[TOP 2][NINJA][TOT: 252.028.000] Vyruss [LaidBACK] vs. Unknown [Hoarda] & UNBREAKABLE [Hoarda] (A: 232.000.000, D: 20.028.000)


  • Nu aveam chef de joc astăzi mai deloc, am tot stat cu toată flota pe luna destul de mult timp fără sa ma uit la ea pana când am observat ca onesaint tot insista cu spionaje dar niciodată nu lansa.
    Am lăsat ceva momeala pe luna și am dat desfășurare spionajele continuau sa apară de la onesaint dar de data asta și de la Vyruss - când vad ca lansează :D .
    Problema era ca toată flota mea era in desfășurare și nu aveam timp sa o întorc nici sa ajung plus de asta eram într-un meci de CSGO :)) asa ca am apelat la ajutorul lui UNBREAKABLE


    Tin sa mulțumesc lui UNBREAKABLE , pentru ajutorul acordat :D


    Nu-i pentru cine se pregătește ci pentru cine se nimerește.


    Dedicat Hoarda,
    Vyruss a prins si el ceva recs dar din prostia mea pentru ca nu am crezut ca ajunge inaintea lui UNBREAKABLE, profitul e bun oricum :)


    La 17-03-2018 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Vyruss [LaidBACK]
    ________________________________________________


    Crucisator 8.000
    _________________________________________


    Aparator Unknown [Hoarda]
    ________________________________________________


    Transportor mare 1.100
    Vanator usor 10.000
    Proba de spionaj 93

    _________________________________________


    Aparator UNBREAKABLE [Hoarda]
    ________________________________________________


    Crucisator 11.050
    Interceptor 3.531

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Vyruss [LaidBACK]
    ________________________________________________


    Distrus!
    _________________________________________


    Aparator Unknown [Hoarda]
    ________________________________________________


    Transportor mare 1.013 ( -87 )
    Vanator usor 6.135 ( -3.865 )
    Proba de spionaj 49 ( -44 )

    _________________________________________


    Aparator UNBREAKABLE [Hoarda]
    ________________________________________________


    Crucisator 10.930 ( -120 )
    Interceptor 3.531 ( -0 )

    _________________________________________



    Aparatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a pierdut un total de 232.000.000 unitati.
    Aparatorul a pierdut un total de 20.028.000 unitati.
    La aceste coordonate in spatiu plutesc 122.161.900 metal si 42.889.700 cristal.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.
    ________________________________________________


    Camp de ramasite recyclat de aparator(i):
    105.751.900 Metal si 26.546.200 Cristal




    Sumar al profitului/pierderii:




    Sumar atacator(i)


    Metal: -160.000.000
    Cristal: -56.000.000
    Deuteriu: -16.000.000
    Atacatorul(ii) au pierdut un total de 232.000.000 unitati.



    Sumar aparator(i)


    Metal: 91.234.900
    Cristal: 21.275.200
    Deuteriu: -240.000
    Aparatorul(ii) a facut un profit de 112.270.100 unitati.




    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.1.4

  • cum se face ca erai in meci la csgo si in o fereastra de cateva min ai avut timp sa il cauti pe unbreak si el sa fie atata de prompt sa vina si in acs? nu prea e cusuta cu ata alba? dar cum lasi tu momeala aia acolo si restul flotei in desfasurare...cred ca nici cel mai mare but nu pune botul la vrajeala asta.au terminat altii cu pushurile si ati inceput voi? si inca o intrebare: cum a reusit vyrus sa ia din cr cand unbreak a fost atata de prompt cu acsul? daca nu ma insel diferenta de timp a recurilor de la amandoi e mai mare decat fereastra aia mica sa vina in acs ;)
    Rog un @Admin sa verifice si sa curga cu banuri ca asa e vazut serverul romanesc mai rau ca peste tot


    PS: in postul lui vyrus de la hitul lui devilutz pe el zicea ca o sa piarda si flota curand nu? uite ca nu a durat prea mult...macar puteati sa il puneti sa mai construiasca si altceva nu doar cruci;) si unbreak dc ai bagat tu crucile cand erau de ajuns bcurile si niste bs sa ai pierderi 0? dar batea la ochi daca nu pierdeati si voi ceva...

