Md-->blondu[Pidky] & Rev[Pidky] & Booom[Gods] -vs- byla[] ~(TP: 1,96 G)

  • Nou nr.1 si Nou nr. 2 pe acelasi om si toate intro singura zi frumos sentiment si cu siguranta cu gust amar pt unii rivali inclusiv byla.
    Stim cu totii ca byla a fost un jucator activ dar atat...tactic nu prea sau cel putin nu a aratat, dovada si ninjaurile pe care lea luat.
    Dupa saptamani in care am vrut sa il spargem pe byla dar ba baga vmode ba nu aveam noi timp si uneori flotele necesare aseara ia venit ceasu cand ia revenit de drept inapoi contul lui Rev.

    Dupa cat ghinion am avut eu cu mdurile in ultima perioada booom a hotarat sa lanseze doar el ca poate aduc iar ghinion si nu o pica luna...si asa a si fost zicem noi :)La 1:30 aseara a lansat mdurile si la 4 neam trezit sa edem daca a reusit.Totul a fost bine si luna a picat in valu 10 sau 11 si sau pierdut 5 ripi.
    Byla stiu din surse sigure ca a existat un timp in care facea fs pe desfasurare intre galaxii...(nebunie curata)il rupea la deut.Cand dealeri nu prea au mai fost a inceput sa faca fs cu Vmode si de asta a si rezistat un pic mai mult totusi a fost inevitabil.
    Asta este si o razbunare pt mine si Rev ca byla a farmat cativa de la noi din ally asa ca datoria razbunarii nea revenit noua si uite ca am duso la capat cam tarziu dar tot e bine.
    Noi am avut recuri cam 56k la numar stiam ca nu vom prinde tot insa am sperat ca nu va fi katz/berzelius/bombonel/eva on sa prinda si ei din cr si se pare ca doar eva a reusit sa prinda vro 20k recuri sau ceva de gen nu stiu exact toate calculele ca inca nu leam facut dar asa ochiometric suntem pe plus cam 800 de milioane.Deci e mai mult decat multumitor.
    Am fi putut pune un singur val de flota si td-ul sa fie mai mare insa daca faceam asa sufeream mai multe pierderi noi.Asa ca am ales varianta a doua valuri unu de ripi si unu de flota rapida cu toate ca am riscat faptul ca daca venea eva in defensiva iesea mai putin profit si un cr mult mai mare...si am fi lasat doar ca sa dam damageul :)
    Dar se pare ca riscul a meritat si am castigat un profit frumusel plus 2 top 10 si o flota inamica sparta.
    Felicitari tie byla ca ai fost mega fair play si neai felicitati de cum teai logat nu ma asteptam sa iei lovitura atat de bine.Si din pmuri cu byla am inteles ca nu se va lasa si va dori sa refaca asa ca asteptam cu toii sa vedem daca te tii de promisiune;)
    Bineinteles dupa hit berzelius eva si katz au incercat un retur pe booom inca nu stim ce au vrut sa prinda dar nu au reusit...
    Byla spor la refacut si daca iti returneaza crul eva atunci vei avea un start...
    Dedicatiile mele merg catre colegii de alianta catre malchonk care simt ca lam razbunat si pe el si catre vro 3-4 baieti de prin bandits se stiu ei care ;)
    Rev dedica hitul mie si lui booom ca lam implicat si pe el si bineinteles aliantei Pidky si are un mesaj-->Rev Is here have no Fear.
    Booom dedica hitul colegilor sai de alianta.
    Un Mesaj important de la mine booom si rev este acela ca toti 3 CUMPARAM DEUTERIUM.

  • un lucru e clar refac ...
    sa fie sanatosi cei care au luat din cr ...
    felicitariile mele merg in mod expres catre booom ...
    blondu fara suparare si rev nu imi pasa ... sunt 2 conturi ridicate cu OA ...
    pana la urma programele au reusit si pe univ jup dupa esecul lui bond(citro)
    razbunarea este dulce stiu asta ... gustu amar la mine nu exista ... multi din prieteni mei stiu k am incetat sa mai joc si sa pun suflet dupa atacul meu pe malchonka cand i'am bubuit intreaga flota ...

    ne mai intalnim ... pe la mine pe la voi pe la alti vom vedea ...

    :bye:

    [color=#ff0000][size=12] Gloria este trecătoare. Obscuritatea dăinuieşte la nesfârşit.

  • haoleeeoooo :))))))) ti-ai dat arama pe fata byla ... aduti aminte cand ti-am zis :" byla nu uita de unde ai plecat" , nu m-ai ascultat si erai cu nasul pe sus...


    FS de noob... chiar daca nu ai chef de joc, faci FS cu desfasurare sau fs cu v-mode cum mai stiu altii... ce sa-ti zic? FR? GLIRL... glotr.... tot ce vrei tu!!!


    dar din partea mea iti urez multa sanatate si atat ! Spor !


    Felicitari baieti... imi pare rau ca nu am putut sa va ajut, azi e ziua lui taicamiu si am facut pe soferu pana la ora 12:30... as fi vrut sa-mi bag si eu gheara acolo... dar asta e !!!


    BRAVO !

