[TOP 2][TOT: 14.723.820.000] Zen [DotA] vs. Princess [BRICS] (A: 2.729.577.000, D: 11.994.243.000)

  • Postez pt un prieten. Iesit din VM, m-a spionat, l-am spionat si am lansat blind. Rezultatul il vedeti mai jos!


    La 11-09-2023 --:--:--, urmatoarele flote se intalnesc in lupta:



    Atacator Zen [DotA]

    ________________________________________________


    Vanator usor 802.942

    Vanator greu 44.479

    Crucisator 184.210

    Nava de razboi 83.222

    Interceptor 34.744

    Bombardier 12.574

    Distrugator 12.532

    Reaper 12.839

    Pathfinder 25.158

    Transportor mic 96.905

    Transportor mare 90.636

    _________________________________________


    Aparator Princess [BRICS]

    ________________________________________________


    Transportor mic 151.035

    Transportor mare 29.319

    Vanator usor 410.155

    Vanator greu 19.297

    Crucisator 121.310

    Nava de razboi 6.255

    Reciclator 109.295

    Proba de spionaj 86.661

    Bombardier 3.365

    Distrugator 3.064

    RIP 50

    Interceptor 18.174

    Reaper 1.699

    Pathfinder 8.224

    _________________________________________



    Dupa lupta ...


    Atacator Zen [DotA]

    ________________________________________________


    Vanator usor 414.759 ( -388.183 )

    Vanator greu 30.828 ( -13.651 )

    Crucisator 172.026 ( -12.184 )

    Nava de razboi 81.545 ( -1.677 )

    Interceptor 34.130 ( -614 )

    Bombardier 12.368 ( -206 )

    Distrugator 12.354 ( -178 )

    Reaper 12.623 ( -216 )

    Pathfinder 23.473 ( -1.685 )

    Transportor mic 50.058 ( -46.847 )

    Transportor mare 72.368 ( -18.268 )

    _________________________________________


    Aparator Princess [BRICS]

    ________________________________________________


    Distrus!

    _________________________________________



    Atacatorul a castigat lupta!


    Atacatorul a capturat:

    2.296.636.774 Metal, 625.424.652 Cristal si 609.271.623 Deuteriu


    Atacatorul a pierdut un total de 2.729.577.000 unitati.

    Aparatorul a pierdut un total de 11.994.243.000 unitati.

    La aceste coordonate in spatiu plutesc 5.147.045.243 metal si 2.837.733.758 cristal.

    Atacatorul a capturat un total de 3.531.333.049 unitati.


    Şansa ca o lună să fie creată din epave a fost de 20%.

    ________________________________________________


    Camp de ramasite recyclat de atacator(i):

    5.147.045.243 Metal si 2.837.954.258 Cristal



    Sumar al profitului/pierderii:


    Sumar atacator(i)

    Metal: 5.603.540.017

    Cristal: 2.631.081.910

    Deuteriu: 552.133.623

    Atacatorul a facut un profit de 8.786.755.550 unitati.


    Sumar aparator(i)

    Metal: -9.279.009.774

    Cristal: -4.657.267.652

    Deuteriu: -1.589.298.623

    Aparatorul(ii) au pierdut un total de 15.525.576.049 unitati.



    Cu sprijinul Convertor OGotcha RL 4.3.1

  • Da baieti, pe tine te-a spionat la 2 sisteme, avand flota dubla si fiind o amenintare directa. Pe mine, la 5 sisteme avand jumatate din flota lui si fiind profitabil probabil pt el, n-a mai catadicsit s-o faca. Interesul era in alta parte doar.
    Jenant post. Mare pacat de conturi...

