+DFW+Rip Kill-->blondu[Pidky] -vs- Acordeon[] ~(TP: 1,05 G)

  • Uite ca am facut si eu primul meu DFW de cand ma stiu ca joc ogame.Teoria o stiam acum a urmat practica.
    Aseara cand am vazut contul lui exxon ca a iesit din vmode iam si zis lui booom ca trebe sa ii dam md insa ma luat somnul si nu am mai avut chef.
    Pana dimineata am observat ca a disparut crul de la planeta lui booom din g5 si tot aseara iam vazut flota si ress acolo lu nenea Acordeon.
    Am vazut ca a fost dat afara din alianta FD exact la revenirea lui muga probabil se pregatea de un alt PUSH de SENZATIE dar se pare ca baiatul a gresit fsul si lam prins furand dupa amiaza iar din crul lui booom sincer am avut si ceva noroc sa vad ca a furat din primul cr si sa pot face altu sa vad exact secundele la al doilea val de reciclare, cel in care era si flota mare.
    As fi vrut sa am zero pierderi sa fie mai frumos dar asta e :)
    Daca nu ma insel cred ca este si primul DFW de pe univers daca totusi nu e primu nu imi sariti in cap.
    Aparator iti urez o refacere usoara si spor cu noul cont poate pe viitor ai mai mult noroc si esti mai atent.
    Dedicat colegilor de alianta si prietenilor de prin bandits cu mesajul spor la crescut baieti ;)



  • Felicitari senzationalule!Profit bunicel.Glotr aparatorule...


    wanted: vezi sa nu te ia vantu'
    Iuda: mai greu asa ceva
    wanted: la 200 kile...asa e
    Iuda: 201,ca am mancat
    wanted: 1 kil de ceapa
    [color=#00ffff]Iuda: juma' de kil....restu' mamaliga

    [color=#00ff00]wanted: rotflrotfl

  • Quote

    Uite ca am facut si eu primul meu DFW de cand ma stiu ca joc ogame.Teoria o stiam acum a urmat practica.


    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • in ultimele 2-3 zile am tot dat la hof-uri dar nu cred ca am ajuns la profitul asta:))...felicitari de primul dfw care e si top zece....Ru def si incearca sa faci fs din ala macar pe cr invizibil la inactiv...e mai safety asa...asta daca nu iti da luna jos:)...ru

    Nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea.
    Personalitatea mea sunt eu .
    Atitudinea mea depinde de cine eşti tu !

  • Mai bine ai tace !!! Imediat cum am vazut ca tipul asta a iesit din alianta mi-am dat seama ca va fi spart. si stiam ca tu esti prieten cu exxon. as dori verificarea hitului !!!



    go away nooob !!!


    mare jucator esti !!! vai de capul tau !!!


    Quote

    ,,Tommy: Imi place nuanta de roz "

  • si eu stiam k ei sunt prieteni ... ii pompa gaz ... nu ar fi rau ca cineva din staff sa verifice hitul ...

    [color=#ff0000][size=12] Gloria este trecătoare. Obscuritatea dăinuieşte la nesfârşit.

  • da bineinteles se poate verifica nu e nici o problema eu am rupt prietenia cu exxon cand a reciclat crul de la ninjaul care mi lam luat la bombonel si el poate confirma asta si el si multi dintre apropiati.
    am rupt atunci prietenia pt ca desi el stia ca derulam pe bombonel mduri si eu si booom, exxon totusi a incercat sa il ninjeze pe booom si a reciclat acel cr cu 49 de secunde inaintea reciclatoarelor mele...si eram prieteni nu am putut sa accept asa ceva nici din partea lui.
    din cauza acelei actiuni a lui exxon de atunci nu am mai vb deloc...
    ah si inainte sa bage el vmode si eu si booom iam dat MD la 2 luni din care una picase si a bagat vmode de atunci nu a mai iesit...
    si domnu byla sa stii ca exxon de cand a jucat pe jupiter nu mia vandut niciodata deut...

  • blond..pe asta nu ti-o iert.......la un sistem de mine....aseara l-am prins descoperit dar nu aveam recuri suficiente,azi am vazut cand i-a venit prima reciclare....1 TM,1 rec si 1RIP.......asteptam flota mare.....si apoi il vad cazut in clasament.....n-am apucat sa vad nici CR-ul desi am scanat la 2-3 minute...felicitari....ce pot sa mai zic...totusi puteai sa ne inviti si la atacuri...nu numai la aparari :stick:

  • Felicitari de top 10 si de profit.
    Dar ma nedumireste ceva.Cum se face ca facea fs la cr-ul lui Booom??Din ce ai zis tu mai sus,i-ati spart o luna.De ce ar mai risca sa faca fs cu recoltare??TOCMAI LA PLANETA LUI BOOOM.Nu stiu ce sa zic,nu se prea pupa povestile.

  • frumos profit , .....iar la aparator un sincer RU, in cazul ca doresti sa mai continui :coffee:

  • Asta nu miroase a bine
    Cat de noob sa fii sa mai faci fs cu recoltare cand ai atatea luni
    Si cum de a facut chiar fs pe cr-ul lui booom?
    Oricum felicitari lucian,ai invatat sa calculezi returu la o desfasurare de pese 24h rotfl
    Acu si primu tau DFW sau sa spun NCDP(Noob can do Push)
    Asa e cand dai flota,ori o pierde ori face push
    Intreabal pe Raiku ca el stie mai bine cum se face push



    Carl von Clausewitz'' wrote:

    Războiul este o continuare a politicii prin alte mijloace.