20% - ROold[] -vs- BaSsHuNtEr & GhoosT & Cruel Intentions [CoE] (TP: ~8M)

  • Povestea este interesanta


    Acum o saptamana ma cheama Basshunter langa el, sa-l scap de ROold. A zis ca poate reusim sa-i facem un ninja. Am venit in zona lui, si am asteptat momentul. Vazand ca nu-l mai ataca, am zis sa-l farmez putin pe roold, nu neaparat pentru resurse, ci sa-l las fara curent, sa fie nervos :D


    Exact asa s-a intamplat, i-am spart 40 de sateliti, si am primit un mesaj in care imi zicea ca se va rezbuna pe prietenii mei din alianta CoE.


    Asa ca ce s-a gandit ? Hai sa-i mai reduc eu din aparare lui bass. A lansat flota, bass m-a contactat, am pozitionat flota mea la 3 secunde inaintea lui si a iesit ninja.


    Cruel a venit si el in ajutor, fara fodderul lui nush ce ne faceam.


    Basshunter a primit luna :D bulaaaan :)))


    Mentionez ca hitul a avut o sansa de luna de 20%, insa nu este hof intrucat pe parcursul atacului, atacatorul a fost banat fara vmode, pe motiv de insulta majora.


    Enjoy


    PS: m-am sacrificat eu sa postez dupa 10 min de certuri, ca la toti ne e lene :))
    Urmatoarele flote se intalnesc in lupta


    Atacator: ROold
    Transportor Mare...5
    Nava de razboi...103


    Atacator: ROold
    Crucisator...55


    Aparator: BaSsHuNtEr
    Satelit solar...5
    Lansator de Rachete...199
    Laser usor...129
    Laser greu...26


    Aparator: GhoosT
    Nava de razboi...24
    Interceptor...41


    Aparator: Cruel Intentions
    Probe de spionaj...1


    -- After battle --


    Atacator: ROold
    Distrus


    Atacator: ROold
    Distrus


    Aparator: BaSsHuNtEr
    Satelit solar...1 ( pierdut: 4 )
    Lansator de Rachete...57 (pierdut: 142)
    Laser usor...45 (pierdut: 84)
    Laser greu...12 (pierdut: 14)


    Aparator: GhoosT
    Nava de razboi...23 ( pierdut: 1 )
    Interceptor...40 ( pierdut: 1 )


    Aparator: Cruel Intentions
    ERROR #PDR7 - THIS IS A BUG! please report it!
    Aparatorul a castigat batalia!


    Atacatorul a pierdut un total de 7.725.000 unitati.
    Aparatorul a pierdut un total de 703.000 unitati.
    La aceste coordonate din spatiu acum plutesc 1.752.000 metal si 607.200 cristal.
    Sansa pentu ca o luna sa se formeze este 20 %
    Cantitatile enorme de metal si cristal liber se atrag si formeaza o luna in jurul planetei.

    Rezultatul bataliei
    (Presupunand ca atacatorul a colectat campul de ramasite)
    Atacator pierdut: 5.365.800
    Aparator pierdut: 703.000
    Total Pierderi: 8.428.000

    Converted with Invader Skodge's CR Converter 3.5 (Skin: "ghoosty")

    The post was edited 2 times, last by Gh[o]sT ().

  • Heheh felicitari Ghoost pt al 2-lea hof din u4 . (pacat ca a fost banat ROold)
    Profitul e ok , keep up the good work ;)



    @ROold : glotr daca mai continui.

  • sa continue?


    O scazut 115 locuri :D
    Bass nevoie de recy cumva, ma doare inimioara la ce CR ai pe orbita :evil:


    Prea frumos ninja, si pe buna dreptate co fost insulta majora, cand o vazut ce shio luato..Big time :D

  • huhuhuhu vulpoi batranii :)
    Felicitari pt profit si pt. luna totodata :D

    The post was edited 1 time, last by coh_nevyle ().

  • Felicitari pentri al 2° hof din uni 4.....a-ti facut o ninja reusita as zice..pacat ca atacatorul e un prieten de-al meu..felicitari la aparatori...

    Uni4 ---ex number1---


    Uni6 ---ex number1---


    Darco---ex number1---


    Pegasus---number 1--- :checked:


  • mdaaaaaaa, resurse la poarta plus o luna, ce altceva sa-ti mai doresti? :) bravo

  • asta da noroc... luna cadou...
    i-am vazut si eu ramasitele din sateliti ... :D si am vazut imediat dupa asta ca a fost banat... :D
    oricum urat din partea lui...

  • frumos de tot, imi plac asa spargeri
    felicitari pentru luna BaSs sati aduca profituri bune si hituri de invidiat:D

  • :ninja: Felicitari pentru luna primita cadou ! Extraordinar faptul ca a iesit din prima sansa de 20% (presupun) :D
    Daca ma gandesc mai bine...cadourile se impoziteaza ! Sa dai repede berile baietilor care s-au obosit sa te apere, in special lui Cruel Intentions ("champion from Toplita") care a venit cu suport moral :D Mie poti sa imi trimiti metal sau cristal, ca ajutor pentru dezvoltare ;)


    GLOTR ROold..pacat ca erai ban-at si nu ai reusit sa demonstrezi arta de a evita ninja :behindbars:

  • frumos XD



    dar hofurile 20% nu ar trebui sa fie in sectiunea hof univ 4?


    ca sa nu se confunda cu cele mai mici

  • Felicitari pt ninja... ;)



    atakantu data viitoare sa aiba mai mare grija..si felicitari aparatorilor....excelent ninja! :D

  • Cele 45 reciclatoare ale tale au o capacitate totala de 900.000. La tinta, 1.432.000 metal si 288.400 cristal plutesc in spatiu. Ai cules 611.600 metal si 288.400 cristal.


    + ca a mai recoltat si va continoa sa recolteze bass cu vreo 5 recuri :) speram sa acoperim tot DF, daca nu, tot e bine ;)

  • BaSsHuNtEr mi-a spus ca din debrisul produs a fost furat 120k metal :) restul a fost colectat de el .

  • Quote

    Originally posted by c0smin
    BaSsHuNtEr mi-a spus ca din debrisul produs a fost furat 120k metal :) restul a fost colectat de el .


    Bass este un newb, trebuia sa ia tot df :D


    nu cont anyway.. app, invata-l sa folseaca boardu sa posteze si el :D