Posts by punisherr

seth mereu am zis de tine k esti un pusti care habar nu are ce e ala ogame, dar mi-am schimbat parerea :D m-ai lasat fara cuvinte , desi nu mai joc sau poate o sa ma intorc intr-o buna zi pot sa iti zic k sunt mandru de tine si pentru lovitura asta orice cearta cu tine este de domeniul trecutului , BRAVO
    Casper era flota lui joo sa nu uiti asta omul a muncit ptr ea , ai bunul simt si refa flota :)

Inca odata seth gg

Va salut este primul meu interviu si va rog sa fiti blanzi :D

DeViL™: Salut Angel sa incepem prin a face prezentarile?
    Angel Angel: Salut!

DeViL™: Spune-mi te rog numele tau adevarat!?
    Angel Angel: Nu ma intreba cum ma cheama in rl pentru ca nu iti pot spune, este indeajuns Angel :)

DeViL™: Ingerul pazitor :D
    DeViL™: Spune-mi cum ai inceput sa joci ogame si unde.

Angel Angel: La servici, ma uitam la seful meu in calculator si mi-a placut, m-a captivat si uite-ma.

DeViL™: Ai inceput pe ogame-ul romanesc?
    Angel Angel: Da, pe uni 2 am inceput unde am si ramas.

DeViL™: Am inteles ca in momentul de fata ai mostenit contul daca pot sa spun asta ?
    Angel Angel: Da! Este adevarat.

DeViL™: De la cine presupun ca nu are relevanta si faptul ca in momentul de fata ai cea mai buna flota de pe u2 din cate am observat ?
    Angel Angel: Se poate spune momentan ca aveam cea mai buna flota dupa ultimele pierderi, dar se reface.

DeViL™: Cum ai reusit performanta 2 hituri de top 10 in o singura saptamana?
    Angel Angel: Pai la primul Chuck Noris e de vina pentru ca nu m-a lasat sa dorm si il vanam demult pe Saturn iar pe Asi Kaptan ... atat l-am tot urmarit incat nu mai aveam chef in dimineata aia sa dau atacuri si 1000 inter se intorceau din alt hof, intre timp am dat un spionaj la el am vazut ca are timpul la 15 min.

DeViL™: Deci spionat si atacat?
    Angel Angel: I-am spus lui Chuck ca e off si vreau sa-l atacam, dar desi nu ma asteptam sa aiba flota la sol la ora aia, au fost cateva probleme cu reciclatoarele dar s-a rezolvat.

DeViL™: Spune-mi te rog ce faci in afara de ogame,in timpul liber?
    Angel Angel: Dorm, joc baschet sau la intalniri ca orice barbat :P

DeViL™: Ingerul pazitor al femeilor :tongue:
    DeViL™: Spune-mi te rog care e bautura ta preferata

Angel Angel: Vinul rosu demidulce.

DeViL™: Femeia ideala?
    Angel Angel: Experta in pat si doamna in parlament :D

DeViL™:In fine, tare comparatia, in relationare cu u2 ce planuri de viitor ai, acum ca Asi Kaptan nu mai este?
    Angel Angel: Stii tu cum e ca sa ajungi primul, Asi era in fata mea la flote, si nu mi-a placut asa ca l-am dat jos .

DeViL™: Planuri de viitor deci :D
    Angel Angel: Vreau sa caut o alianta de incredere sa fuzionam, dar in nici un caz Empire sau Corsarii.

DeViL™: Interesant nu am auzit pana acum asa de asa ceva, sunt curios de urmari.
    DeViL™: Cate ore pe zi joci ogame?

Angel Angel: Depinde, in general 12 ore le stau la munca deci automat sunt pe ogame .
    Angel Angel: Acasa il las deschis pe calculator in timp ce ma joc sau fac altceva.

DeViL™: Ai incercat vreodata org?
    Angel Angel: Da am incercat, dar nu pot juca pe 2 universe in acelasi timp, ma pierd in idei si coordonate.

DeViL™: Iti place sa te dedici unui singur univers admir asta.
    DeViL™: Spune-mi de ce ai intrat in Empire

Angel Angel: Am intrat in Empire la rugamintea lui Chuck Noris pentru a fi un war hit valid si desi am zis ca stau doar 25 de ore am stat mult mai mult.
    .
    DeViL™: Dar totusi regulamentul nu spunea ca intrarea in alianta a altui jucator pe timp de razboi nu este regulamentara?
    Angel Angel: Am intrat inainte de atac, e razboi standard, deci regula asta nu se contorizeaza.

DeViL™: Corect aici, ai dreptate jos palaria
    DeViL™: Cum te simti cand stii ca ai cea mai buna flota pe pe u2, nu te flatez stai linistit :D

Angel Angel: Nu prea bine

DeViL™: De ce daca imi permiti?
    Angel Angel: Pai pentru simplu fapt ca nu stiu niciodata cand voi fi luat pe retur sau cand o sa iau un ninja sau cand o sa mi se faca df watch.

DeViL™: Cine crezi crezi ca ar putea sa iti faca df watch?
    Angel Angel: Casper + Helios + Iuda.

DeViL™: Si am o ultima intrebare
    Angel Angel: Te ascult

DeViL™: De la cine ai invatat sa joci ogame?
    Angel Angel: In primu rand de la casper, el ma luat sub aripa lui protectoare si m-a invatat ce si cum.

DeViL™: Si acum sunteti adversari, imi explici de ce?
    Angel Angel: Pai dupa ce am invatat cate ceva de la Casper si de la Citro i-am spart contul de ninja lui Casper fara sa stiu, adica pe amicul lui, i-am cerut ajutor cu reciclarea si na ... a intrat pe mess cu tam tam moment in care l-am intrebat daca ma ajuta sau nu si el mi-a raspuns ca o sa-mi dea doar pierderile .

DeViL™: O faza comica dar totusi reala se mai intampla in ogame datorita lipsei de comunicare.
    Angel Angel: Am refuzat si am iesit din alianta atunci cand Citro i-a tinut intr-un fel partea si uite asa de atunci suntem oarecum dusmani .
    Angel Angel: Momentan e 2 -1 pt mine :)

DeViL™: In fine acum ca stim aproape tot iti multumesc pentru interviu si daca mai vrei sa adaugi ceva esti invitatul meu!?
    Angel Angel: Nimic de adaugat, mersi si eu.

Pentru discutii aici Discutii -->Interviu cu Angel

este un mare pushing toata ziua , 1 retur pe planeta vrajeala , 2 are lanx frate lasa vrajeala , 3 a bagat toata flota pana si reciclatoare lool , dak omu ataca nu tb sa si reciclez de ce si-a bagat recurile in flota , deci asta e o caterinca , peace maker nu a fost doborat si a vrut sa fie , si le-a facut pushing . ma dezgusta loviturile de genul asta mai bine lasa contul cuiva ., A avut omu timp sa atace cu ripuri , si-a bagat si cargourile si tot , las-o frate de vrajeala , chiar asa ...... , crek imi voi lua warn k am spus adevarul . Depinde ce intelegem prin lovitura de retragere, eu integ pushing si punct . retur , atac etc = pushing