, last by zackey ().

  • oho bun atac felicitari

    totusi dilema este....cele 8miliarde facute pe colegul de ally a ramas nerezolvata:nono:,felicitari...v-ati descurcat binerotfl


    urmeaza push cu reaper sau vlad tepes :?::?:<3

    Stai linistit ca de la vYxx cu Citro am invatat sa facem push ;)

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • oho bun atac felicitari

    totusi dilema este....cele 8miliarde facute pe colegul de ally a ramas nerezolvata:nono:,felicitari...v-ati descurcat binerotfl


    urmeaza push cu reaper sau vlad tepes :?::?:<3


    Da mai suferindule, 8 miliarde el le-a scos cu un "push" iar tu ai ramas cu ajutorul social pe luna noiembrie tocat ... ca sa vezi, nu a meritat sa mananci de pe jos pana la sfarsitul lunii, ca tot pe locul 2 ai ramas, uh...


    -Warn

    Flame


    -zackey

    The post was edited 1 time, last by zackey ().

  • oho bun atac felicitari

    totusi dilema este....cele 8miliarde facute pe colegul de ally a ramas nerezolvata:nono:,felicitari...v-ati descurcat binerotfl


    urmeaza push cu reaper sau vlad tepes :?::?:<3Refefe

    Daca se poate de ce sa nu ii recicleze si pe restul colegilor doar nu este considerat push sau profit nejustifucat pe un jucator mai mic clasat chiar daca sunt din aceeasi alianta.

    Felicitari atacator ca asta este un atac pe bune.

    Stai linistit ca de la vYxx cu Citro am invatat sa facem push ;)

    Sa intelegem ca recunosti acel push dat pe tine de minte creatza (cocosul)?

  • de asta fugi ca un las...nu e problema,idea e sa potirofl

    spor la cumparat..ah vezi ca si hulk mai are vreo 6md flota de dat...uf,si programele sa nu uitam de ele ce te avertizeaza si te tine cu activitaterofl

    da Drace, programele. alarmele , merg bine la voi, cum dam un spy cum apareti on

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

  • sunteti atat de prosti si increzuti incat v-au mai ramas locuri libere la Socola...imi asum aces ban probabil permanent pe forum,dat fiind faptul ca m-am saturat de niste fraieri retardati ca tine si unii din ai tai...pe ajutor social stai tu ca un fraier ce esti,pe banii lu bunicata si ce mai intrugi tu acolo...esti un 0 barat nu doar in joc,ci si in viata reala nu are rost sa ne justificam...ti-as dori si tie,la fel cum i-am spuso si lui hulk,o zi din viata mea sa vedeti cum e...dar pentru voi ar fi prea mult...niste dobitoci...loista ar putea continua dar ma oprsc aici...Prostul daca nu-i fudul,nu e prost detul

    :bye::bye::bye:


    - Warn

    Postare dubla si spam de elemente vizuale


    -zackey

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

    The post was edited 1 time, last by zackey ().

  • Ne-am luat si ceas cu CUC sa auzim mai bine alarma :D:D

    da Drace, programele. alarmele , merg bine la voi, cum dam un spy cum apareti on



    -Warn

    Spam, Flame


    -zackey

    The post was edited 1 time, last by zackey ().

  • :bye::bye::bye:

    Drace sa fim serios, tu vorbesti care miai zis ca iai luat pensia lu bunicata de ai bagato pe ogame, asa ca uiitate la tine primu si vb frumos ca eu nu team injurat


    -Warn

    Flame, Trolling, Spam


    -zackey

    RECICLATOARELE SUNT CA PREZERVATIVELE MAI BINE SA LE AI DE CAT SA NU LE AI SI SA AI NEVOIE DE ELE :grouppray:

    The post was edited 1 time, last by zackey ().

  • :pclosed:


    Revin cu warnurile



    EDIT:

    draqula pauza 1 saptamana

    hulk69 , incearca sa te abtii de la flame..plus ca tot incalci aceleasi reguli de care tot iti spun.

    REAPER - autoban 1 saptamana


    Restul incercati sa pastrati acuzatiile si caterincile despre presupuse push-uri sau scripturi de partea orcarei tabere in privat, sau prin ticket ( dupa caz.. caterincile doar in privat )


    Cat despre acest topic.. ramane inchis si urcat in top 10 din moment ce v ati exteriorizat deja in timpul asta scurt de la postare



    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu


    The post was edited 1 time, last by zackey ().

  • Scos din top 10 !


    Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu