Discuții despre Interviu cu Tata Zamo

  • superb interviu . kougane, ca de obicei, te intreci ! ai ales si un personaj pe masura, un ogame-er in varsta, cu familie, dar care joaca ogame din placere. are el ceva cu evangelion.


    in rest un interviu reusit, cu intrebari si raspunsuri interesante si multa bautura. nu ca nu ar fi lucruri pe care nu le stiu, dar totusi, tata zamo, e tata zamo. e unic ...


    sanatate tie si familei tale iuliane, si cum prind timp iti trimit sticla de absolut pe care ti-o datorez



    Quote

    ,,Tommy: Imi place nuanta de roz "

  • Sharky:
    Om de nota 10! e om de băgat în vorba ”cine nu are bătrâni să-și cumpere”.



    Si cine are sa-l ...?




    Kougan : superb ca intotdeauna, tine-o tot asa.
    @Zamo: Abia astept sa te intalnesc sa facem una de 18-20 ore cu niste gratarele...deh mancarea e fudulie, bautura e temelie!

  • Quote


    Frumos interviu, si placut cititului...
    bravo kougan!
    cine e urmatoarea victima? :goodluck:

    Arta războiului ne învață să ne bazăm nu pe probabilitatea ca inamicul să nu vină, ci pe propria noastră pregătire de ai primi; nu pe sansa de a nu ataca, ci mai degraba pe faptul ca ne-am facut pozitia neatinsa.

  • tata zamo... un om exceptional... pe un singur server am fost cu el in alianta si mi-a ramas intiparit in minte ! mi-as face cont pe orice joc numai din placere sa joc alaturi de el :)


    Excelent OM !!! mai rar ca el... n-o sa-l uit cum m-a trezit de 2 ori intr-o noapte... prima data pt IPM si a doua pentru flota... nevasta-mea facea ca polizorul... cine dracu te suna la ora asta... la care eu sec : ZAMO ma suna, tre sa trimit flota... cand a auzit... m-a lasat in legea mea :))))


    felicitari pt interview

  • Bravo, pentru inca un interviu reusit! o singura intrebare as fi adaugat peste ce-ai scris tu: ce calificare are omul, ce pregarire? e cu matematica? e cu economia? cadru didactic poate? sau e cu muzica? poate sa fie medicina? intelegeti la ce ma refer... inteleg ca problemele de sanatate l-au facut sa se retraga din campul muncii, fiind acum pensionat; dar asta e singura mea curiozitate pe care n-ai punctat-o in interviu.


    in rest... +1 !!! GG!!!

  • o singura intrebare as fi adaugat peste ce-ai scris tu: ce calificare are omul, ce pregarire?


    Chimist....Ca mare parte a Gazarilor, am lucrat intr-o rafinarie timp de 18 ani (la noi in Ploiesti sunt de fapt ERAU 5 rafinarii)...suficient timp ca stresul de acolo sa provoace daune nereparabile(Diabet si 2 Infarcturi)


    Ultimii 5 ani am fost agent de vanzari...:))....o frumusete de servici...am fost ca intr-un concediu permanent...din nefericire ceasul a cedat de inca 2 ori....si m-au scos la pensie cu sila!!!!


    ...NUMQVID DE DACIS AVDISTI?"
    (Horatius, Satire, II, 6, 53.)
    "...ce ai mai auzit despre daci?"


    JUPITER ...Pe saptamana : 556.862.040 Metal / 172.301.136 Crystal / 113.480.976 Deuterium
    "Surprinde-ti ficatul, bea niste apa" !

  • Tata Zamo, nu cred ca am vazut oameni cu atata vointa precum ai tu. Dupa atatea probleme, tu esti tot optimist si jovial. Ai parte de tot respectul meu.

    Sunt atât de inteligent, încât niciodată nu înţeleg nimic din ceea ce spun. (Oscar Wilde)