DOCfather[TeGeVe] -vs- Cherudek[F-D] ~(TP: 19,68 M)

  • DOCfather -vs- Cherudek
    Dedicat in primul rand lui AleisterCrowley si apoi aliantei TeGeVe....

    Profit foarte bun si mai ales ca am reusit sa dobor pe cineva din alianta [F-D]
    Atacator DOCfather

    Transportor mare............................ 476
    Vanator usor.............................. 1.899
    Crucisator................................ 1.047
    Battleship.................................. 419
    Interceptor................................. 232



    -= V S =-


    Aparator Cherudek

    Transportor mare............................ 627
    Reciclator.................................... 2
    RIP........................................... 1



    - dupa lupta -




    Atacator DOCfather
    Transportor mare...... 461 ........(pierdute: 15)
    Vanator usor........ 1.831 ........(pierdute: 68)
    Crucisator.......... 1.029 ........(pierdute: 18)
    Battleship............ 407 ........(pierdute: 12)
    Interceptor........... 227 .........(pierdute: 5)



    Aparator Cherudek
    Transportor mare........ 0 .......(pierdute: 627)
    Reciclator.............. 0 .........(pierdute: 2)
    RIP..................... 0 .........(pierdute: 1)



    Aparator Cherudek distrus.

    Atacatorul a castigat batalia!
    A capturat: 4.743.189 metal 2.630.406 cristal, si 1.957.194 deuteriu.


    Atacatorul a pierdut un total de 2.119.000 unitati.
    Aparatorul a pierdut un total de 17.560.000 unitati.
    La aceste coordonate spatiale acum plutesc 5.063.000 metal si 4.219.000 cristal.



    -= Rezultat =-
    (Presupunand ca atacatorul a luat debrisul..)
    Atacatorul castiga (-unitati pierdute): 16.493.789
    Atacatorul a pierdut un total de 2.119.000
    Aparatorul a pierdut un total de 17.560.000
    Total Damage: 19.679.000


    Bilant avansat
    Atacator lost.............gain...........diferenta
    1.344.000............9.806.189...........8.462.189
    664.000..............6.849.406...........6.185.406
    111.000..............1.957.194...........1.846.194
    --------------------------------------------------
    Sumar: .................................16.493.789


    Aparator lost.............gain...........diferenta
    8.782.000....................0..........-8.782.000
    7.774.000....................0..........-7.774.000
    1.004.000....................0..........-1.004.000
    --------------------------------------------------
    Sumar: ................................-17.560.000


  • v-as alerga si eu pe voi dar cand ma uit dupa voi din cand in cand, nu treceti de verde. ru cherudek!

    Bossule nu e un lucru rau sa fii verde dupa cate vezi si nobii reusesc sa faca ceva ravagii:D:))Suntem mici dar crestem..si mai facem si prostii:));)
    Bv de hit doc frumos profit data viitoare ma suni ..sa particip si eu ;)

  • uite mai m3mo cand mai spuneam cui spuneam despre rautatea voastra pe forum si aciditatea voastra fata de alti jucatori chiar la asta ma refeream exact la ce ai scris tu acolo...
    cherudek spor la refacut stim ca vei reface pt ca ai refacut de atatea ori ;)
    atacator felicitari de hit/profit si ai grija ca ii superi pe cei mai mari si te vor vana cum iesi din verde...asa ca nu te grabi sa cresti in flota neaparat ci cu cap investeste resursele alea si felicitari si mai ales de rip kill :D

  • pai ce rautate? arata-mi mie unde le-am zis pana acum ceva de rau astora... i-am lasat in pace dar de la un timp au inceput cu animozitati unii din tgv, s-au umflat in pene si au inceput sa arunce cu diverse cuvinte colorate (lingai etc), cand eu nici macar nu m-am adresat lor pana acum.
    cat desre atacuri, ei au voie sa caute pe altii si eu nu? a si daca ei sunt verzi si banditi, aproape de locul 300, imi inchipui ce fel de jucatori sunt si ce tinte aleg in general. crezi ca din cauza mea se lasa aia noi sau din cauza unora ca ei?
    inca o data ru cherudek!


  • Quote

    P.S. pentru a tot stiutori:
    nu exista o flota bine facuta in ogame. flota care o trimiti in atac e ceea care distruge adversarul cu cat mai putine daune. verifica wiki ogame. Chiar eu am scris fraza asta.


