Dota2

  • Am zis sa deschid alt thread ca sa nu mai amestec jocurile. Stiu ca sunt destui care mai joaca DotA/HoN/LoL in acelasi timp cu Ogame.


    Cat de curand (probabil chiar saptamana asta) o sa fie primul val de invitatii pentru cei care s-au inscris aici ( http://www.dota2.com/login/auth/?goto=beta ). Inca te mai poti inscrie daca nu ai facut-o deja. Acum cei de la Valve au postat ieri pe site-ul oficial un chestionar pentru a alege o mare varietate de jucatori in functie de hardware-ul si experienta fiecaruia. Mai multe informatii gasiti aici ( http://blog.dota2.com/2011/10/the-sleeping-dragon-wakes/ ) dar pe scurt, e nevoie sa aveti steam instalat si sa accesati link-ul ( steam://takesurvey/1/ ), de preferat sa faci copy/paste in adress bar in browser daca nu merge link-ul (fuctioneaza doar in IE/Firefox). Este nevoie sa aveti steam actualizat (ultima actualizare a fost ieri 1 nov), pentru asta mergi la steam->check for steam client updates si apoi restart la steam. Prima partea a chestionarului este despre hardware, in principiu detecteaza automat ce calculator ai iar in partea a doua trebuie sa dai cateva date despre experienta ta in Dota sau alte action rts games si cam asta e tot.

  • Ca să subliniez spusele lui axE... am rezolvat și eu cu chestionarul. And... I can't WAIT! xD

    [align=center][font='comic sans ms'][size=12]
    [b]"Give a man a horse he can ride,
    Give a man a boat he can sail;
    And his rank and wealth, his strength and health
    On sea nor shore shall fail."


    [color=red](James Thomson)

  • Întreb aici, nu prin PM, că probabil îl interesează și pe axE & the others (daca mai sunt care au completat/vor completa chestionarul)... când vom primii invitațiile? Aș aprecia dacă m-ai informa, în caz că știi. :)

    [align=center][font='comic sans ms'][size=12]
    [b]"Give a man a horse he can ride,
    Give a man a boat he can sail;
    And his rank and wealth, his strength and health
    On sea nor shore shall fail."


    [color=red](James Thomson)

  • :bump::bump:


    Mă poate informa cineva (dintre cei care au făcut survey-ul), dacă a primit invite sau nu?
    Sau, mai bine zis... nu binevoiește cineva să-mi dea și mie un invite? Dintre cei care au gifts...
    I haven't got mine, yet... :(

    [align=center][font='comic sans ms'][size=12]
    [b]"Give a man a horse he can ride,
    Give a man a boat he can sail;
    And his rank and wealth, his strength and health
    On sea nor shore shall fail."


    [color=red](James Thomson)

  • eu personal nu am primit nici o invitatie si nici altii pe care-i cunosc (si au completat chestionarul) nu au primit invitatie. eu am primit invitatie de la altcineva acum vreo doua luni iar alte invitatii pentru cei din beta vad ca nu s-au dat, cel putin eu n-am primit. nici la daily draw winners n-am avut noroc.

  • Foooaarteeeee trist... same thing happened to me. Am participat, inclusiv la "giveaway-uri"... still, NO LUCK. Asta e, nu am noroc..

    [align=center][font='comic sans ms'][size=12]
    [b]"Give a man a horse he can ride,
    Give a man a boat he can sail;
    And his rank and wealth, his strength and health
    On sea nor shore shall fail."


    [color=red](James Thomson)

  • acum te-ai trezit? trebuia sa spui acum doua luni cand il testam, acum mi-a cam pierit cheful de dota2 :)

    Si ce sa fac daca acuma imi veni mie chefu?


    C'mon peeps, haideti la un Dota2 ^^

  • Si ce sa fac daca acuma imi veni mie chefu?


    C'mon peeps, haideti la un Dota2 ^^


    Mai insistă, drace! Poate te aude cineva, acolo sus... și-mi scoate și mie o invitație în cale... rotfl

    [align=center][font='comic sans ms'][size=12]
    [b]"Give a man a horse he can ride,
    Give a man a boat he can sail;
    And his rank and wealth, his strength and health
    On sea nor shore shall fail."


    [color=red](James Thomson)

  • o sa am in curind vreo 10 key asa ca voi putea face invitatii,doritorii puteti sami trimiteti un email pe privat sau scrieti adresa d-astra de mess!

  • aXe daca faci rost de invite poti sa dai un add pe Steam la "Devilutz" si dam un meci ceva. M-am saturat sa joc cu rusnaci 8|