  • Foarte frumos top baieti si frumoasa organizare.Multi au ce invata de la voi dar mai ales de la blondu care aici pe jupiter cam le da clasa multora care se cred mari ogameri prin genul de gandire si prin modurile prea complexe pentru unii pe care le practica ( nu intru in detalii ca stie el mai bine )
    Inca o data felicitari si la mai mari ca se poate
    Glotr Byla si asteptam sa revii cu flota iar :)
    @rev nice welcome back for you :)

    Gusty : "...impotentei de a juca..." morrrrrr

  • Frumos....foarte frumos......felicitari atacatorilor....si aparatorului pentru fairplay......eu personal nu cred ca va mai reface ceva byla.....are economia slaba....poate sa preia vreun cont

  • Felicitari pentru hit... Frumos!!! in sfarsit un atac decent si de clasa pe acest univers!

  • eu ti”am zis ca inca mirosi a lapte dar tu nu ai vrut sa ma asculti ..... era ceva normal sa cazi pt ca ai fost noob rau de tot...
    daca nu faceai fs cu desfasurare intre galaxii si resursele de pe shimb le bagai in flota , acu erai mult mai sus si nu te mai spargeau baietii


    daca ai tragere de inima eu iti urez refacere usoara !!!!


    blondino si gasca eu va zic felicitari si sper sa detronati top1 asta cat de curand

  • Felicitari pentru atac si lui byla pentru fair-play!
    byla ne-am mai "intepat" noi dar
    chiar imi pare rau ca ti-ai luat-o asa urat si-ti
    doresc un mare RU!



    "Nu-ti fie teama ca inaintezi prea incet.Teme-te daca te opresti."

  • Felicitari Blondu & co. pentru top1.Aparator,spor la refacut.


    wanted: vezi sa nu te ia vantu'
    Iuda: mai greu asa ceva
    wanted: la 200 kile...asa e
    Iuda: 201,ca am mancat
    wanted: 1 kil de ceapa
    [color=#00ffff]Iuda: juma' de kil....restu' mamaliga

    [color=#00ff00]wanted: rotflrotfl

  • Uite asa se face treba...felicitari echipei...bine ai revenit Rev...frumos din partea baietilor ca te-au implicat in asa scurt timp...stiam ca o sa vina momentul asta...si uite asa se demonstreaza ca blondu nu e un jucator de mana a 2-a cum unii spuneau pe forum pe aici...cat despre booom si rev se stie ce pot sa faca...oricum asteptarea a dat roade...Ru byla stim ca o sa revi:)....

    Nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea.
    Personalitatea mea sunt eu .
    Atitudinea mea depinde de cine eşti tu !

  • Ogame.ro = Blondu si altii.

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • Byla aiurea pentru flota pierduta ...e greu sa o mentii pe x4 fara timp de joc ...atacatori felicitari..cel putin byla ai ramas cu destula flota desii 3 fleeteri adevarati si-au pus toti ripii pe tine si nu au reusit sa te darame complet...sper sa revii cand vei avea ceva mai mult timp...Felicitari atacatori...bine ai revenit Rev...!

  • Ogame.ro = Blondu si altii.

    I don't get it.


    ON: Felicitari blond si rev, dar bravo Booom, daca nu-ti pierdeai flota atunci sunt curios unde erai acum in clasament ^^. Succes si spor in continuare baieti.


    Refacere usoara byla :D

    » Keep calm, I'm here! «


  • Byla aiurea pentru flota pierduta ...e greu sa o mentii pe x4 fara timp de joc ...atacatori felicitari..cel putin byla ai ramas cu destula flota desii 3 fleeteri adevarati si-au pus toti ripii pe tine si nu au reusit sa te darame complet...sper sa revii cand vei avea ceva mai mult timp...Felicitari atacatori...bine ai revenit Rev...!



    din fericire nu a mai ramas cu nimic flota :)) vezi ca exista si partea a doua a hit-ului :))


    a fost facut una cu pamantul :)



    AICI

  • Felicitari tuturor participantilor de la aceasta lovitura(atacatori+aparator), caci fara una din parti lovitura nu ar fi fost posibila !
    Ii felicit pentru activitate si experienta in joc, pentru fairplay !
    E o lovitura onesta, cu un rezultat frumos, gandita de atacatori si apreciez asta .
    Booom multumim pentru dedicatie si te mai asteptam cu alte lovituri la fel sau chiar mai frumoase pe viitor !
    Refacere usoara byla, cu toate ca ma mai spionai, dar asta-i jocul ! Intr-un final distractia conteaza , asta e si scopul jocului, sa ne descretim fruntile !

    Felicitari tuturor !

    O linguriţă de isteţime face uneori cât un car de putere.

    Liviu Rebreanu

  • Salut!
    Un mare BRAVO pentru atacatori!
    Atac dinasta nu cred ca o sa mai vad asa curand.
    A fost un avertizment pentru toti fleetarii cu flota mari!
    Ru aparator!
    Pacat de flota, era mare, frumoasa si puternica.
    Rev, ai revenit pe Jupiter?:D
    Nu stiu daca ma recunosti, dar eu te cunosc.
    Ma ajutai in sfaturi, si imi parea foarte bine ca eram prieten cu tine!
    Cand vin pe Jupiter(am luat ban pana maine la ora 15:00) am sa-ti dau PM!
    Sper ca ma recunosti.;)
    Sper sa va mai vad la atacuri mari.
    Succes!


    Greseala unuia este comoara si fericirea altuia.
    Greseala unuia este supararea altuia.
    Pacea este greu de gasit si de creat, dar razboiul este usor de gasit si de creat.
    Va urez numai bune!
    Succes si bafta tuturor!