Neprofesionalism

  • Nu fac acest post pentru a instiga la cearta, il fac pentru ca nu mai am alta solutie. Am incercat sa contactez diferiti Coma de pe diferite comunitati, insa nu am avut succes. Avand in vedere ca ogame se rezuma pana la urma la timp, sper ca cineva sa se autosesizeze. Totodata, vreau sa mentionez ca am facut tikete, insa fara nici un succes, in ultimul timp nici nu mai primesc raspuns.
    Well, acum vreo 2-3 zile, mi-am mutat contul de pe antares pe alt email, avand in vedere ca pe vechiul, am pierdut numarul de telefon si voiam ca acel cont sa fie 100% safe. Avand in vedere ca astro 18 s-a terminat, am bagat mi pentru a termina astro 19 instant. Urmatoarea zi ma trezesc cu ban, pe motivul PAYMENT. I-am contactat pe domnii de la gf si m-au rugat ca sa le prezint niste poze cu documente care sa dovedeasca ca eu detin cardul, urmand sa fiu debanat dupa. Am prezentat documentele, am asteptat pana a 2-a zi si primesc un email prin care ei imi spun ca mi-au trimis banii inapoi, iar daca vreau sa primesc contul inapoi sa ii retrimit :lol:
    Practic eu trebuie sa stau sa astept cateva zille pana imi ajung banii ca sa ii pot retrimite ca sa imi primesc contul inapoi. Timp in care eu pierd resurse si avantaj. Acum vreau sa intreb comunitatea, nu credeti ca acest lucru este abuz in serviciu ? Am facut toate demersurile, iar ei in loc sa faca ce au promis, imi trimit banii inapoi ca eu sa ii retrimit :cursing: (Alta pierdere de timp si bani pentru mine)
    Tin sa mentionez ca au fost banate absolut toate conturile de pe care am cumparat mi folosind acel card. Si mai presus de toate, eu in acest timp pierd puncte, farm si oportunitati pentru ca anumiti oamenii de la gf sunt putin cam neprofesionali.
    Si in final, tin sa imi cer scuze fata de Mao, stiu ca nu e acceptat sa vorbim ban-uri pe forum, astept warn-ul si inchiderea post-ului, dar atat te rog. sa nu il cenzurezi.
    Taxa platita pentru a retrimite banii: 20e

  • E un punct de vedere, conform T&C de utilizare trebuiesc respectate regulile companiei.
    :closed:

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS