Liviutzul vs. Lucifer666 - sau hegemonia a doi lideri

  • Interviu excelent!


    Bravo moshule, te-ai descurcat foarte foarte bine!

  • Trebuie sa ii multumesc si eu lui Porto pentru munca asiduua la tabel :P

  • bravo colega de interviu...interesant,dar si in u3 sa cam schimbat situatia de 5 zile in coace

  • Mai pregatesc unul despre ce sa intamplat pe uni 3 in ultima saptamana. Vine in maxim 2 zile. Am preferat sa Extind povestile din uni 3 intr-un alt raport / interviu.

  • frumos interviu


    si sincer ma bucur ca l-am facut pe lucifer sa ma urmareasca si in cele din urma sa ma prinda :)

  • Quote

    Originally posted by HaiHui
    frumos interviu


    si sincer ma bucur ca l-am facut pe lucifer sa ma urmareasca si in cele din urma sa ma prinda :)


    go away n00b



    Cum sa te prinda noobu de luciferica :D


    E o coalitie universala impotriva lui lucy pe uni 5 .


    Lucifer va fi mai greu de prins , dar cred ca ar trebui sa incepem cu cei mai mici din nu mersi si apoi sa ajungem la el .



  • Excelent reportaj! Am facut si eu ceva asemenator mai de mult, asa in oglinda, insa arata muuuult mai bine in tabel(Faina treaba porto)!
    Cum am mai zis-o...problema tuturor cu rank 1 este ca e doar un rank 1 si mai multi pretendenti! D-asta pe fiecare univers rank 1 are bataie de cap! :)

  • fara indoiala 2 din cei mai buni jucatori care au jucat pe .ro :) totusi vreau sa adaog o deosebire intre cei doi: lucifer e modest pe cand liviutzul este ownerul la toti fara numar. fara suparare dar asta e parerea mea.


    multa bafta la amandoi si sa fiti rank 1 pana va plictisiti ;)

  • Quote

    Originally posted by Capoeirista
    fara indoiala 2 din cei mai buni jucatori care au jucat pe .ro :) totusi vreau sa adaog o deosebire intre cei doi: lucifer e modest pe cand liviutzul este ownerul la toti fara numar. fara suparare dar asta e parerea mea.



    LOL


    Intr-adevar, Liviu este probail cel mai perseverent jucator de pe u3... a depus o munca enorma sa ridice contul ala mai ales ca a inceput mult mai tarziu.
    Acum ca a scapat de Wanted e cam limpede treaba pe u3 (sper sa se apuce de reconstructie...)


    Nu am urmarit forumul de pe u5, dar imi place mentalitatea lui Lucifer... un adevarat pradator si nu lasa niciodata garda jos.
    Ar fi fost interesant sa joace in acelasi univers amandoi, poate sa-l bagam si pe Europeanu in za mix si pe alti mari fleeteri pe un univers nou si sa vedem ce se intampla :)

    Cel mai frumos si mai profesionist interviu :)
    Sper ca urmatoarele sa fie cel putin la fel ca acesta !

    The post was edited 2 times, last by Fireheart ().

  • Frumos reportaj ;) bine realizat ... singura chestie a uitat Lucifer sa mentioneze ca el ii uscat :)) ( stii tu dc =)) )

  • Quote

    Originally posted by Fireheart


    Ar fi fost interesant sa joace in acelasi univers amandoi, poate sa-l bagam si pe Europeanu in za mix si pe alti mari fleeteri pe un univers nou si sa vedem ce se intampla :)


    Iti zic eu ce s-ar intampla , s-ar baga toti in aceeasi alianta si ar trai fericiti pana la adanci batraneti .


    Voi le tot cautati calitati , merite si virtuti .


    Va spun eu una si buna ei nu sunt curajosi , se ascund unul in spatele celuilalt .


    Cred ca nivelul lor de adrenalina este la minim si tensiunea la fel .


    Apai sa-l fi vazut pe saracu haihui cand l-a vazut pe lucy cum vine si mai e un minut ( era Df la 5 secunde ) ii tremura mana si no reusit sa scape .


    Chiar as vrea si eu sa vad un univers cu Europeanu , Oaia neagra , Lucy , Liviutzul , MotanuD , drq , etc . Dar sa fie in tabere diferite , sa fie cel putin 4 tabere , sa se vaneze intre ei , ar fi interesant sa-l vad si pe lucy ca invata ce inseamana sa fii vanat :D

    The post was edited 1 time, last by Buburuza ().


