Interviu cu Wanted

  • NoBoDy :-@: Buna.
    Wanted :blllll::Salut.


    NoBoDy :-@: Spune-ne cine se acunde in spatele nick-ului Wanted..
    Wanted :blllll:: Pai numele meu este marian-adrian, am 22 ani, am terminat recent facultatea de management in iasi si urmeaza sa fac masterul in urmatorii 2 ani.


    NoBoDy :-@: Spune-ne despre tine, cum esti in RL?
    Wanted :blllll:: Pai imi place foarte mult sa ies cu prietenii sa beau si sa ma distrez, dar in special sa ies cu iubita la cumparaturi si sa urmarim impreuna desene animate.


    NoBoDy :-@: Cum este viata ta de zi cu zi, cum iti petreci timpul in cursul zilei?
    Wanted :blllll:: Acum ca sunt in vacanta... Dorm bine pana pe la 12-13 la amiaza. Apoi timpul trece foarte repede... Imediat se face seara. De obicei imi vizitez prietenii.


    NoBoDy :-@: Cum ai aflat de ogame?
    Wanted :blllll:: Pai de la big bear, fiind colegul meu de camera la iasi... el juca pe uni 1 si mi s-a parut un joc destul de interesant pentru ca te face sa gandesti.


    NoBoDy :-@: Ce stil de joc preferi si ai adoptat?
    Wanted :blllll:: Fleeter convins! Nu am nici o treaba cu mineritul, desi sunt constient ca este mult mai bine sa joci si ca miner. Joc la spart flote pentru ca e mai distractiv.


    NoBoDy :-@: Stilui carui jucator, sa zic, il apreciezi?
    Wanted :blllll:: Chiar daca este foarte controversat il apreciez foarte mult pe europeanu.


    NoBoDy :-@: Am inteles ca te-ai retras de curand, in ce alte universe ai mai jucat?
    Wanted :blllll:: Pai am jucat putin in uni1 cand eram la inceput si ma prostise drq ca imi e amic si m-a spart cand am plecat o ora la pachet si am mai jucat pe u4, dar eram cont de ms pentru big bear. In rest am jucat doar pe u3 serios.


    NoBoDy :-@: Care au fost motivele pentru care ai renuntat la joc?
    Wanted :blllll:: Am renuntat pentru ca mi-am schimbat locuinta si inca nu am net, apoi am simtit ca este timpul sa fac o pauza! Vorba lui liviutzu : prea multe nopti nedormite..


    NoBoDy :-@: Ai de gand sa mai revii in lumea ogame-ului?
    Wanted :blllll:: De ce nu? Dar voi reveni atunci cand timpul mi-o va permite.


    NoBoDy :-@: Ai fost in top10, a fost greu sa ajungi pana acolo?
    Wanted :blllll:: Deloc! Am luat contul de la lory cand era rank 10 daca nu ma insel! Iar cu trecerea timpului am fost si rank 6... Cert ca nu este foarte greu sa ajungi top 10... Mai greu este sa te mentii!


    NoBoDy :-@: Ai vreo reusita in ogame, de care, sa zic asa, esti mandru? Daca da, care ar fi aceasta?
    Wanted :blllll:: Pai am mai multe lovituri prin top 10! Dar in special aia pe liviutzu o ador! Ca stiam ca idealul lui in ogame e sa ma sparga pe mine!


    NoBoDy :-@: Spune-ne si noua care ar fi unele din greselile tale majore sau minore care le-ai facut in joc?
    Wanted :blllll:: Prima mea greseala majora a fost aceea cand am crezut ca drq imi e amic pe uni 1 si m-a spart. Apoi mai sunt greseli...


    NoBoDy :-@: Ai fost banat vreodata? Daca da spune-ne si ce s-a intamplat.
    Wanted :blllll:: Da am fost banat incorect! Motivul banului a fost conturi multiple! Insa nu a fost asa! Trebuia sa iau ban pentru insistenta ca eram la inceput, eram noob, si primisem niste resurse de la un cont de rank mai mic! Dar am luat pentru conturi multiple ca intrase si big bear pe contul lui de la compul meu ca ramasese fara net. Am mai insultat unii jucatori la nervi.. Dar mi-am cerut scuze fata de ei in postul meu de retragere.


