Moonspell & pretorul[SGC] & Mugadabumbu & Evangelion -vs- Sharky[PRO] ~(TP: 25,76 G)

  • Moartea , nu ai ce sa ii zici la marius , nu avea nici o obligatie ca sa va zica ca sunt eu pe cont..... tinand cont ca nu am atacat pe nimeni din ally , eu aveam treaba strict cu sharky..., si inca ceva , sharky s-a dat de gol singur pe FACEBOOK , ca se pune la somn ca nu a mai dormit de 40 de ore... noi dupa ce am citit asta , am verificat ,era afk si l-am reciclat .... asa ca nu mai urla ca tradare ca etc , ca bla bla , cand nu stii despre ce vorbesti oricum....

    Soacrele au fost inventate deoarece diavolul nu ajunge peste tot ! :bump:



    Distrugatorul este regele navelor de lupta



    Moonspell: esti ca o nimfomana
    Moonspell: dar esti un "el" si esti dupa flote

  • @Eva, eu iti vorbesc de prietenie, fair-play, loialitate, morala, etc.
    Tu-mi vorbesti de sharky.


    Nu m-ai inteles poate. Eu nu-l apar pe sharky. Regret doar ca s-a ajuns sa ne devoram intre noi (fostii noobi) si contest modul in care a fost spart. Pentru asta fac atata gura aici. :)
    Sunt convins ca-l puteati sparge si daca l-ati fi vanat corect. Poate ar fi dat fs o data, de doua ori, insa tot l-ati fi prins si executat, iar atunci nu aveam decat cuvinte de lauda.
    La fel as fi protestat (poate chiar si mai tare) si daca ar fi fost spart in modul asta un alt membru al aliantei.

  • Moartea ---> este ogame aici ..... prietenie , loialitate , etc... avem in rl in continuare .... jocul ii joc, stii bine ca eu fac orice ca sa sparg pe cineva , indiferent de metoda , indiferent daca ii sau nu prieten cu mine.... si oricum , in afara de sharky , ce mai era de spart pe capella??


    Oricum daca sharky prindea ocazia ma spargea si el ... crezi ca as fi zis ceva? ....

    Soacrele au fost inventate deoarece diavolul nu ajunge peste tot ! :bump:



    Distrugatorul este regele navelor de lupta



    Moonspell: esti ca o nimfomana
    Moonspell: dar esti un "el" si esti dupa flote

  • Trimis in top, felicitări!
    Sharky fermă, ai avut încredere prea multă în flotă de ai ţinut-o în g1, eşti noob! xD

    [align=center]

    [/align]
  • Multam pentru dedicatie baieti. Felicitari pentru mult asteptatul hit. :hug:
    Sharky, era si timpul sa iei o mica pauza aici ^^


    Salutari celorlalti de la un pensionar ^^

    Mugadabumbu: Si trebuie sa ma iau de viata ta, ca imi furi gagicile
    Gusty: Je t`aime :hug:
    Sharky: moi aussi! :hug: j'adore quand tu parles francais :hug:
    Superman.jpg