  • Mereu mi-au placut vrajelile astea de atacuri, stim ca nu avem cum sa dovedim, dar chiar asa de prosti ne credeti? A iesit din v-mod si a spionat fix pe unu cu 3x flota peste el? Ca sa ce? A mai facut drq odata asa, a iesit din vmod, ne-a spionat si a bagat instant vmod la loc, acum cum de a uitat? "Se mai intampla, suntem oameni" hai sa fiti iubiti vrajitorilor ca numai la asta sunteti buni ;) Zen, care nu ataca fara sa puna colonie in sistemul tau, acum a atacat de la 2 ss distanta, ma prins de vro 5 ori pe mine, doar cu colonie in ss, acum era sigur pe atac sau cum? Vrajeli la fiecare pas, o sa sterg conturile deoarece aparent se fac aceleasi manevre ca in 2010 ;)

  • Mereu mi-au placut vrajelile astea de atacuri, stim ca nu avem cum sa dovedim, dar chiar asa de prosti ne credeti? A iesit din v-mod si a spionat fix pe unu cu 3x flota peste el? Ca sa ce? A mai facut drq odata asa, a iesit din vmod, ne-a spionat si a bagat instant vmod la loc, acum cum de a uitat? "Se mai intampla, suntem oameni" hai sa fiti iubiti vrajitorilor ca numai la asta sunteti buni ;) Zen, care nu ataca fara sa puna colonie in sistemul tau, acum a atacat de la 2 ss distanta, ma prins de vro 5 ori pe mine, doar cu colonie in ss, acum era sigur pe atac sau cum? Vrajeli la fiecare pas, o sa sterg conturile deoarece aparent se fac aceleasi manevre ca in 2010 ;)

    Dude, au luat ban amândoi în aceeași zi. Manevre crede-mă că se practică peste tot, contează decizia și rapiditatea evaluării. A fost una buna aici, operatorii au luat măsuri imediat. Nu vad de unde atâtea lamentări cu ' mai bine șterg conturile '

  • De ce vorbiti neintrebati? Nici macar nu ati ridicat mana…

    Pana nu stiti toate detaliile, de ce va bagati in seama degeaba? Aveti nevoie de post count?

    Nici macar nu e dracula pe contu’ ala. Din nou de ce vorbiti neintrebati? Punk’ule pocneste fierea in tine ca nu ai prins tu nimica? Esti o rusine… Te rog sa’ti vezi de treaba ta, nu te mai baga in seama…

    Mi s’a dat o aberatie de raspuns la tichet ( nu discutam ban’urile pe forum )

    Vorbim cand se rezolva problema, daca se va rezolva… Pana atunci vedeti’va de treburile voastre, nu mai vorbiti neintrebati… Post countu’ nu va ajuta cu nimica!

    Ceaules ✌️

    PS: Reapere si tu ai dat in cont… tu de ce nu ai ban?

  • Am luat boss dar mi l a scos imediat că am pile ai uitat ?

  • Dude, au luat ban amândoi în aceeași zi. Manevre crede-mă că se practică peste tot, contează decizia și rapiditatea evaluării. A fost una buna aici, operatorii au luat măsuri imediat. Nu vad de unde atâtea lamentări cu ' mai bine șterg conturile '

    Lamentari? OPa avem unu cu carte aici :)) Dude din copac, nu ma plang si nu ma vaicaresc, oricum mi se rupe de conturile voastre, problema e ca nu are rost sa mai joc sa incerc sa ajung in top, pe langa ca ne batem cu donatorii de top, acum sa ma bat ai cu astia cu manevre dastea? Mai bine sterg conturile si nu-mi mai bat capul, eu ma chinui 2 saptamani cu expeditii productie, el vine si cumpara o flota sa o sparga, 10kkk pe cont, pai ca ce sa mai joc ma jucatorule rank 1? Ca ce chestie sa-mi mai distrug ultimi neuroni cu rahaturi dastea? Sters tot si alte jocuri nu moare nimeni...

