Ogame Beauty. Episode II. NoBoDy.

  • Interviu by Sith88


    NoBoDy



    Reporter : Hola
    NoBoDy: Helou
    Reporter : Ready?
    NoBoDy: Nu
    NoBoDy: rotfl
    Reporter : Nu ma intereseaza :P
    NoBoDy: Oke



    Reporter : Cine e NoBoDy ?
    NoBoDy: I`m NoBoDy
    Reporter : Ce poti sa ne spui despre ea ?
    NoBoDy: Pai.. ma numesc Adriana, voi face 18 ani in vara, locuiesc in Arad... sunt la liceul economic Arad si il iubesc pe Lucku =)
    Reporter : Buuu, am zis sa nu mentionezi de Lucku pina nu te intreb eu
    NoBoDy: Oke.. atunci nu il iubesc
    Reporter : Pina cind ...
    Reporter : Cind ai inceput sa joci ogame , unde ?
    NoBoDy: La sfarsitul lui august voi face 2 ani de cand mi-am facut primu cont pe drogame. Vasusem la ceva prieten de familie, intra pe ceva site... multe planete... scria pe undeva flota... mi s-a parut ceva foarte interesant.
    NoBoDy: Si de atunci nu ma pot lasa de minerit :P
    Reporter : Daca tot zici ca e "drogame", de ce nu te poti lasa ? :P
    NoBoDy: M-am lasat anul trecut, in jur de 2 saptamani, apoi am facut rost de un cont in uni 6(bineinteles, la insistentele lui Lucku)
    Reporter : Si care ar ce mai mare realizare pentru tine ca minerita ?
    NoBoDy: Pai, nu stiu. sa zic ca am mine frumusele acum in uni 6, 27/23/24. Nu sunt mari, dar sunt eu mandra de ele:P
    Reporter : Si niciodata nu ai fost tentata sa faci flota ?
    NoBoDy: Am avut la inceput. Nu prea stiam ce se face cu ea. Oricum, momentan sunt prea indiferenta fata de flota si mi-ar parea rau sa o pierd.
    Reporter : Nu ai fost niciodata pe partea dreapta ?
    NoBoDy: Ba da am fost, doar din cauza faptului ca nu faceam fs, nu ma pasioneaza flota. Am doar perioade in care am chef sa atac si atat. in rest prefer minele si nimic mai mult.
    Reporter : Cum esti privita in joc de catre baieti ? Te simti deosebita ?
    NoBoDy: Nu stiu ce sa spun, e ciudat putin. cand afla unii ca sunt fata, imi cer id de mess si blablabla. sunt multi care au grija de mine prin joc (multumesc baieti ).cum sunt minerita au grija sa nu ma atace nimeni, se razbuna cand e cazul, etc :P
    Reporter : Fara dubii pot zice ca esti o vedeta a forumului, si acum asi vrea sa discutam putin despre RSO. Ce te-a impulsionat sa te implici ?
    NoBoDy: Mascota mai degraba =)=). RSO? Nu am nici cea mai mica idee (desi am... dar prefer sa nu zic nimic, ca nu imi aduc aminte sigur)
    Reporter : Atunci poate ne zici cu ce probleme se confrunta RSO la etapa actuala si cum ai vedea tu dezvoltarea lui pe viitor ?
    NoBoDy: Momentan sunt putini reporteri si lipsa timpului liber. Pe viitor? Eu zic ca va fi bine :)
    Reporter : Care personaj de pe ogame.ro ar fi un exemplu bun de urmat pt tine ?
    NoBoDy: In RL nu am model de viata, in ogame de ce as avea? :P
    Reporter : Pai, poate Mladen si minele lui de pe U1 , daca tot zici ca esti minerita
    NoBoDy: Sincer, stiu foarte putine despre el. Deci chiar nu ar avea cum sa fie un exemplu pentru mine.
    Reporter : Crezi ca exista prietenii adevarate pe ogame ?
    NoBoDy: Da, chiar cred.
    Reporter : Poti atunci sa ne zici cine sunt prietenii tai ? Prin ce se manifesta prietenia voastra ?
    NoBoDy: Nu as putea enumera, sincer. Din punctu' meu de vedere, prietenii sunt acele persoane care sunt acolo pentru tine cand sunt vremuri rele, te ajuta sa te ridici si mereu sunt alaturi de tine. Si credema, ca exista asa ceva si in ogame.
    Reporter : Dar dragoste pe ogame exista ?
    NoBoDy: DA, exista. Pentru mine una exista o dragoste mare :P
    Reporter : Hmmm, si cine e fericitul ala ?
    NoBoDy: Pai, dupa cum cred ca se stie, sunt cu Lucku de 7 luni fara 2 zile. Ne-am cunoscut pe forum, imediat dupa ce mi-a fost acceptata aplicatie ca moderator si pot spune sigur ca a fost dragoste la prima vedere.
    Reporter : Din cite inteleg - a fost o dragoste virtuala ceva timp. Cum a fost sa va vedeti prima data ?
    NoBoDy: Am reusit sa facem revelionul impreuna. Au fost emotii mari, urma sa ne vedem pentru prima data, si totul a fost mai bine decat ne-am gandit ca va fi. Am petrecut un revelion de neuitat impreuna.
    NoBoDy: Parerea mea :))
    Reporter : Ce loc are ogame in relatia voastra ?
    NoBoDy: Pentru mine ogame-ul nu e o prioritate, dar pentru Lucku inseamna destul de mult, desi tind sa cred ca sunt inaintea ogame-ului in viata sa =)
    Reporter : Si o ultima intrebare ... daca ar fi sa fie, si relatia voastra merge departe, pe cine ai chema la prima nunta a doi ogameri din Ro ?
    NoBoDy: Cred ca va fi o lista destul de lunga :) Si din cate am auzit/ nu ar fi prima nunta intre 2 ogameri :P
    Reporter : Hai, spune atunci care ar fi invitatii de onoare ? :P
    NoBoDy: Lista va fi facuta dupa ce ma voi consulta cu Lucku. Oricum nasul va fi sigur Borcea (uni3).
    NoBoDy: =)
    Reporter : Sper sa nimeresc si eu in lista asta Merci pentru interviu si bafta la minerit ! :)
    NoBoDy: Multumesc si eu. Este primul interviu pe care il dau. Bafta si tie :)


    Discutii: Ogame Beauty. Episode II. NoBoDy.

    The post was edited 5 times, last by CITRO ().