Universul 4

  • E bine zic eu. Ai talent. Desi la un astfel de raport conteaza cel mai mult munca iar aici se vede ca tu ai muncit.
    La cat mai multe si bine ai venit in echipa.

    Daca scoti prostia aia de la sig te laud mai mult data viitoare. :D

  • Cateva corectii : Criskill avea colonia in ss,plantata de 1 saptamana,eu de 2 zile,c0smin 1 zi.Desfaurarile le-am facut in noaptea aceea.Da,a fost un fun-hit,nu ne interesa profitul,si putea fi incheiat fara probleme,cu ceva mai multa atentie din partea colegilor.Si Luuser si Criskill puteau evita ce s-a intamplat.



    Altfel,bravo Drace,10 pentru incurajare !

    When you become angry, think about the consequences - CONFUCIUS

  • este bine ca ti-a zis cineva(stiu eu cine :) ) sa faci niste corecturi...altfel era un reportaj cu lacune mari gramaticale

  • Ete nab-ul la RSO =)
    Frumos raport meriti un 10 de incurajare dar eu o sa iti dau un 9.5 ca te cunosc si stiu ca iti tremura mana de la bautura cand faci rapoarte =)

  • Quote

    Hai ca merge...e bun raportu' si se vede ca e muncit :P ....chiar ma bucur ca in sfarsit se ocupa cineva si de u4...au fost atatea si atatea lovituri frumoase si nimeni nu a facut nici un reportaj nimic :( ...mai ales caderea lui rocket (nr 1 de atunci) pe 1 decembrie cand era in alianta Roamnia =) ...Speram sa fii cat mai activ drq-ule ;) ...baga mare.

  • Un raport destul de scurt,care a pus accent pe ultima perioada din acest univers.
    Eu cred ca per total univers 4.ro a fost unul dintre cele mai interesante prin prisma razboaielor de care a avut parte si a jucatorilor consacrati care l-au jucat.
    Chiar si in aceasta perioada de "inactivitate", lovituri frumoase tot au fost.
    Mult succes Drq in noua postura.


  • Scurt si la obiect, raportul este cam de incepator dar imi place stilul clar :)
    Pustiul are potential !

    In rest, u4 este un univers inactiv poate si din cauza ca e unul dintre putinele unde nu prea a activat Europeanu (a trecut pe-acolo la inceput, dar a fost doar .. in trecere) si datorita numarului mare de testosi.
    Carapacea si jocul linistit pe durata lunga = moartea placerii de a juca pt majoritatea.
    Parerea mea :D

  • Quote

    Originally posted by Aradeanul
    Un raport destul de scurt,care a pus accent pe ultima perioada din acest univers.


    Adevarat.


    Dar tinand cont ca o sa fac unu` la maxim o luna este acceptabil nu?:D...


    Multumesc pentru comments!

  • Quote

    Originally posted by BoneCrusher
    Mda, daca drq a ajuns la RSO , eu cred ca o sa ajung la NASA!


    Cat despre raport un 10 de la mine!


    Glotr Drq


    +1
    ... u esti deja cu capu in spatiu de multa vreme ... la ce drq iti mai trebuie sa ajungi la NASA nu stiu :D
    GG Drq. Felicitari pt primul raport.

    The post was edited 1 time, last by TigerD ().

  • Bun raport, interesant univers era, pacat ca o fost ciopartit la top :rolleyes: .

    BICIUIT PE PLANTATIE!

    nightcrawler-> <-------Valent

    Fost jucator de Ogame!