    ASa e zen, asa e, hai plangi acolo ca fix de post-hunt e vorba aici, am fost moderator aici prietene cand inca te jucai mario pe nintendo asa ca gura mica despre reguli, aici discut lovitura care e dubioasa si imi exprim parerea fix de cum s-a ajuns sa fie sparta flota respectiva. Ce credeai, ca o lasam asa inchidem ochii si tu cu 10kkk pe cont? Hai fa pasi te rog ca si tu vorbesti neintrebat ;)

  • Te uiți și tu pe site-uri de stats sa vezi evoluția conturilor de top ca sa deosebești diferența între a dona sau nu ?

    Nu am venit să mă laud la tine că am eu carte sau nu, consider că jocul asta ca sa te descurci cat de cat trebuie să deții un anumit nivel de IQ, până și tata ovy a înțeles asta cat de cât. Acum daca raportăm asta la nivelul global se înțelege că pot apărea și specimene care nu înțeleg concepte de baza din joc și care renunță după ce sunt sparți/depășiți in clasament

    The post was edited 1 time, last by REAPER ().

  • ASa e zen, asa e, hai plangi acolo ca fix de post-hunt e vorba aici, am fost moderator aici prietene cand inca te jucai mario pe nintendo asa ca gura mica despre reguli, aici discut lovitura care e dubioasa si imi exprim parerea fix de cum s-a ajuns sa fie sparta flota respectiva. Ce credeai, ca o lasam asa inchidem ochii si tu cu 10kkk pe cont? Hai fa pasi te rog ca si tu vorbesti neintrebat ;)

    Ma scuzi pe mine…🥺

    Eu am fost Moderator pe Duck Hunt si Admin pe Mario Kart

    Pai te’a intrebat cineva personal pe tine ce ai fost tu? Nu te supara, cati ani ai? Parca te’am vazut intr’o poza de la Hot Gates…

    Daca esti asa de batran si intelept…cum de te’am luat de 5 ori? Sa’mi cer iertare? 🥺

  • Ma scuzi pe mine…🥺

    Eu am fost Moderator pe Duck Hunt si Admin pe Mario Kart

    Pai te’a intrebat cineva personal pe tine ce ai fost tu? Nu te supara, cati ani ai? Parca te’am vazut intr’o poza de la Hot Gates…

    Daca esti asa de batran si intelept…cum de te’am luat de 5 ori? Sa’mi cer iertare? 🥺

    scuza-ma pe mine, ce ai luat tu de 5 ori? Ma iei cu cati ani am? "Intro poza de la hot gates" pfff ce mi-ai zis-o fi-mi-ar rusine sa-mi fie... Supara adevarul?

    Cred ca ar trebuii un time-out la topic cata vreme atacator si aparator sunt b-mode, daca lovitura e legitima voi felicita atacator si voi ura refacere usoara aparatorului. ✌️

  • Zen, care nu ataca fara sa puna colonie in sistemul tau, acum a atacat de la 2 ss distanta, ma prins de vro 5 ori pe mine, doar cu colonie in ss, acum era sigur pe atac sau cum?

    🤯🤯

    De cat ai hardu’?
    Daca de la doua sisteme m’a spionat si avea flota acolo…trebuia sa’l rog sa o mute mai departe? Asta a fost noroc chior!

  • Zen, dragule, moare pipota-n mine ca nu v-am reciclat si ati fost banati. Da, arde, sincer. Aveam planuri cu voi, amandoi.
    Acum, te rugam, nu mai incerca sa ne vinzi povesti. Lucrurile sunt destul de clare. Ai primit spionaj tocmai tu, locul 1 la flota. Mai spune-ne de altcineva spionat de amicul tau ca vad ca esti la curent de cine a mai incercat sa-l prinda pe Drq. Asta de nota ca n-ati comunicat, bineinteles. Totodata nu sunt foarte incantat nici de Reaper ca a facut profit pe un cont banat, cred ca ar trebui sa restituie macar resursele, parerea mea. Fara suparare, colega. Asa o vad.
    Cat despre mine, cred ca am dovedit destule si cred ca sunt cel mai in masura sa zic ca a fost un hit aranjat, degeaba te superi ca nu-ti tine vrajeala.