    NoBoDy :-@: Care crezi ca este cea mai rapida metoda de a urca in clasament?
    Wanted :blllll:: Farmingul! Cateva randuri de farm pe zi iti pot aduce resurse foarte frumoase! Daca mai ai si mine bune...E perfect!


    NoBoDy :-@: Cum te intelegeai cu membrii din alianta in care erai in u3?
    Wanted :blllll:: Perfect! nu m-am certat cu nimeni! Mai ales cu bone faceam toata ziua panarama pe mess. O sa raman paladin for life!


    NoBoDy :-@: Ce prieteni ti-ai facut in acest joc?
    Wanted :blllll:: Foarte multi! Big bear, bone, drq, c0smin, cucusor, dic ,burebista, andrei, whiii.... Si lista poate continua! Mai sunt destui!


    NoBoDy :-@: Ce parere au prietenii/ prietena/ familia despre timpul care ti-l ocupa ogamul in viata?
    Wanted :blllll:: Nu sunt deloc incantati! Prietena ma cearta mereu cand ma vedea ca stau noaptea pe ogame!


    NoBoDy :-@: Poti sa spui ca ai fost vreodata dependent de ogame?
    Wanted :blllll:: Sincer nu! Imi place mult jocul dar nu sunt de ala care sa farmeze non stop ca inecatu si care sa se trezeasca din ora in ora sa verifice contul!


    NoBoDy :-@: Ce parere ai despre cei ce stau 24/24 in fata calculatorului?
    Wanted :blllll:: Deloc buna! Jocul e fain dar prioritara e rl!


    NoBoDy :-@: Cum ai reusit sa pastrezi echilibrul intre RL si ogame
    Wanted :blllll:: Destul de usor! Fiint student mergeam si la facultate, ieseam si la baute, cluburi, etc .


    NoBoDy :-@: Ai jucat sau joci si alte jocuri in afara de ogame?
    Wanted :blllll:: Mai joc fifa, nfs, stacraft, si multe altele!


    NoBoDy :-@: Daca ar si sa alegi intre un joc gen shooter si unul de strategie, care ar fi alegerea ta?
    Wanted :blllll:: Strategie


    NoBoDy :-@: Care e nava preferata?
    Wanted :blllll:: Interceptorul! Este foarte eficient si consuma putin deuteriu.


    NoBoDy :-@: Care e mancarea preferata?
    Wanted :blllll:: Mai multe : pizza, cartofi pai, piure, fast food-urile.


    NoBoDy :-@: Cola/ Sprite?
    Wanted :blllll:: Cola


    NoBoDy :-@: Bere/ vin?
    Wanted :blllll:: Bere


    NoBoDy :-@: Manele/ rock?
    Wanted :blllll:: Rock


    NoBoDy :-@: BoneCrusher/ drq?
    Wanted :blllll:: bone clar! Ca a venit la mine la Husi in vacanta de paste!


    NoBoDy :-@: Alte hobbiuri? Pasiuni?
    Wanted :blllll:: Horror movies, muzica, iesirile la baut cu prietenii..


    NoBoDy :-@: Poti spune ca sunt prieteni adevarati? sau doar amici de joc?
    Wanted :blllll:: Unii sunt prieteni adevarati! Cel mai bun exemplu e bone! Altii sunt doar amici de joc! gen whiii!


    NoBoDy :-@: Ce idealuri ai acum in RL?
    Wanted :blllll:: Sa termin masterul si sa devin un bun manager! Si de asemenea as dori o intalnire cu Angelina Jolie sa-i fac cateva reprosuri pentru rolul jucat in filmul ce-mi poarta numele: wanted!


    NoBoDy :-@: Un ultim salut de bun ramas pentru prieteni si dusmani?


    Wanted :blllll:: Simplu: AJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ FRATILOR!


    NoBoDy :-@: Speram sa revii cat mai curand.Multumesc pentru interviu..
    Wanted :blllll:: Multumesc si eu draguto.


    NoBoDy :-@: Tye Tye
    Wanted :blllll:: Pa Pa



    Interviu cu Wanted - Aici se discuta ; ))



    The post was edited 1 time, last by NoBoDy ().