Iuda[CORSARII] -vs- casper[EMPIRE] (TP: ~1839M)

  • Superb hit, mai ales ca e o poveste care se intinde pe mai bine 2 ani, jucatori infranti si retrasi, mii de posturi scrise pe aceeasi tema marea rivalitate pirati - empire.
    Acest top e ciresica de pe tort, ce sa zic La Multi Ani Seth !!!


    10+ si pentru aparator pentru corectitudine, ar fi frumos sa nu reunute la ogame.

    The post was edited 1 time, last by adrian ().

  • Bravo Radu, teapana Izbitura! O mana de fier impotriva alteia , daca eram pe faza din timp iti incropeam o scurta povestioara de preludiu cum mai faceam pe vremuri!
    Vorba Porcului .. kabooom!, Pacat ca te retragi in floare varstei si plenitudinea capacitatilor de joc, mai ai de reciclat ex- accountul lui Casper si poate cativa "tupeisti" :P , tu stii mai bine, ai dovedit cam tot ce se putea dovedi, daca si EuRopeanu te-a felicitat e clara treaba :grouppray:
    Ma subscriu si eu la lunga lista a jucatorilor care se simt razbunati, ii urez si eu Refeacere usoara lui Casper, stiu ce poate simtii, :-?? dar se poate trece peste asta , in definitiv e vorba doar de niste cifre.

  • Bravo Radu si Felicitari pt reusita :)!!!!!!!!!!!!!!!!


    si nu in ultimul rand merci foarte fain de dedicatie si pt faptul ca nu ai uitat "fosilele" retrase ;)


    cam din greseala am intrat azi si pe cont si pe forum( cred ca ii o telepatie subtila intre corsari :) cand vine vorba de vesti de genu asta)


    casper glotr... daca mai ai chef!

  • seth mereu am zis de tine k esti un pusti care habar nu are ce e ala ogame, dar mi-am schimbat parerea :D m-ai lasat fara cuvinte , desi nu mai joc sau poate o sa ma intorc intr-o buna zi pot sa iti zic k sunt mandru de tine si pentru lovitura asta orice cearta cu tine este de domeniul trecutului , BRAVO
    Casper era flota lui joo sa nu uiti asta omul a muncit ptr ea , ai bunul simt si refa flota :)


    Inca odata seth gg

    Buck Rogers: urasc tot ogame-ul.. dar nu am destula flota sa ii urasc pe toti in acelasi timp :D....lol



  • Daca nu eram anuntat nu stiam de hit`ul asta.
    Desi m`am retras din ogame trebuie sa recunosc ca, tupeul lui Seth este de admirat.


    Casper ... ce sa zic .... de dragul lui Joo ramai pe cont si refa flota ...
    Joo ... imi pare rau de flota pierduta ....
    Empire vs Corsarii intotdeauna a fost un razboi crancen intre voi si loviturile au fost pe masura.


    Felicitari inca o data Seth . De data asta chiar le meriti.

  • splendid hof !!!! glotr.....am vazut co cazut caspe mult in top da nam avut timp sa intru pe forum pan acu.......bestial...nu credeam ca chiar asa o pierdut... :( :( glotr oricum sau glitrl oricum sper sa nu te dai batut :pooryou: :pooryou:

  • se pare ca ucenicul meu face ravagii pe acest joc... Dupa ce i-am aratat cum se joaca aceste tipuri de jocuri... a ajuns sa fie printre cei mai buni.... bravo lord seth...te-am invatat bine

    Nu stiu care e ucenicul tau...dar bine ar fi inainte sa fii profesor..sa citesti si Regulile Forumului!


    Ai postat intr-un topic in care ultimul post a depasit cele 14 zile in care putea-i sa dai reply!


    By BoneCruiser


    [Topic inchis pentru evitarea altor reply]