Barfe intergalactice!

  • la universul 2 ai dat-o in bara =) mai uita-te la sectiunea hof din uni2 sa vezi cum si-o ia empire pe coaja :))

  • Interceptoarele deja sunt destui care le au :) Lunile au inceput sa apara asa incet incet, deja sunt 4 fericiti detinatori de luni pe universul 5. Rusii tac si fac, Ancients si D.L. se inteapa uni pe alti cu mici farmari si fleetcrashuri. Asteptam primul HoF.

  • E prima data cand aud pe forum ceva despre Dr.who:D



    [SIZE=7]ce nu imi plac barfele si barfitorii...[/SIZE]

  • Quote

    Originally posted by Capoeirista
    la universul 2 ai dat-o in bara =) mai uita-te la sectiunea hof din uni2 sa vezi cum si-o ia empire pe coaja :))


    Da am observat si eu ca si-o iau pe coaja, am auzit ca sunt multi spioni infiltrati in aliantele lor in mai toate universurile.

    The post was edited 1 time, last by adrian ().

  • Am inteles ca Piratii au reusit sa-l dreseze pe Bobita sa spuna totul din casa si acum stapinul doarme pe presul de la intrare..... O fi ADEVARAT ?---- Sa-l intrebam pe Bobita !!!!


    O alta birfa, am inteles ca stapinul latra mult in uni2 dar nu musca deloc..... HABAR NU AM !!!!!



    Ajutatima sa vad daca sunt adevarate zvonurile astea....( Poate ne spune ceva bobita dupa ce vine de afara---Cei care au un Bobita stiu ce cauta saracul afara :(((.

  • Quote

    Universul 3: ...
    Nevyle si Ale96andru se provoaca reciproc.


    pff tre sa am grija ce iti zic de acum..
    apropo nu e tocmai exact.. mai bine ziceai:


    Ale96andru isi face propriul gtool si streseaza lumea cu spionarile..

  • Quote

    Originally posted by razvanborodi
    E prima data cand aud pe forum ceva despre Dr.who:D



    [SIZE=7]ce nu imi plac barfele si barfitorii...[/SIZE]


    Dr. Who are si un interviu pe forum, deci nu e prima data! :P :P :P

  • uni5 !


    Dooom , moonsa si altii care au mai fost prin top sau plictisit de ogame asa ca siau luan vacanta cu ban spunand ca revin in 2023 .
    De ancient se spune ca Consumul mare de deuteriu le dauneaza grav sanatatii , dl va ajunge ferma de oi cu ciobani de 3 stele.
    drq si bonecrusher se iubesc mai mult ca niciodata ca urmare se anunta si o nunta !
    Rusii dau navala neluand in considerare ca razboiul a trecut de mult !
    Lunile sunt date majoritate celor ce le stiu folosi asadar ca urmare avem o foarte mare frica in noi deoarece ele sunt dezvoltate cu cate 1 nivel de phx sau chiar fara nici o cladire pe ele! O noua alianta si-a facut aparitia (Jackass) plina de lesbience,gay,hetero si alte specimente ale naturii depilda soareci,meduze si lilieci!
    WOOOOOWWW locurile 1 si 2 din UNI 5 sunt conduse sub identitatea secreta a doua feminine mmmmm :))

    The post was edited 1 time, last by tiefschwarz ().

  • 1. vb fetelor ca au ajuns acolo unde sunt:D ...deci vreau sa zic ca miron cozma este cel mai mare fleeter pe langa ele:))))
    2.DOOOM si moonsa cred ca o sa faca mare lucru din prin trisare...dar sa vazut ca au rezolvat un mare lucru...de a se loga in 2035:))))
    3.drq nu este numai a lu bone... este si c**va mea:)))
    4.tiefjjhjk este cel mai gay din Jackass:))
    5.Jackass-ul este CR-ul din uni5:)))) ....sunt numai oameni care au suferit un accident la cabina:))) ....dar caterinca este viatza noastra:X


    :*:*:*:*:*:*:*PENTRU TOATE FETELE DIN JACKASS:*:*:*:*:*:*:*