Discutii despre "Interviu cu Hyacintus"

  • Frumos interviu! Pacat ca pleci Hya! Te asteptam cand va fi timpul! Acuma...ce-ai spus tu despre mine...ce sa zic...lumea mai calca gresit. :)
    Sunt peste 1200 de banati pe ogame.ro de la inceputuri pana acum. Eu sunt doar unul dintre ei! :)
    Succes in RL si felicitari pentru intrebarea cu kilogramele CITRO, nu m-as fi gandit nici la 10 galaxii distanta la intrebarea asta! :))

  • In sfarsit a aparut si interviul, intrebarile mi s-au parut de amator dar intelegem ca e facut de Citro si asta e :P


    Pacat ca ai renuntat Emile, oricum te poti intoarce oricand, gandeste-te ce o sa faci la pensie =)
    Daca te rezumai doar la un cont in care jucai si pasiv cand aveai probleme in RL cred ca nu trebuia sa ajungi sa faci acest pas decisiv.
    Pe cruand Mister...

    The post was edited 1 time, last by adrian ().

  • Quote

    Originally posted by adrian
    In sfarsit a aparut si interviul, intrebarile mi s-au parut de amator dar intelegem ca e facut de Citro si asta e :P


    Pacat ca ai renuntat Emile, oricum te poti intoarce oricand, gandeste-te ce o sa faci la pensie =)
    Daca te rezumai doar la un cont in care jucai si pasiv cand aveai probleme in RL cred ca nu trebuia sa ajungi sa faci acest pas decisiv.
    Pe cruand Mister...



    Da Adriane, de amator. De asta ai dorit tu sa vi in RSO si cand ai auzit ca trebuie sa prezinti 2-3 articole in fata RSO sa discutam despre ele si un amator ca mine sa dea verdictul final..ai renuntat.
    Adevarul e ca un profesionist ca tine nu se poate cobora la nivelul meu.


    Sa fac niste precizari. Interviul a aparut tarziu pt ca a fost facut cu o zi inainte de a pica serverul ce tine forumul, eu am dat forma bruta Adrianei si din greseala am sters copia mea. Pana cand Adriana nu a pus la RSO secret ceea ce ii dadusem eu nu am mai avut acces la material. Oricum discutia a fost mult mai lunga si a avut pasaje de nereprodus pe forum. Suntem doi carcotasi batrani ce vorbim cam aceeasi limba si de carcotit...ne cam pricepem. Pe scurt am cenzurat la greu conversatia:D


    Europeanu- Stiu tu ai intrebari la c are nici eu nu ma pot gandi niciodata. Ma refer la alea la care soliciti raspuns cu "da" sau "nu".:P

    The post was edited 2 times, last by CITRO ().

  • Hyacintus mult succes in RL si comisioane grase din vanzari ;) !

  • simpatic, la mai multe, aflam chestii interesante dsp colegii de joc :)
    bafta in RL Mister ... :)

  • Bafta in viata reala Emile, acu sa vad daca chiar rezisti fara Ogame, ma simt flatat ca m-ai pus si pe mine pe lista care sunt mare nub, tin minte prima oara cand te-am cunoscut cand Catalin m-a rugat sa iti arat safety probe ca nu avea timp desi eu chiar nu stiam cum se face doar din auzite si m-a facui de ras aratandu-ti eronat sa faci :D. Pacat ca nu am colaborat mai mult.



    Astept ziua cand o sa iti zic pe forum "Welcome Back!".

    BICIUIT PE PLANTATIE!

    nightcrawler-> <-------Valent

    Fost jucator de Ogame!

  • felicitari
    nu am mai vazut niciun sait de joc care sa ia interviuri membrilor sai
    insa l-ati auzit pe hyacintus... bagati si poze :D

  • Emil, eu unul sunt convins ca vei reveni la un anumit moment.


    Pacat ca ai vorbit foarte putin despre alianta in care ai fost si despre "ce si cum" in ea, mare pacat. :stick:


    Interviul e ok, Citro, puteai sa mai pui ceva intrebari ca nu cadeau ochii celor ce citesc.


    Mister, te asteptam sa revii, avem, deja, un cont pentru tine. :yea:



    "The price you pay for living a rebellious life is nothing compared to the price you pay for not rebelling"

  • Aici nu este locul pentru "ace" si impungri ale unor vechi orgolii! Aici este locul in care cunoastem mai de aproape unele persoane care s-au evidentiat prin ceva anume pe ogame si atat.


    Mie sincer imi place articolul, atat intrebarile lui citro cat si raspunsurile lui Mr.


    Bafta in RL Mister!

  • mi se pare un articol reusit...succes MR in RL!vine un moment cand ni se schimba la fiecare prioritatile...