    By Bagabontu


  • Felicitari pt atac ciocane...DAR vezi ca ai prins un jucator dintr o alianta noua asa ca se intelege hitul :devil: La cat mai multe ma:)



    memo - 1- sunt persoane care nu iti sunt verzi din TeGeVe ( probabil numai dastia micuti cauti )
    - 2 - lasa minciunile pe forum ca ti au vorbit cei din tgv asa ca nu este locul aici.


    Cum spune blondu.. daca doresti sa te adresezi cu un raspuns ceva ..dai PM aici se discuta un atac si merita sa ramana discutat pe seama lui;)

  • Felicitari doc de atac+rip kill,Difensore facile restauro. ce nu inteleg eu e ca cine este acest memo...de unde vine el sa comenteze aiurea, ca se pare ca atat stie din ce am vazut eu pe forum, eee nu conteaza noi ne vedem de treaba...felicitari inca o data nea doc!

    Nu confunda personalitatea mea cu atitudinea mea.
    Personalitatea mea sunt eu .
    Atitudinea mea depinde de cine eşti tu !

  • In primul rand nu toti din tgv sunt sub protectia noob, in al doilea rand memo pe tine te vad doar comentant, eu unul nu te cunosc din alta parte, daca ma insel asata e ... nu imi cer scuze :devil: . Chiar nu stiu care de la noi din alinata te-a facut pe tine lingau sau ceva de genul ... bine nu ca n-ai fi. Si daca nu te deranjeaza eu chiar nu stiu cum te numesti pe jupiter daca esti dragut si sunt sigur ca o sa fi lasa-mi un pm cu numele tau sa vad si eu daca sunt noob pentru tine nu de alta, dar sa fiu pregatit sa fug repede ca imi e putin frica din cauza ca o sa ma alergi tu rotfl rotfl rotfl




    Aveti grija la memo este un jucator de temut rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

  • Bravo ma targovistenii mei ...vad ca faceti valuri si se pare ca sunt valuri mari si frumoase ....felicitari de profitul frumusel dat pe unul din alianat no1 :devil:
    m3mo cel care doar comenteaza aiurea si niciodata nu ne arata si noua un farm macar pe inactiv ehhhh....trebuie doar ignorat si se lasa el singur de sageti si insulte ...cum e si vorba aia romaneasca " multi caini latra dar putini si musca"

    Gusty : "...impotentei de a juca..." morrrrrr

  • pai ce rautate? arata-mi mie unde le-am zis pana acum ceva de rau astora... i-am lasat in pace dar de la un timp au inceput cu animozitati unii din tgv, s-au umflat in pene si au inceput sa arunce cu diverse cuvinte colorate (lingai etc), cand eu nici macar nu m-am adresat lor pana acum.
    cat desre atacuri, ei au voie sa caute pe altii si eu nu? a si daca ei sunt verzi si banditi, aproape de locul 300, imi inchipui ce fel de jucatori sunt si ce tinte aleg in general. crezi ca din cauza mea se lasa aia noi sau din cauza unora ca ei?
    inca o data ru cherudek!

    Daca te adresezi cuiva politicos nu inseamna ca esti lingau 1 si 2 poti ataca absolut orice din care iesi profit poate tu iti alegi altfel tintele dar decat sa astept 2 saptamani dupa flota unuia mai bine farmez in timpul ala si tot acolo ajung doar cu cateva puncte minus la grad....cei din tgv care sunt loc 300 nu au mai mult de 1 luna in acest univers si toti s-au adaptat foarte bine ...nu cred ca a fost prins niciunu' cu flota uitata pe planeta ...Eu am fost prins de 2 ori 1 data de rev retur si 1 data de ovidiu cand mi-a spart luna de fiecare data am refacut in maxim 1 saptamana si e primul univers in care joc ogame asa ca memo daca ne adresam politicos si cerem sfaturi de la jucatori mai experimentati nu suntem "Lingai" cherudek a fost prins si de mary cu transurile uitate pe luna pline de resurse...Cand vei prinde pe unu din alianta noastra asa atunci poti spune absolut orice de noi pana atunci te rog sa nu mai vb in necunostinta de cauza....

  • Rog un moderator sa ia masuri in ceea ce a scris m3mo . Nu mi se pare corect sa aduca acuze pe forum nejustificate si fara nici o proba asupra aliantei TeGeVe. . Sunt persoane care au o parere buna despre noi si nu vreau sa-si schimbe parerea. Multumesc


    CORECT AR FI SA ISI CEARA SCUZE FATA DE NOI . NEAAPARAT! DIN CAUZA PERSOANELOR DE GENUL LUI SE DUCE DE RAPA JOCUL;)