PREDATOR[BANDITS] & midfilder[BANDITS] -vs- GANGSTER[Wraith J] ~(TP: 845,66 M)

  • PS vyxx:Eu am intrat ziua pe el cand ma sunat gang ca e atacat de story si dupa ce a retras story am returnat contu
    Inca nu am reusit sa dau de el sa vad ce a facut si cum de a ramas flota jos,oricum nici nu mai ma intereseaza
    eu am facut ce am avut de facut cu ia cat timp a fost la mn acu nu mai ma intereseaza,poate daca am timp
    o sa revin prin iulie pana atunci ii felicit pe atacatori chiar daca hitu a fost dat pe fosta mea flota




    serios, ce ai spus tu chiar se aplica, daca prorpietarul contului s-a schimbat! ceea ce nu cred!!! din motive obiective si justificate!



    ROG UN GO SA LIMINEZE SITUATIA!!! ERA SAU NU FUTURE PE CONT?! (Se vede dupa ip... plus ca la schimb de cont se face tiket, se chimba mail, etc, sunt sigur ca stiti cum se verifica!!! va rog, prestati!!!)


    EXISTĂ LEGI CARE PROTEJEAZĂ DATELE PERSONALE ALE CONTULUI!
    WARN
    DRAQSHORUL

  • Ieri cand a atacat story eu eram pe cont,a vazut gangster ca e atacat si ma sunat
    sa imi zica,i-am cerut contu inapoi atunci si am intrat dar nu am avut ce face



    Deci cont impartit...joaca care cum poate si cum are timp pe el, nu?
    ]
    Cand cedezi un cont nu se mai poate lua inapoi dupa o anumita perisoada de timp iar daca e sa te conectezi pe el pana in perioada aia se face cu ticket si motivul pentru care te-ai conectat (gen stationare) iar tu te-ai logat cu initiativa de a ataca ceea ce este exclusa din start cand te loghezi pe un cont abia cedat.Ogame.ro...ca la noi la nimeni...


    Si GO-ul cica a verificat..in fine.


    Continuați să vă legați de decizia GO-ului.
    WARN
    Draq

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • La următoare abatere legată de decizia GO-ului, vine ban, nu warn

  • La următoare abatere legată de decizia GO-ului, vine ban, nu warn



    Ce inseamna sa stai intr-o functie pentru bonuri de masa....ah scuze...tickete de la gameforge.



    PS: e de warn sau de ban? ca sigur sunt alte legi de partea ta.


    Ne vedem la anul nou rusesc
    Draq

    Berzelius wrote:

    Berzelius: trebuie sa o tai
    Squaker: nu o mai folosesti?

  • ok, da-mi ban!!!!



    eu sunt ferm convins ca pe cont era tot future!!! iar treaba cu confidentialitatea datelor s-ar aplica perfect, daca n-ar exista antecedent intr-un context similar! care context? acela in care se banuieste un push (Care nu e pulll, a se face distinctia), pe care echipa de conducere l-a clarifcat destãinuind chestii!


    asadar, contest raspunsul neutru al lui fire, nu-mi plac mârsãviile! si-mi pare rau sa vad ca s-a degradat atat de mult moralitatea incat sa ne ascundem dupa deget in felul asta! dar daca regulile exista acolo doar pentru gf, nu si pentru comunitatea .ro, am, cel putin, o traiectorie de urmat pe viitorul apropiat!



    MULTUMESC, .RO!!!!!



    (ps: nu-mi trebe forum, ca sa joc ogame)

  • Ce push ma baiatule ???? rotfl


    Dupa ce future a dat la sateliti la minerii din bandits, si nu numai , chiar si lui mid, mai poate fi vorba de push ? tu nu esti sanatos :lol:


    ps : frumos profit - (anti warn ) :lol:


    Nu mai stricati hit-ul asta cu comentariile voastre inutile . Inteleg ca nu va place alianta bandits(ca mai ataca din minerii vostri si se umple de resurse ) dar nu aruncati cu noroi . mai bine jucati-va in groapa cu nisip :)

    Jucator temporar . Peste tot si nicaieri .

  • Felicitari baieti ,adevaratibanditi nu gluma si nu ii bogați pe astia in seama ca ei nu știu decât push sau eventual sa apară in dreapta. Zakey nu cred ca ești in măsura sa vorbești de alister , ai picat de mai multe ori ca alister.

  • Deci.....wyxx....aveam o parere mult mai buna despre tine(asta in cazul in care mai e acel wyxx pe care l-am cunoscut eu acum cativa ani pe cont)...ceea ce insinuezi tu este ca eu sau midfielder am fi luat contul de la FUTURE si l-am fi spart.......asta ar insemna push...........faptul ca future si ala care a luat contul l-au plimbat de la unu la altul e treaba lor si a adminilor...acolo poate fi o suspiciune de cedare ilegala de cont sau impartire de cont......treaba care se rezolva ingame cu un ticket....nu am inteles de ce ai venit cu aceste acuzatii pe forum ca sa strici un top 10

  • Felicitari banditilor...ca a fost ala ca nu oricum toti pica usor dar sigur. Astia de vb aiurea doar asta fac pe aici. Zackey repet esti o ferma in ogame...peste tot unde ma uit numai SPART ai fost ai fost asa ca pliscul mic ca strici dantura. Si pt restul comentatorilor la fel spus. Voi cu gura ...Banditii o inchid . Tot asa baietii.


  • Felicitari Banditi... asta e... aparator... welcome to 4x :)) te duci la wc? faci FS :))



  • ca de fiecare data, pe angry bird l-a ocolit mos cracin cand a impartit valori ca politetea, decenta, bun simt (in exprimare), etc... sau poate tine doar de educatie, anturaj? il invit pe el sa ne raspunda de ce nu poate comenta la obiect, fara sa jigneasca! Pasarel!!! te invit sa exemplifici ce acuzi mai sus. eu cel putin discut concret, cand vad un hit care mi se pare suspect il arat cu degetul, nu acuz chestii nedefinite doar de dragu de-a aparea cu un comentariu pe perete!!!


    si ca sa iti raspund concret, BAH!!! tinere (cred ca esti putin mai tanar ca mine). ce imi iese ca ia ala ban? simplu: un univers mai curat!!! mai curat de indivizi care ocolesc regulile!!! imi iese de-o ciorba? pe-asta no-nteleg!!! ce legatura are ciorba cu ogame? te invit sa ne arati si noua ce pushuri date de fd au trecut ca hituri valide! ma agit ca un pepsi rasuflat?? ma agit pt ca mi-ar placea sa avem o comunitate cu mai mult bun simt, cu o educatie care sa impiedice la higniri inutile... sau la jigniri, in general, dar mai ales la o comunitate fara trisori! gangster a fost banat cu un motiv! pt ca a incalcat regulile!!!