Discutii raport u1-u7

  • Quote

    foarte bine facut raportul....
    daca ai face saptamanal un rezumat pentru fiecare univers, ar fi minunat :D....
    tot asa...
    10'd

  • Daca raportul anterior a fost inchis inainte de a-mi exprima si eu parerea vreau sa spun ca nu mi-a placut deloc!


    Se poate spune ca acest raport este raspunsul...ca Citro acel om...de multi judecat si uneori individualist....inca stie sa faca lucruri frumoase!


    Pe aceasta cale tin sa te felicit pentru acest RAPORT si continua cu asemenea rapoarte care incanta privirea si care reprezinta intradevar o stire care priveste tot ogame.ro!


    [blink]Felicitari 10/10![/blink]


    Sfaturi putem da, dar minte nu!

    Made By PuFF Dady

  • Acest raport comparativ cu pamfletul celalalt e intradevar mult mai reusit si mult mai placut publicului felicitari ti-ai mai ''spalat din pacate'' cu acest raport :)

  • Sunteti amabili, dar raportul nu e facut de mine.
    Initial i-am zis catelului Bobytza sa il faca, da' asta are ce are cu GO-ul Mladen si a refuzat cu indignare, apoi i-am zis celeilalte personalitati Citronice sa il faca da' asta are ce are cu Smodul MotanulD si a refuzat si el cu indignare, apoi i-am zis lui Europeanu dar asta are ce are cu GA-ul Gerula si a refuzat si el cu indignare, apoi i-am zis lui Sagittarius da' asta are ce are cu una din personalitatile Citronice...asa ca dupa ce si Porto a refuzat (asta nu are nimic cu nimeni da' nu are timp niciodata).... eram disperat.


    Din fericire unul din cei enumerati s-a razgandit. Asa ca eu nu am merite.
    Cine s-a razgandit? Ei bine, dau o bere daca ghiciti. Sau o coca cola light fix cum i s-a cerut pestisorului de aur in bancul in care a fost pescuit de un tigan un ungur si un roman.

    The post was edited 1 time, last by CITRO ().

  • am vrut si eu sa il laud odata pe citro ca a depus un efort considerabil sa faca ceva mare - cind...citesc ca nu citro l-a facut :D ehhh, astept alta ocazie


    P.S.: cred ca pe viitor daca mai apar asa articole - ar fi bine sa fie indicata perioada de timp pt ca a fost facut raportul

    The post was edited 1 time, last by Sith88 ().

  • Articolul se vede ca este muncit si asta nu poate contesta nimeni.
    Insa ma mira ca intr-un final tot dai tu putin cu "bata-n balta".
    Eu eram ocupat cu alte 2 materiale si de asta nu am putut.
    Faptul ca ne-am certat putin demonstreaza ca fiecare poate sa faca treaba si fara sa se "inghita" reciproc si ca putem sa lucram impreuna.
    Daca esti de alta parere sa imi spui.
    Oricum, te felicit pentru material.

  • Si mie mi-a placut raportul ,totusi interviuri nu se mai fac ? intreb pentru ca mi-ar place sa vad un interviu luat lui C0smin din uni7 .

  • pai cine sa mai faca raportul decat EuRopeanu :)
    ... berea o trimiteti prin fax :D ... lui sk8boy, eu oricum nu beau :)

  • e bun


    dupa felul cum e scris (exprimarea; stilul; frazele uneori putin rautacioase-mai ales ironiile la adresa d-relor Art3mis si Ella).. ori l-a scris nitro, ori neuro. Cum primul a zis ca nu e el, inseamna ca e al doilea.. (recunoasteti nuanta de galben?)


    oricum, bv.

  • :))


    Daca tu vezi rapoarte scrise de mine in alta culoare decat galben inseamna ca sunt scrise de cainele Bobytza:)))


    Oricum o s ail rog pe Porto sa bage un poll ca sa vedem cum se voteaza.

  • Bun in linii mari... ca stil, naratiune etc etc.
    Subiectiv ca de obicei cand vine vorba de chestii unde sunt implicati empire&Co + ca sunt destule ce nu au fost scrise. Unele chiar importante. Intentionat sau nu.

  • Un raport de la U1 la U7 la fiecare sfarsit de saptamana cred ca ar fi interesant,ar stii fiecare ce s-a mai intamplat nou pe celelalte universe.

  • Quote

    Originally posted by Aradeanul
    Un raport de la U1 la U7 la fiecare sfarsit de saptamana cred ca ar fi interesant,ar stii fiecare ce s-a mai intamplat nou pe celelalte universe.


    Este o idee excelenta!
    Foarte bun raportul nu am mai citit cu placere un raport de pe vremea cand Europeanu era la RSO !
    G.G.

  • frumos raportul indiferent de cine e facut


    ceea ce este mai dureros este ca sunt afisate clasamentele tuturor universelor din .ro si vedem asa ceva: in u3 aproape 9 mil puncte pt rank 1 mult mai multe ca in u1 si u2 universe mai vechi


    oare nu se vrea sa se faca dreptate? ca pt majoritatea e clar cum sta treaba

    The post was edited 2 times, last by CITRO ().

  • Quote

    Originally posted by HaiHui
    frumos raportul indiferent de cine e facut


    ceea ce este mai dureros este ca sunt afisate clasamentele tuturor universelor din .ro si vedem asa ceva: in u3 aproape 9 mil puncte pt rank 1 mult mai multe ca in u1 si u2 universe mai vechi


    oare nu se vrea sa se faca dreptate? ca pt majoritatea e clar cum sta treaba


    amice, daca ai ceva de zis in legatura cu contul meu adreseaza-te la GO, SGO si GA si nu mai acuza tu aiurea pe forum.


    in rest felicitari de raport, este binevenit unul saptamanal.