  • In primul rand putin bun simt si respect ca eu nu imi bat joc de nickul tau,dar cred ca nu sti ce sunt alea 2 calitati.
    Ce iti doresti tu e cam greu de facut.Nu e usor sa ajungi rang 1 pe mai mult de un univers.Cine reuseste asa ceva ori este robot ori nu are alta viata in afara de ogame.



  • Sincer, nu mai stiu cum este sa fi vanat, asa m-am obisnuit cu conturi de vanator, de top. Eu stiu foarte bine sa joc maniera mea de joc dar maniera mea de joc nu se prea aplica cand sunt vanat. Sa fug, sa fac FS, astea-s chestiuni cu care nu mai sunt obisnuit.
    Sa joc pe un univers nou, cu toti cei mentionati...sincer cred ca as avea mari probleme cu toti! M-ar farma de as baga v-mode de nervi, mai ales Liviutzul...:)
    Oricum nu suport inceputurile de universuri! Prea depinde de factorul noroc decat de factorul skill.


    Sa ai noroc sa iti iasa colonii mari din prima!
    Sa ai noroc de vecini care sa nu te streseze pe fiecare planeta cu farmuri.
    Sa ai noroc de inactivi cu multe resurse.
    Sa ai noroc de o alianta activa...


    Prea multe...sa ai noroc! :) Norocul mi-l fac cu mana mea in late game!

  • Quote

    Originally posted by EuRopeanu



    Prea multe...sa ai noroc! :) Norocul mi-l fac cu mana mea in late game!


    da.chiar asa.ce tot atata noroc?mai bine push mai tarziu in joc nu?bun ca-l faci cu mana ta.;)nici mie nu-mi plac inceputurile de univers dar asta e.:)daca esti bun...te descurci in situatii dificile


    wanted: vezi sa nu te ia vantu'
    Iuda: mai greu asa ceva
    wanted: la 200 kile...asa e
    Iuda: 201,ca am mancat
    wanted: 1 kil de ceapa
    [color=#00ffff]Iuda: juma' de kil....restu' mamaliga

    [color=#00ff00]wanted: rotflrotfl

  • Quote

    Originally posted by wanted


    da.chiar asa.ce tot atata noroc?mai bine push mai tarziu in joc nu?bun ca-l faci cu mana ta.;)nici mie nu-mi plac inceputurile de univers dar asta e.:)daca esti bun...te descurci in situatii dificile



    Eu nu i-as spune push...i-as zice ajutor, ca push este interzis prin regulament! Faci DOAR ceea ce iti permite regulamentul! Credeti-ma, am testat si ce nu permite regulamentul si m-am prajit! D-asta recomand ce permite regulamentul!

  • Quote

    Originally posted by Lucifer666
    Ce iti doresti tu e cam greu de facut.Nu e usor sa ajungi rang 1 pe mai mult de un univers.Cine reuseste asa ceva ori este robot ori nu are alta viata in afara de ogame.


    E trist ca tu vezi valoare doar in locul 1 . N-a spus nimeni ca TREBUIE sa fii locul 1 sau sa ai cel mai bun cont , dar ar fi foarte intersesant un univers in carre sa fie toti jucatorii buni care nu au avut sansa sa joace in acelasi univers pana acuma .


    E trist deasemenea ca tu esti multumit doar cu faptul ca esti primul pe universul 5 unde te-ai inconjurat cu cei mai buni jucatori si n-ai nici un pic de emotie . Un adevarat campion ar cauta tot timpul provocari cat mai mari .


    @ EuRopeanu : pai asta e toata smecheria, sa vezi contul tau , creat de tine cum se face mare si frumos , asta e frumusetea jocului . Ca nu-ti iese exact cum vrei tu ....pfff.....asta e ....... pai nimeni nu e PERFECT . Dar trebuie sa lucrezi cu ce ai .

    The post was edited 1 time, last by Buburuza ().

  • Felicitari Malakh...pentru acest interviu!!


    Felicitari Lucifere pentru felul diplomat in care vorbesti....si numai bafta in uni 5 ca e viata acolo....


    Cat despre uni 3.....sa traiasca "ajutorul"(dupa cum spunea Mrs.Euro) si acel comerciant din umbra!!



    Inca odata felicitari Malakh pentru reportaj si multumim Porto ca ai ajutat la prezentarea acestui reportaj intr-un mod elegant!!


    Sfaturi putem da, dar minte nu!

    Made By PuFF Dady