  • Push-ul facut este pe fata. cum ti-am spus... la ce motoare are Vyruss ... facea 1h ++ cu recurile. :)


    Nu este frumos sa faceti push-ul pe fata..atata timp cat tu aveai activitate non stop...


    sa lasi pentru mine momeala? pai cand am luat ninja ca sa ma vezi ca atac pentru o momeala? :))))

  • Felicitari de ninja si top1 ACS.. pana mea i-am dat 12 MD-uri si nu ia cazut luna... asteptam sa ii mai dau o serie in noaptea asta.. dar se pare ca a ramas fara carute inainte sa apuc eu. Meeehhh


    Vyruss FR.



    /edit: @midfilder inca suferi baiatule ? Uofff.. ai vazut pushu ce l-am dat pe vineri13 ? Ala da push, la ce loot am luat, o adunat o gramada de vreme pt mine rotfl


    Trolling.
    micutul

    Cunoaşte-ţi inamicul şi cunoaşte-te pe tine însuţi; dintr-o sută de bătălii, nu te vei expune nici unei primejdii.

    The post was edited 4 times, last by micutul ().

  • Push-ul facut este pe fata.


    Nu este frumos sa faceti push-ul pe fata...

    Incredibil cat de rupt poti sa fii....tu l-ai pus pe Silencer sa scoata v mode sa ii spargi flota si apoi a bagat iar v mode si e contul inactiv de atunci si ai tupeu sa acuzi pe altii de push...fostul cont al lui draqulla daca nu mai tii minte....care a stat 1 luna in vmode si a fost scos din v mode cu dedicatie.
    Si sa nu mai aducem aminte de devilutz care la fel a facut un push ordinar cu Kaizer soze care e vmode cu i
    La ce vorbim de comunitatea .ro?Despre ce vorbim ? Daca tu si devilutz nu ati fost banati sincer nu vad cum ar putea sa mai fie considerat un push aici pe .ro ilegal ( nu ca afirm ca unknown si unbreak ar fi facut push cu vyruss) !


    Trolling | Crezi ca se poate fara presupuneri? Te rog deschide ticket.
    micutul

    Gusty : "...impotentei de a juca..." morrrrrr

    The post was edited 3 times, last by micutul ().

  • Incredibil cat de rupt poti sa fii....tu l-ai pus pe Silencer sa scoata v mode sa ii spargi flota si apoi a bagat iar v mode si e contul inactiv de atunci si ai tupeu sa acuzi pe altii de push...fostul cont al lui draqulla daca nu mai tii minte....care a stat 1 luna in vmode si a fost scos din v mode cu dedicatie.Si sa nu mai aducem aminte de devilutz care la fel a facut un push ordinar cu Kaizer soze care e vmode cu i
    La ce vorbim de comunitatea .ro?Despre ce vorbim ? Daca tu si devilutz nu ati fost banati sincer nu vad cum ar putea sa mai fie considerat un push aici pe .ro ilegal ( nu ca afirm ca unknown si unbreak ar fi facut push cu vyruss) !


    Ba cumetre, tu chiar esti prajit rau de tot ! ca sa nu te fac :censored: pe fata.... pai ce treaba am eu cu silencer daca ala e tovarasul lui Draqqula ?


    Verbal | Te rog sa te limitezi cu limbajul.
    micutul

    p0rnoSTAR -------:lol:

    The post was edited 3 times, last by micutul ().

  • Felicitari de ninja,top10 si profitul bun adus acasa. Eu sincer sunt satul sa vad acuzatii de push din partea jucatorilor la foarte multe hituri. Ai o indoiala,faci tichet si astepti parerea moderatorilor,nu strici munca altora. La fel de bine ar fi putut face acuzatii si cei invinovati acum la hiturile invinuitorilor,e simplu sa acuzi fara nici o dovada. Cum a luat Vyruss din CR? probabil a trimis recurile din timp,dar nu are nici o relevanta oricum.
    Parerea mea e ca moderatorii ar trebui sa se autosesizeze si sa sanctioneze astfel de acuzatii nefondate pe forum,daca nu se va crea un precedent toxic,si probabil se vor inmulti acuzatiile de fiecare data cand un adversar da un hit frumos si e pacat,ma repet,sa se strice munca unor jucatori.
    Ru Vyruss!

