Discutii: Ochiul Magic no 1

  • daca si asta a ajuns subiect RSO...parca aveati nevoie de aprobarea tuturor sa postati ceva


    RSO deja a inceput sa semene cu ziarul de scandal al lui citro...problema este ca nimeni nu se simte


    Citro:Cred ca o sa ma simt eu, eventual cu un warn pentru trolling

    The post was edited 1 time, last by CITRO ().

  • Ca sa nu mai vad posturi ca cel de mai sus va dau urmatoarele:


    Quote

    Originally posted by Gerula
    He he, articolul cu "vrajile lui Gerul(e)a" e amuzant, si nu vad ce probleme mai poate sa produca(....). Din partea mea, se poate publica, eventual cu o nota ca "adevarul dintr-un pamflet e relativ " :tongue:.

  • cu cat stau mai mult pe forum cu cat mi se face mai multa scarba de jocul asta... pacat:(
    mi se pare de prost gust subiectul abordat...
    redactarea este insa impecabila si merita felicitari!

  • Ar trebui sa se faca un raport rso intitulat "Maretul Citro " , in care sa se trateze toate marile lovituri date de acest personaj : Atac pe testoate, atac pe banati, atacuri la sateliti. Acest viitor raport sa fie un punct de reped pentru urmasii nostrii care au sa devina cei mai temuti fleeteri din univers, ca doar l-au avut exemplu pe citro.



    Felicitari pentru reportaj, un subiect ales excelent pe o tema foarte amuzanta . Pacat ca tot raportul e bazat pe mesajul meu, mesaj care l-ai interpretat prost, si nu ma mir. Eu nu am zis niciodata ca Gerula ar fii gresit intentionat, eu am spus sa-i multumesti doar pentru ca ti-a dat ocazia sa organizezi un alt atac mirific.



    Si totodata nu pot sa nu remarc cum din nou "staff people" iau in deradere o greseala care e destul de usturatoare pentru jucatorul Dark Star.



    Felicitari din nou si sper ca urmatorul raport sa fie mai grandios !

  • Quote

    Originally posted by CITRO
    Ca sa nu mai vad posturi ca cel de mai sus va dau urmatoarele:


    I-ai cerut permisiunea lu' Gerulă şi pentru asta? rotfl


    Citro: Warn pentru trolling se poate si la tine:D

    The post was edited 1 time, last by CITRO ().

  • Quote

    Originally posted by PUNK4EVER
    cu cat stau mai mult pe forum cu cat mi se face mai multa scarba de jocul asta... pacat:(
    mi se pare de prost gust subiectul abordat...
    redactarea este insa impecabila si merita felicitari!


    +1

  • ma alatur lu markkk, dar si Capoeiristei si lu Iuda


    average rating 2.8
    felicitari, superb articol :) cred ca seria de pamflete tre sa moara la primul episod :D :D :D


    hai, nu te supara, am dispozitie buna acum


    te rog totusi sa-mi explici care e faza cu gerul(E)a...
    chiar ma simt prost cind ma uit ca nimeni nu intreaba dsp asta shi am impresia ca sunt unicul care nu stie nimic dsp umorul care se contine in aceasta litera E

  • Quote

    Originally posted by CITRO
    Citro: Warn pentru trolling se poate si la tine:D


    rotfl De parcă m-ar influienţa asta...

  • Adevarul dintr-un pamflet e relativ. Prostia in schimb, e absoluta !

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze





  • Tin sa mentionez : ''rea ideea'' , ''marca Empire'' , '' greseala minora'' .''nesimtire'' , ''fraieri'' si probabil tot ceea ce postez eu aici sunt BANABILE =)


    APROPO POSTAREA CU ROZ LA MINE TOT UN PAMFLET E =)


    Quote

    Original Fireheart :
    Articolul asta e din categoria
    "Imagineaza-ti ca n-ai imaginatie"


    Acum hai sa ne amuzam ca si eu sunt un pamfletar innascut =)

    The post was edited 2 times, last by gpl ().

  • Tinand cont ca BoardAdmin-ul n-a fost de acord cu postarea acestui raport (si nimeni in afara de Citro) -> :nclosed:


    + avertizat Citro pentru nerespectarea regulilor forumului (moderarea pe la spate)