Interviu cu _ODA_ - by EuRopeanu

  • frumos reportaj :) interesant de la inceput pana ............ sa deviat nitel


    contruit bine dar parca sa vrut sa se evidentieze ceva anume :) care nu prea avea ce cauta intr-un reportaj de gen


    oricum e o lectura interesanta :)


  • OrcDarckAngel ... un nick la care serverele de KoC se vor gandi cu teama la amintirea celui ce a trecut candva pe acolo :)
    De altfel un om simplu dar cu o inima mare, stiti cum se spune, un urias nu se poate ascunde in iarba... asa si Ion cu Ogame-ul :)

    Ai uitat sa mentionezi cine ti-a fost profesor de Ogame :P
    Si stii cum e aia, doar cand profesorul e bun elevul il depaseste :)

    Un interviu reusit, desi Euro a fost putin subiectiv cu intrebarile.
    Si putin cam scurt dealtfel, eu i-as mai fi pus cateva intrebari, sunt sigur ca avea multe chestii interesante de povestit.

  • Quote

    Originally posted by Fireheart

    OrcDarckAngel ... un nick la care serverele de KoC se vor gandi cu teama la amintirea celui ce a trecut candva pe acolo :)


    poai daca avea zeci de ofiteri sub el:-w
    credeti ca nu va tin minte de atunci?:))


    ON: interviul asta seama mai mult ca o discutie intre doi prieteni...nah gen eu si lucifer666...ma intreaba cand ma sparge etc...:)

  • interesant interviul....exact cum credeam oda a pus pe forum doar de ochii lumii ca vrea sal sparga pe euro....sa mai faca nitel valva :) nujh dc tot timpu cand am vazut ca cineva il provoaca pe euro tot timpu aceia erau ori fosti prieteni ori ink sunt care vroiau doar sa faca nitel lucrurile mai interesante....dar publicu ca de obicei sareau la gatu omului :) euro in ciuda faptului ca joaca cum joaca :) e baiat bun cred yo dar oda e si mai bun nu ca jucatori ma refer :P oricum succes amandurora :P

  • In privinta lui Oda nu ma pronunt ca nu il stiu. Da' Europeanu e noob pe fata.
    Si puturos pe deasupra. Bine mai Ioane ala e interviu ce i-ai dat tu Adrianei? Sa munceasca fata in locul tau?:P
    Lasand gluma la o parte, interesant interviul, aranjarea lui e strict munca "oitei roz" aka Nobody pe care cred ca o trecem la un nou nick "negru mititel"...asta pentru ca tot face munca de corectare si aranjamente in pagina.
    Ioane privitor la interviul asta vad ca se reproseaza ca ai fost subiectiv si te-ai scos in evidenta. Aici intervine proverbul "cainii latra...." nu il spun pe tot ca devin mai antipatic decat media mea normala:D

  • Quote

    EuRopeanu: Raspunde cu da si nu! Alcool? ODA: NU!



    Quote

    EuRopeanu: Scoli terminate? Facultate ma refer…. ODA: Calculatoare, Poli sper anul viitor sa o termin



    Era mai interesant daca aflam mai multe despre Oda ca de Euro sa tot vorbit pana acum .
    Euro se poate mai bine

  • Quote

    Originally posted by CITRO
    In privinta lui Oda nu ma pronunt ca nu il stiu. Da' Europeanu e noob pe fata.
    Si puturos pe deasupra. Bine mai Ioane ala e interviu ce i-ai dat tu Adrianei? Sa munceasca fata in locul tau?:P
    Lasand gluma la o parte, interesant interviul, aranjarea lui e strict munca "oitei roz" aka Nobody pe care cred ca o trecem la un nou nick "negru mititel"...asta pentru ca tot face munca de corectare si aranjamente in pagina.
    Ioane privitor la interviul asta vad ca se reproseaza ca ai fost subiectiv si te-ai scos in evidenta. Aici intervine proverbul "cainii latra...." nu il spun pe tot ca devin mai antipatic decat media mea normala:D



    Dl. CITRO, mai informeaza-te un pic! Eu l-am corectat, pus in pagina, pus culori si tot! Varianta bruta va fost postata doar voua la secret zone. Nobody poate sa confime acest lucru! :)

  • Quote

    Originally posted by EuRopeanu



    Dl. CITRO, mai informeaza-te un pic! Eu l-am corectat, pus in pagina, pus culori si tot! Varianta bruta va fost postata doar voua la secret zone. Nobody poate sa confime acest lucru! :)


    Am primit forma care e postata. L-am recitit, foarte putine greseli de corectat si postat. Atat. Oricum, felicitari EuRo pt intreviu.

  • Felicitari lui ODA pentru interviul cu EuRopeanu :P

    UOB7Q6B.png



    axE: mai dar tu tot timpul esti gica contra
    Motanu: la cati pro sunt in jocul asta...


    Gusty: Știi ca nu insist pe ceva decât atunci când știu sigur ca am dreptate. Ulterior îmi dau seama ca am greșit și îmi cer scuze


  • Quote

    interview cat de cat reusit.....dar la cat de bine il cunosti(presupun), ar trebui sa fie un pic mai familial si mai amical....dar e bine si asa:)

  • moshule Oda..asta a fost si este motivul care ma leaga de tine..sinceritatea..simplitatea si deschiderea ta fata de oameni..imi aduci aminte de fratemiu care ii plecat in tari straine..in fine sa lasam momentele lacrimogene...ce pot sa zic..iti multumesc ca m`ai tunat ca altfel nu te`as fi cunoscut si nu as fi facut parte din alianta ta..ma simt mandru ca pot avea un coleg, care tot odata a devenit si un mentor pentru mine in tainele ogame`ului..sper sa invat cat mai multe de la tine..si, poate in viitorul apropiat cand voi avea timp de jocu asta..sa zburam impreuna si sa dam jos cateva tinte ;))..pana atunci eu sunt mezinul si tu taticul :))..