  • sa lasi pentru mine momeala? pai cand am luat ninja ca sa ma vezi ca atac pentru o momeala? :))))

    pai ti se pare ca ai lansat vreodata pe activitate??? cum se aprinde triunghiu' esti picurat tot si retragi repede..


    bv baieti sunteti singurii care mai apareti pe forum in partea corecta din alianta noastra....sa folositi cu cap resurse
    si ru aparator

  • nu stiu cine esti..dar esti amator si tu :) !


    Sa-ti amintesc ca in 2 zile am spart 3-4 hordaci pe activitateUps.



    + Eu am lansat pe Vyruss inainte sa-l ninjezi tu . deci nu avea cum sa trimita recurile inainte. . iar daca ai avut timpul necesar sa-l avertizezi pe Unbreak sa bage acs la tine..avea timp sa bage recurile inaintea lui Vyrus.


    Deci nu va pupati bine pe explicatii.


    Pushul este unul valid deoarece pare ca un ninja..asa ca ... Felicitari


    Push sau nu? Asta va fi spus doar de un Moderator.
    micutul

    p0rnoSTAR -------:lol:

    The post was edited 2 times, last by micutul ().

  • "Intarata-i drace sa si mie-mi place"
    Ruth... cred ca 15 ani de ogame m-au invatat sa trimit rec-urile din timp. De asemenea daca recitesti acel post e posibil sa intelegi si altceva, mai ales ca se tot chinuia in fiecare weekend sa imi sparga luna. Cat despre flota mea ai vazut si alte nave rapide.
    Devilutz... imi pare rau ca am fost incapabil sa iti prind macar un RIP din alea care s-au tot chinuit sa imi sparga luna. Reconstructie nu cred, locul de munca ma forteaza sa raman miner, iar la 200 de jucatori nu ma ajuta cu nimic flota la asemenea rechini cum sunteti voi (cand am intrat eu in URSA voi aveati 300k puncte)
    Onesaint... daca nu ma atacai tu... sa vad ca esti on flota lua o alta destinatie sigur
    Unknown... incearca sa fii si tu mai vorbaret pe chat, sunt sigur ca toti cei ce au interactionat cu mine s-au distrat, si tu esti cam morocanos
    UNBREAKABLE... acum daca nu mai am flota si tu ai resurse... vand gaz :)
    Oameni buni este doar un joc, iar in universul asta au ramas 290 de jucatori si jumate sunt inactivi iar voi cautati tot soiul de motive stupide sa va dati in cap
    La sfarsit de post acum, din experienta va spun, purtati-va frumos unii cu altii, nu stiti niciodata cand ajungeti in spital si deti de unul ca mine :)



    Warn. Nerespectarea regulamentului.
    micutul

    The post was edited 1 time, last by micutul ().

  • Eu unu il cred pe vyrus[intr-o oarecare masura] ca a vrut sa renunte la flota, intrebarea corecta e de ce a decis sa faca o donatie consitenta catre cei din Hoarda ?


    Dar tu vyrus, jucator de 15 ani cum zici tu, ai calculat cu cat ieseai mai bine daca dadea flota la fier vechi?


    Sau nu ai vrut sa renunti la flota? un jucator cu 15 ani XP nu isi ia ninja asa de usor...


    Oricum as privii lucrurile arata ca un mic push. ...

    My eyes seek reality
    My fingers seek my veins

  • Felicitari echipa...frumos profit...pacat ca nu a venit dupa mine. onesait esti noob cu un + maxim cel putin ;) ai grija de ce faci nu de ce pica. Ruth du te cu ale tale nave la "fer" acolo iti sta bine. Hai sa ne minunam toti de ce domle X a prins si nu Y nu? Nu ar fi mai bine sa vina un admin sa inchida topicul? Cum ar fi sa vina gusti viteazul sa faca asta ? :lol:

  • mda...raul are dreptate ar trebui sa face-ti ticket daca aveti indoieli...as mai adauga raul ca degeaba le spunem..oricum vor veni si se vor plange pe forum de orice...ca asa e "moda".
    unforgiven ai fi surprins sa afli ca sunt jucatori cu 10-15 ani de ogame si inca nu stiu sa faca fs cum trebuie...daramite ce sa intamplat aici sa fie evitat...
    vyrus urat din partea ta sa spui asa ceva(faza cu spitalu).
    Aparatori ce sa zic spor la cheltuit resursele.

  • Felicitari pentru mobilizare si pentru profit...spor la consumat resurse...
    Era o vorba "Hotul striga hotul"? - Acum sa vedem daca se simte cineva! :spiteful:
    Ru def!