    Avem site-uri de statistici prietene, vedem cine e activ si cine nu. tu aveai fix 0 atacuri date in ultimele 2 saptamani, 0 si acum hopa, ai fost pe faza, Felicitari!
    Eu, tin sub lupa universul de 3 luni si n-am vazut ca a iesit din v-mode, ai vazut tu cu 0 activitate. Noroc Chior!!!
    Altfel spus, sincer imi pare rau de rezultat, nu face bine universului neaparat dar regulile se aplica tuturor si ma bucur ca se aplica. Felicitari echipei de admini, s-a mai dus din gustul amar lasat de banul meu.
    Bafta in viata reala si toate cele bune, domnilor!

  • board.ro.ogame.gameforge.com/wcf/index.php?attachment/731/

    Răspuns pentru TheRIPPER (o ferma ce a atacat doar subt lanx flote de expeditii si sateliti nevinovati :modo::modo:)

    Ești penibil cu afirmațiile de genul. Macar de ar fi realiste...până la urmă ai etichetat și alta persoană.

    Parca ar fi greu să ai 2 adrese de mail :))) ești as la astfel de faze, singurul motiv care îți dă credibilitate este că atunci când chiar ești farmat cu eticheta de top10 pe alte universe, nici măcar nu vii să mai suferi cu reply uri de genul, îți asumi in conștiință că ești mid-level.

    Te las sa visezi Patrocle, poate ma vei prinde și tu vreodată cândva în jocul asta, doar așa, ca cea mai mare realizare in viața

    The post was edited 1 time, last by REAPER ().

  • alexpunk4ever Prietene…te rog , nu mai fura si tu curent degeaba…

    Nu e nicio poveste, ti’am spus de la inceput.

    Nu mai am spy’urile dar a mai iesit din vm si a spionat…

    Nu te mai da rotund si tu, te rog. Vezi’ti de treaba. Nu e problema ta ce s’a intamplat si ce va urma.
    Rog pe cineva sa inchida sau sa stearga threadu’ asta ca prea multi vor sa’si creasca post countu’ si se baga in seama degeaba.

    Multumesc!

  • 🤯🤯

    De cat ai hardu’?
    Daca de la doua sisteme m’a spionat si avea flota acolo…trebuia sa’l rog sa o mute mai departe? Asta a fost noroc chior!

    The Reaper si-o ardea ca ai fi aparatorul dar a editat postul, aparatorul nu ma prins nici 1 data deci ce vorbim aici? Numai vrajeala aveti in voi, si tu si Reaper si toata gloata voastra de jucatori de top, top ca faceti manevre dastea ;) Activitatea lui punk vorbeste de la sine, noi o stim dar voi o stiti mai bine ;) Cu alta idee, topicul ar trebuii inchis din moment dat ce nu pare a fi o lovitura valabila.

  • mda.imi cer scuze de neatenitie REAPER ,dar uitandu-ma in istoric doar asa mi te amintesc....in partea dreapta,restul e can can ieftin....

    -arata-mi acele farmuri mari...ah a prins unu ca a scos vm si nimeni nu face fs pe acel univ,asta e s-a intamplat,dar tu tott satelitar ramai :)

  • Urcat in Top10,felicitari!

    • Daca cineva primeste o suspendare permanenta in joc pentru ORICE, lovitura va fi scoasa din TOP 10. Daca totul se clarifica, te rugam contacteza moderatorul sectiunii HoF pentru a o muta inapoi in Top 10.
    • Postarea pentru jucatorii banati pe forum nu este permisa. In cazul in care este ACS flota celui implicat trebuie sa fie echivalenta, daca nu mai mare cu cea a persoanei banate.



    Anto , ai citit macar topicul? Ai scos o lovitură valabila din top 10 ca sa bagi mizeria asta? Ambii jucatori sunt banati :)